SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
anusiiaa

Rozumiem doskonale Twoje obawy, miałem podobne. Chociaż wychodziłem z założenia, że nic już nie może mnie dobić. U mnie skutki uboczne nie wystąpiły. Np. wysyp jest uzależniony od typu trądziku. Nie martw się i porozmawiaj jeszcze z lekarzem. Stosowanie Izoteku to nie tragedia, wiekszość osób przyjmuje duże dawki i czasem mogą wystąpić skutki uboczne, ale to taki lek przy którym skutki uboczne, że tak powiem są na porządku dziennym. Musisz zrobić badania przed, w trakcie i po. Ja już praktycznie kurację zakończyłem, biorę teraz profilaktycznie tylko po 10 mg na dobę. Twarz mam wygładzoną, nie ma trądziku. Lek nie dokonał żadnych negatywnych zmian w moim organiźmie. Badania bardzo dobre. Nie żebym Cię namawiał, bo to Twoja decyzja. Ja nie żałuję...

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 136
anusiiaa


ale z tym "cerę niemowlaka" to lekka pszesada !!!


jak nie bedzie przekraczac 1mg/kg to wszystko bedzie ok !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239
do poziomka_

chyba mozna tez mam ten problem :P narazie jest ok, a potem jak zaczne sie luszczyc to zawsze jest metoda ewki (poszukja we wczesniejszych postach) troche chyba dluzsza, ale coz skoro trzeba bedzie ... ;] ale nie wydaje mi sie zeby podklad przeszkadzal bo uzywalam masci po ktorych cera bardzo sie luszcyla i jakos sobie dawalam rade ;]

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
szkoda ze tak dlugo trzeba czekac na efekty ja sie strasznie niecierpliwie choc wiem ze to dopiero 9 dzien, to juz marze o gladkiej buzce, zauwazylam ze skora juz sie tak nie przetluszcza:)no i suche usta ale da sie zyc, nie weim tylko co zm tymi zaskornikami narazie nie ruszam czekam na efekty, piszcie jak tam u Was kuracja przebiega ja to pierwsze opakowanie mialam za 150 zl ale teraz chyba bedzie drozej bo to miaalm od swojej dermatolog pozdrawiam i zycze powodzenia w walce z tym paskudztwem no i wytrwalosci ja dzieki izotekowi nabralam optymizmu bo predzej bylo strasznie a teraz juz chyba bedzie tylko lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
anusiaa mam prosbe napisz jak u ciebie przebiegala kuracja? kiedy byly widoczne polepszenie po jakim czasie?no ico robilas z zaskornikami? czy stosowalas jakies preparaty oprocz izoteku?pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
do poziomka_

Ja akurat pudru w kremie nie polecam, moje ,,łuski" widać po tym jeszcze gorzej i ogólnie wygladam jak w przebraniu, stosowałam wiele ale żaden mi nie spasował. Jak już chcesz puder w kremie to wybierz nawilżający, bo jak zastosujesz do cery tłustej-wysuszający to po 3h będziesz miała na twarzy popękana skorupkę. Ale spróbuj wcześniej może Tobie to pomoże. Ja zamiast pudru w kremie nakładam bardzo cienką warstwę korektora- na całą twarz, ale nie korektora na pryszcze tylko takiego pod oczy, one maja wiecej składników nawilżających. Bardzo dobrze kryje a wbrew pozorom wygląda bardzo naturalnie, stosuje go już ponad rok i nadal mam 1 opakowanie, jestem zadowolona.

To już tydzień z izotekiem i aż jestem zdziwiona, że tak szybko widze efekty. Wczoraj wprawdzie miałam wysyp, ale dziś po nim nie ma śladu. Oczy juz tak nie pieka i nie bolą, zakraplam je kilka razy dziennie i jest ok, zmieniłam soczewki - pomogło. Ale zauważyłam że mam straszny światłowstręt, jak jest takie słońce jak wczoraj czy dziś to nie mogę wytrzymać bez okularów słonecznych. W pomieszczeniu nic mi nie jest, ale jak tylko wyjde na zewnatrz to mi strasznie łzawia oczy. Wczoraj wszyscy mi się pytali czy nic mi nie jest, bo oczy miałam we łzach, trochę gorzej widzę jakby za mgłą, ale da się wytrzymać bez problemu, myślałam że będzie gorzej. Schnie skóra, tym którzy zaczynają kuracje proponuję sie zaopatrzyć w niezły zapas nawilżających kremów do wszelkich części ciała. Ale za to jakie ja mam usta!!! :-* Jak Angelina Jolie!!! Da się coś zrobić żeby mi TO zostało na stałe? Ten izotek jest drogi jak nie wiem, za to na kolagenie można zaoszczędzić!!! żartuje, pa

Trzymajcie się i dzielnie znoście efekty uboczne jeśli takie macie. Powodzenia

ewelinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
ewka2707:mogłabys napisac jaki to korektor i z jakiej firmy.No i jaki kolorek masz,pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
witam.
jestem tu calkiem nowy. jak sie domyslacie mam podobny problem do Waszego.
oczywiscie chyba nie musze wspominac jak jestem zdesperowany po 6 latach walki z trądzikiem.. tak jak wiekszosc tu obecnych probowalem wszystkiego.. najrozniejszych masci,kremów, antybiotykow itp itd etc. skutek byl chwilowy..
dopiero teraz lekarz w ogóle powiedzial mi o Izoteku.. i chyba to jest dla mnie "ostatnia deska ratunku".
mam 20 lat.. tradzik ropny.. okropienstwo.. na 1 taką 'sztukę' potrzebuje ok 2 miesiecy walki :/ ehhh
jak juz kilka osob wspominalo, mi tez psycha juz siadla od tego wszystkiego.. wiec teraz czytalem wszystkie Wasze opinie z wielką ulgą i nadzieją, po pierwsze ze nie tylko ja mam taki problem , a po drugie ze jest cos, co moze pomóc [mam nadzieje ze raz na zawsze].
lekarz powiedzial mi ze kuracja trwa ok 5 miechow i ze wydam na to ok 170 zl miesiecznie.. [rozumiem ze to bylo tak 'na oko'], a lek okazal sie drozszy o sporą sumke..

poszukam w innych aptekach w wawie tanszego..
aha i mialbym mała prosbe.. gdzie w stolicy jest jakis DOBRY lekarz od tych spraw.. do mojego nie mam zbyt wielkiego zaufania [mieszkam w niewielkim miescie, wiec mozliwe, ze nie ma zbyt wielkiego doswiadczenia]
wiadomo ze kuracje musi poprowadzic lekarz, ktory sie na tym dobrze zna..
nie wiem czy lepiej isc do prywatnego, czy panstwowi w stolicy tez są wporządku?? jesli znacie jakichś dobrych to proszę podajcie jakis kontakt..

PS. troche boje sie skutkow ubocznych i tego 'wysypu', bo trzeba bedzie na uczelnie chodzic, ale jakos moze wytrzymam.

zycze powodzenia i wytrwalosci w leczeniu.
pozdrawiam!

Fly, fly to the rainbow, fly away, so far away...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 136
wszyscy spiewaja jedno IZOTEK !!!


bylem u tysiecy lekarzy i wszyscy to samo IZOTEK !!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
Do anka79

To jest max factor pan stick, pisze na nim silnie kryjący podkład do wszystkich rodzajów cery. wielkości 2 szminek, wykręcany od dołu, w sztyfcie. Ja mam odcień nr 12-true beige,odcieni jest troche wiec na pewno coś dopasujesz. Miłego wybierania aha i najtańszy to on na pewno nie jest, nie pamiętam ile kosztuje, bo go kupowałam dawno, jest bardzo wydajny, ja go stosuje pare razy w tygodniu i mam go chyba z rok. Zresztą przy cenie izoteku to pare dych na korektor to kropla w morzu!!!

ewelinka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium