SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
Nie kazała mi robić żelaza,także niewiem jakie mam.Też pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 494
Mam powazny problem.Izotek biore od okolo tygodnia -40mg na dzien.Suchosc skory i ust mnie nie przeraza.Najgorsze jest to ze te pryszcze,ktore sie pojawia nie chca zniknac,a zamieniaja sie one w dziwne zmiany chorobowe.W dotyku przypominaja opryszcze-sa wypukle,lepkie i czasami saczy sie z nich przezroczysty plyn.Stosowanlem benzacne wczesniej,ale wiem,ze nie mozna,wiec przerzucilem sie na davercin w plynie-tez to samo.Pomozcie mi prosze bo nie wychodze z domu..:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90
wszystkim zycze wytrwalosci
jacenty tak dziala izotek ... wszystko ci sie oczyszcza lek zaczyna dzialac nie tylko ty jeden masz ten objaw spokojnie i do przodu wiem dokladnie co jest na twojej twarzy bo terz mialam taki objaw potem jak wyplynelo to swedzialo i robila sie galareta a potem strupek dlugi to byl proces ale warto czekac.
pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90
trzymac sie dzielnie izotekowcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 494
No kurcze sam nie wiem.Zaczalem to smarowac Zoviraxem i rzeczywiscie troche sie jakby splaszczylo i zmniejszylo.W dodatku wyczytalem na ulotce,ze nawet lekow na antybiotykach nie mozna stosowac :(.A pani dermatolog przepisala mi Davercin, bo Benzacne nie moge.Znowu sie pomylila,cos trace od niej zaufanie:).
Wiec kurcze czym smarowac te zmiany,bo skory nie mam suchej,troche zaczerwieniona i to wszystko,wiec na pozbycie sie tych skurczybykow czekalbym latami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 97
8 Dzien brania Izoteku, 16 tabletek wzietych.

Twarz- Gladsza skora, pryszcze jak byly tak i sa
Plecy- To co bylo prawie juz tego nie ma, poprawa o jakies 50%

Skutki uboczne- praktycznie brak, pomijajac suchosc warg i delikatniejsza podatna na obtarcia skore rak

Ogolnie jestem happy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90
jacenty ... nie powinienes zadnych masci stosowac w czesie brania leku izotek jedynie krem natluszczajacy do cery alergicznej .. np. eco-bazar to mi dermatolog zalecila dostepny bez recepty ok 8 zl. i na usta i do rak i na zmiekczenie tych strupkow.. cos mnie ta twoja pan doktor niepokoi widzialam ze pisales wczesniej nie miales az tak wiekich wysypek .. zastanawiam sie czemu doktor przepisala ci izotek ten lek bierze sie w ostatecznosci .. a ty nie miales chyba az tak wielkich stanow ropnych wczesniej ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 494
Nie mialem duzych zmian tradzikowych,czasami cos wyskoczylo.Ale problemem byla strasznie przetluszczajaca sie cera.Mam prawie 23 lata i okres dojrzewania chyba za soba a buzia tlusta jak u 16 latka:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56
A jak jest z nawrotami trądziku? Podobno nie w każdym przypadku Izotek rozwiązuje problem na zawsze. Macie jakieś doświadczenia w tej sprawie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90
czy mial ktos bolesci brzucha w czasie brania izotexu bo mnie boli .. co robic w takim przypadku pomozcie....?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium