SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
SuLtankA

Co do tej mgły to też tak mam, a przebarwienia też jakby stanęły w miejscu, może dlatego że już naprawdę niewiele brakuje do tego żeby znikły, i efekty nie są już widoczne z dnia na dzień, jak wcześniej. Z głową wszystko ok.

Pozdrawiam AFROK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
Do Afrok

Po jakim czasie zauwarzyles ze zmiany wystempuja z dnia na dzien ?? (oczywiscie te pozytywne)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Po około miesiącu od rozpoczęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123
Mam pytanko!!!
Czy ktos z was jest po kuracji(lub zna kogos takiego)i mógłby opisac efekty leczenia???Chodzi mi głównie o to czy efekty są stałe czy tylko efekt jest w trakcie brania...
pozdrawiam wszystkich!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 145
noo pieknie jestem już po 4 opakowaniacj teraz zaczynam nastepne..jestem pod wrażeniem naprawde..wszystko poznikało..no moze czasem coś wyskoczy ale takie nietrwałe...nie myślałam ze beda takie efekty..na przebawriwenia mam maśc która super pomaga wszystko poznikało...powiem wam jedno jeżeli to utrzyma sie po kuracji to będe w 7 niebie...polecam każdemu kto ma mozliwośc leczenia sie tym lekiem...ja również sie wachałam i zastanawiałam straszliwie długo..ale cóż kazdy błądzi..ja na szczęściwe znalazłam odpowiednią droge któraa mi pomogła..;) życze wam aby izotek wam również pomgół i aby to utrzymało sie przez dłuuuuugi czas....:*

pozdrawiam wszystkich odwarznych...nie marnujcie czasu na zbędne antybiotyki łapcie izotek...hahah dobra reklama..oni mi powinnoi za to jeszcze zapłacic ze ja tak go tutaj publicznie wychwalam...hahah..nie no zartuje..:*

buziaczki:**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
anusiiaa
pewnie juz to pisalas na forum ale jak nazywa sie ta masc na przebarwiena? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239
up i jeszcze cene jakbys mogla podac,jakie mialas przebarwienia i jak szybko sobie poradzila :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75
haaalo zaliczam się do grona "szczęśliwców" posiadających trądzik. mam 24 lata i ten problem dotyczy mnie już jakieś...yyy...12 lat(?) o kurde, nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że już tyle się z tym męczę ale mniejsza o to z moją cerą było różnie: czasem lepiej czasem gorzej. jednak nawet w lepszych okresach dręczyła mnie ta niepewność, że może zaraz coś wyskoczy. coś jak na polu minowym sytuacja na pogorszyła się podczas ostatnich wakacji. moja skóra odreagowała stres po kilku ciężkich egzaminach, ale przede wszystkim bezmyślnie opalałam się bez użycia jakichkolwiek kremów z filtrem. no i zaczęło się bieganie do różnych dermatologów. antybiotyki, różne piguły i mazidła. nic nie działało. w końcu moja dobra stara pani dermatolog stwierdziła, że w tym przypadku pomoże już tylko Aknenormin. przyznam, iż miałam spore wątpliwości co do rozpoczęcia kuracji, ze względu na skutki uboczne, ale w toku poszukiwań trafiłam na Wasze forum i stwierdziłam, że "wóz albo przewóz". dzisiaj minie tydzień, odkąd zaczęłam kurację Aknenorminem. przez pierwszy miesiąc moja dawka leku wynosi 40mg/dobę (przy wadze 53kg) a następnie 3 miesiące po 20mg/dobę. na dzień dzisiejszy moja twarz jest lekko zaróżowiona i przesuszona, tzn. przetłuszcza się mniej niż zwykle. usta też stały sie przesuszone i bardzo wrażliwe, tak jak kiedyś, gdy miałam koszmarne uczulenie przez jakąś przestarzałą pomadkę. wyglądało to tak jakbym miała opryszczkę na całych ustach. paskudztwo teraz znowu tolerują tylko Dermosan, który jest ochydny w smaku. od wczoraj nie stosuję kremu na twarz, bo podobno nie powinno się tego robić. tylko woda i tonik. bez alkoholu. wewnętrznie również bez pozdrawiam i zapowiadam swoje długie wywody przy okazji pojawienia się jakiejś zmiany u mnie. czy to w środku, czy na zewnątrz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
Male podsumowanie z mojej strony minal miesiac jem juz 3 opakowanie tylko ze tym razem pani doktor zmienila mi izotek na aknenormin i zmniejszyla dawke z 40 mg na 30 mg poniewaz wysyp zbyt dlugo sie utrzymywal. Jesli chodzi o postemp to ja go nie widze nadal zawsze cos wyskoczy a jak wyskoczy to bardzo dlugo sie utrzymuje twarz nie wyglada zbyt rewelacyjnie ogolnie jakos zbytnio nie jestem zadowolony. No coz ale to dopiero pierwszy miesiac ponoc zawsze tak jest na poczatku. . . Z efektow ubocznych to nadal suche usta suchosc twarzy oraz ostatnio zauwarzylem ze przesusza mi sie cale cialo no i czasami mam bule stawow miesni , wczoraj caly dzien mialem niezbyt ciekawy bo oprocz boli stawow i miesni bolala mnie glowa brzuch serducho czasem i watroba ale dzis juz jest lepiej. Chcialbym widziec juz chociaz jakies efekty na plus no coz kazdy musi swoje przecierpiec.
Pozdrawiam i zycze sobie i wam duzo WYTRWALOSCI !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 318
anusiia podaj nazwe i cene tej masci na przebarwienia!:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium