SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 249
no i pisze

dziś przez cały dzień już pije gliceryne z wodą tak jak mówicie od początku tematu i jakby to określić bardziej "czuje" mięśnie, nie umiem tego określić, ale tak jakoś inaczej

godzine przed treningiem do 30 min przed wypite 700 ml wody z 10 ml glicerolu, a 20 min przed treningiem pół porcji n.o xplode. Troszkę mnie przez chwilkę brzuch bolał, ale szybko mineło
na treningu znowu mnie zaskoczyła wytrzymałośc i siła ;p
jednak teraz w połączeniu z n.o, gliceryna dała mi taką POMPĘ, jakiej jeszcze nigdy nie miałem + siła i wgl, dawno nie miałem lepszego treningu
jednak mimo wszystko prawie 0 motywacji, dwa ćwiczenia na pełnej parze jechałem, potem już coraz wolniej, wooolniej i w końcu robiłem bo robiłem, pompa była bo pompa, siła była bo siła, ale zapału prawie zero
no, ale doszedłem do końca i nawet w lustrze wydawało mi się że lepiej wyglądam haha
i mogę jeszcze dodać, że prawie wgl. się dziś nie pociłem co jak na mnie jest dosyć dziwne

ogólnie jestem z treningu zadowolony i nie było żadnych problemów zwiazanych z żołądkiem po zmieszaniu, wręcz przeciwnie, przyniosło to jak największe korzyści.
do końca tygodniu jadę tą samą dawkę, potem od następnego spróbuje 15 ml glicerolu i całą dawkę n.o
i dzisiaj kolejne 2 buteleczki po 50 g kupione )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
widze ze sie rozkrecasz

brak potliwosci to oczywista sprawa - osobiscie nie stosuje gliceryny codziennie
ale w dni upalow spozywalem wlasnie po to aby sie nie pocic - swietnie sie sprawdza a organizm dobrze nawodniony lepiej pracuje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Spadek motywacji mógł być przypadkowy. Wczoraj mieliśmy niżową pogodę...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
absolutnie tych dwoch spraw bym nie wiazal (spozycia gliceryny i motywacji - dla jasnosci )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 249
też ich nie wiąże ; )

dziś odpoczynek i jutro dalej testujemy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Witam.
Rozumiem, że to co jest dostępne na allegro w tych baniakach z opisem :
" PRZEDMIOTEM TEJ AUKCJI JEST 1 LITR GLICERYNY ROŚLINNEJ (C3H803) CZYSTOŚCI MIN. 99,5%. SUROWIEC TEN MA SZEROKIE ZASTOSOWANIE W PRZEMYŚLE KOSMETYCZNYM,SPOŻYWCZYM, FARMACEUTYCZNYM I W WIELU INNYCH BRANŻACH.UŻYWANY W PIROTECHNICE. "
to również się nadaję ?:)

Ten wzór coś mnie się nie zgadza albo i się zgadza tylko tak myślę, że nie ...

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2010-10-23 11:37:29

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 249
wybaczcie mi że dopiero teraz opisuje, ale zabiegany byłem :)
no więc

Czwartek biceps/triceps
robiło się lajtowo, ciężary normalne, może w jednym ćwiczeniu większe, ale wytrzymałość dobra i czułem w każdym ćwiczeniu że dam radę zrobić jeszcze ze 2 powtórzenia
Pompa niesamowita po 3 z 4 ćwiczeń, było mi ciężko robić dokładnie, z powodu olbrzymiej pompy i że jak wykonywałem ruch to czułem ból, ale coś takiego mnie motywuje więc na +
ogólnie miałem zakwasy trica małe po środowym basenie, jednak ciężary nie były zmniejszone
tutaj było 10 ml glic i 3/4 miarki n.o

Piątek bareczki i kaptureczki ;d
ciężar ++++
jeszcze nigdy ale to nigdy nie czułem ze dałem z siebie wszystko na barkach, takie uczucie miałem wczoraj, że jak podnosiłem po treningu ręce jakbym robił konewkę, tyle że bez cięzaru, to czułem jakbym mnie miał zaraz złapać skurcz barku ; o
kapturki też ładnie weszły ; )

wgl. też mam takie spostrzeżenie odemnie, bo od poniedziałku pije przez cały dzień wodę z glicerolem, że jakby moja sylwetka się wyrzeźbiła, tak jakbym był większy, nie umiem tego opisać, ale w lustrze widzę jakbym się zmienił objętościowo z mięśniami na +
tak dziwnie opisuje ale nie umiem tego wysłowić ; )
od poniedziałku zwiększam dawką na 15 ml i 1 miarkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4781
poprawa wyglądu to pewnie efekt zatrzymania wody wewnątrz mięśni, a nie pod skórą. U mnie widać jest tak samo:). Gliceryne stosuje juz 2 tydzien i nie wiem czy powiększenie mięśni to efekt właśnie zatrzymania wody czy jej anabolicznego charakteru ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2581 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78311
samot opisz jeszcze raz Twoje dawkowanie jak możesz w DT i DNT.

Sam biore gliceryne robiąc roztwory 5%. Próbowałem na początku 10 gr., później 15 gr., raz przelałem i zrobiłem aż z ponad 20gr.
Moje branie jak widzisz jest zbyt chaotyczne.

Jak pijesz w DNT i DT, tz. jaki czas przed, jeśli pijesz przez cały dzień to w jakich porcjach (czy co jakiś czas poprostu sobiue łyka zrobisz?).

Z góry dziekuje za odpowiedź!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium