SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
mozna... ja zazwyczaj zaczynam pic godzine poltora przed treningiem czasem nawet i 50 min przed sie zdarza :)

Karollla mozna gdzies w necie znalezc ta ksiazke ?
hehe karola 50ml na 1 litr to chyba malo kto tu stosowal :D
no co do tego litra sam czekam na jakies informacje :)

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
Granice wspomagania to książka dość stara (bodajże rok 1999), ale rewelacyjnie napisana. polecam, warta kupna: http://www.medbook.com.pl/medhome/product.php?pline=1&code=322&med_id=60e2693f018148a4059e0bc9b96bef3b

Jesli jestes z krk, moge Ci pożyczyć, mnie towarzyszyła parę ładnych sezonów.

Co do dawki 50ml/ 1 litr, to jeszcze nic!

Nieraz przed zawodami stwierdzam, "kurde, niema czasu, ale siara, nie zdążę wypić wszystkiego" i chlup, 50ml na 700ml I? Żadnych problemów kibelkowych. Podczas wyścigu piję bardzo mało (zajmuje się ściganiem a nie pikniekiem), więc glicerynka to dla mnie rewelacja. Pompa jest, a na drugi dzień nadal czuć większą średnicę łydy....no... raczej łydeczki, w porównaniu do Waszych :P

WIARA CZYNI CUDA ! - Go For It !

www.karolinakozela.pl
www.dobry-dietetyk.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Tutaj mało, ale w sportach wytrzymałościowych 50-75ml (w zależności od masy ciała) to norma. Natomiast picie gliceryny na treningu raczej nie przyniesie (nie zdąży) nam na nim korzyści. Chyba, że mówimy o np. jakimś maratonie, bo na siłowni nie ma to sensu.

Zmieniony przez - ADRIANUS88 w dniu 2010-07-10 18:20:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40930
Czy dłuższe stosowanie gliceryny powoduje retencje wody? Można zauważyć takie zalanie jak np. przy monohydracie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Monohydrat powoduje retencję wody zewnątrzkomórkowej - przy glicerynie nie musisz się tego obawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Karola
probowalas popijac gliceryne w ciagu calodziennym ?

mi ta forma (pamietaj jednak ze mam glownie na mysli trening silowy - cho korzysci powinny byc dla wszystkich) najbardziej odpowiada - zwlaszcza w te upaly !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16328
Biniu spoko, ale ile g dziennie pijesz?

"Today I'm smarter and healthier than yesterday.
Tomorrow I'll be smarther and healthier than today"

Permanent development...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
Biniu, nie piłam. Lubię pić - z natury dużo piję, więc niemam problemów, jedynie podczas wyścigu. Pozatym u mnie zjawisko pompy - jest średnio porządane. ALE!!!

Uwaga:)

Ze względu na higroskopijność pomyślałam, żeby do WYPIEKÓW dodać glicerynkę i? Sprawdziło się, ciacho i inne - dłużej zachowują świeżość.

p.s. trzymajcie kciuki, wlasnie jestem w autku w drodze na maraton. Wczoraj udalo się wygrać, ale ja kocham taką temperaturkę:)

WIARA CZYNI CUDA ! - Go For It !

www.karolinakozela.pl
www.dobry-dietetyk.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Tak świetnie utrzymuje wilgoć i wypełnia ciasta więc są smaczniejsze. Raczej nie jadam, ale gdy ktoś kupuje sklepowe warto zwrócić uwagę i zaspokoić ciekawość czy produceni robią podobnie e422. Powodzenia.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Pani Karolino, a ile najlepiej dodać gliceryny do ciasta?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium