SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 526 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6494
potwierdzam 100% korelacje (u mnie) spożywania korzenia lukrecji w jakiejkolwiek formie i skoków cisnienia ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
To znaczy: były te skoki, czy nie...?

Są też ekstrakty z lukrecji bez glicyryzyny, podobno dobrze spalające tłuszcz.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
Mam pytanie do Pana Ambroziaka, na ładowaniu CKD stosuje się kreatynę 5g odrazu po treningu z np. glukową/carbo. Czy zamiast kreatyny mogę dać glicerol , jesli tak to w jakiej dawce? Chodzi mi o lepszą supermompensację , lepsze ladowanie, czy jest sens ?

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
i to i to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Nie wiem, czy glicerol zastąpi tutaj kreatynę?

Lepiej nie ryzykować. Niemniej, możesz zrobić kiedyś takie doświadczenie. Sam jestem ciekaw - jak się sprawdzi tutaj glicerol. Puki co - nie mamy żadnych informacji na ten temat, popartych badaniami. Zawsze stosowano glicerol przed wysiłkiem...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
Dziękuje za szybka odpowiedź W takim razie nie bede juz kombinował i ulepszał ładowania ;) Natomiast oczywiście przed treningiem uzyję chętnie ale po redukcji. Bo na CKD nie bardzo tak jak z kreatyną.

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ambroziak
Nie wiem, czy glicerol zastąpi tutaj kreatynę?

Lepiej nie ryzykować. Niemniej, możesz zrobić kiedyś takie doświadczenie. Sam jestem ciekaw - jak się sprawdzi tutaj glicerol. Puki co - nie mamy żadnych informacji na ten temat, popartych badaniami. Zawsze stosowano glicerol przed wysiłkiem...


mialem na mysli lacznie nie zamiane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
co sadzicie o glicerolu 3x 10 ed? w celu zatrzymania retencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
3x 10 ed ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
codziennie po 10 na czczo,przred tren i na noc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium