SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 274791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Świetny art.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jakby co, to dyskusja jest w "Odżywkach i suplementach":

https://www.sfd.pl/Magiczne_mikstury_Sławomira_AMBROZIAKA-t654916.html 

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5219
to i moze ja sie podziele moimi doznaniami dzisiejszymi po glicerynie a wiec pompa i masakryczna jezscze tak wielkich swoich barkow niewidzialem juz myslalem ze jakies moze nowe lustra ns ilce zamontowali heheh glicerynke kupilem w angli jest chyba inna bo ma 100% a nie 86% jak w polsce rozrobilem 10ml z 1.5 wody zadnych negatywnych spostrzezen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przy nizszym stezeniu potrzeba poprostu troche wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Dzięki za relację! Mamy kolejną, pozytywną opinię.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Narazie eksperymentuję na sobie działanie gliceryny. Nie mogę jednak do końca rozpracować zależności między czasem spożycia (przed treningiem) a intensywnością działania gliceryny. Cz ktoś już to rozgryzł:) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Gdzieś to pewnie tu jest, na tych stu paru stronach dyskusji. Ale może ktoś się odezwie, kto już do tego doszedł.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5219
jesli chodzi o mnie to rowniutko godzinke przed treningiem wypilem miksturke ale ale jedno razowo nie tak jak czytalem ze na dwa razy i trening byl godzinny gdzie rowna ta godzine mialem powera zobaczymy w sobote bo nastepny trenin wiec cos wiecej po tym treningu napisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5219
a teraz cos wam na wesolo napisze w angli robie jako piekarz i mowie mojemu angielskiemu cukiernikowi co rownierz uczeszcza na silownie o dzialaniu tej gliceryny i pokazuje mu buteleczke 100ml a on po chwili ty czekaj szpera na regale i wyciaga baniak 10 litrowy gliceryny heheh ty to to samo hahah ubaw mielismy w h...j no ale zapas mam teraz dobry no i free
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5219
a zapomnialem dodac ze dodaje to do ciast aby podtrzymywac swierzosc produktu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium