SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4381
Dzięki za info Sławku :) jeżeli pieczenie będzie się nasilać odstawię glicerynę.. pozdrowienia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Dokładnie! Jeżeli by się nasiliło, to odstaw i zobacz, czy się poprawi. Jeżeli się nie poprawi, to idź do lekarza, bo może przyplątało Ci się jakieś zapalenie cewki moczowej.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Testuje gliceryne juz 3. trening...
Trening jest na siłę i odczuwam jej wzmocnienie,z tym,że nie jest ono takie spektakularne jak tu ktoś pisał,że "2 razy pobił rekord w wyciskaniu". W środę podszedłem do wycisku na klatke(+5kg niz w zeszłym tyg)-poszło w 2/3,potem wziął mi kolega.Byłem bardzo niezadowolony bo kiedy on zaczal brac te sztange,przypomniałem sobie,ze nie wypuściłem powietrza.
Dzisiaj- podejscie do rekordu w MC.Nachwyt jak zwykle nie utrzymal,wiec założyłem naprzemienny-niestety,poszlo tylko do połowy..
Ogólnie-czuć różnice lecz tak jak mowilem nie za duża. Aha dodam jeszcze jak stosowalem: pon-10ml/500ml wody/śr-15ml/500ml wody/dziś-15ml/ok.490ml wody. Za każdym razem tak 1h przed rozpoczęciem treningu



Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2010-12-03 20:47:05

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak wspominalem
glownie zyskujmy wytrzymalosci miesniowa

sile z mniejszym stopniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Teoria wskazuje, że na siłę też działa. Praktyka też, bo - jak piszę w artykule - dawniej stosowali go z dobrymi rezultatami ciężarowcy. Tu chodzi o to, że - im wyższy poziom - tym trudniej o progresję. Dlatego u młodszych stażem kolegów glicerol działa bardziej spektakularnie, zaś u starszych - mniej. Zresztą, to były dopiero 3 treningi...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wydaje mi sie ze osoby poczatkujce nie musza szukac glicerolu - to jeszcze nie ten czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, przymierzam się do stałej suplementacji glicerolem.
Znalazłem w sklepie z paszami dla krów 1 litr glicerolu roślinnego 99.5% za 5 zł.
http://sklep-galvet.pl/gliceryna-995-roslinna-1-kg-p-30.html
Myślicie że sie nada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Ja się dzisiaj wybiorę do apteki i kupie. A mnie więcej w jakiej cenie ten glicerol chodzi i ile go jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
drozej niz w/w zrodlo
bo to takis smiech cenowy wrecz ...

co do jakosci nalezy spytac producenta

ale jak chcemy miec pewnosc wybieramy

Massacra Episode 2 gdzie glicero jest w formie przeznaczonej do kosnumpcji przez LUDZI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Dzisiaj poszedłem do apteki, i chciałem kupić glicerol, ale nie było, to powiedziała mi że mi namieszają wg receptury w poniedziałek 200ml za 5,80zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium