SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Lil, napisz potem o efektach, bo nikt z trójboju jeszcze tego tu nie testował.

Adrianus, to musimy cisnąć Olego...!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1069
@Biniu wlalem tak jak piszesz dzien przed treningiem wypilem 1,5l i jakis 1litr dodatkowo. rano wypilem 0,5l lekkie sniadanie i poszedlem na trening:)

Na poczatku myslalem ze to pic na wode jest i wogole ze raczej nic mi to nie da bo w nocy spalem tylko 4 godziny a poza tym jadlem juz jakies suple przedtreniingowe i zazwyczaj bylo ziewanie na treningu ale teraz do rzeczy.

Wyciskanie plasko skoczylo o 1 powtorzenie wiecej (wczesniej czasami tylko wyciskalem 100kg a teraz elegancko poszlo dwa razy)

Lawka skos gorny tutaj mile zaskoczenie bo sila skoczyla z 50kg na 70kg (tak wiem dupa jestem na skosie:P )

Dodatkowo moge powiedziec ze dla mnie fajnie podzialalo bo trening mam o 8 rano i zazwyczaj bylem ospaly ziewalem a dzisiaj czulem sie fajnie, zauwazylem ze mniej sie pocilem, wode ktora wypilem cwiczac po 45 minutach oddalem w kiblu =/

Podsumowujac taka dawka podzialala na mnie fajnie, wytrzymalosc na wielki plus dodatkowo lekki przyrost sily i brak oznak zmeczenia po silowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Lil, dzięki! Bardzo przydatna relacja, bo potwierdza wpływ glicerolu na wyniki siłowe.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1069
Ciesze sie ze moglem pomoc.
Mysle teraz pic w dni treningowe rozpuszczone w 1,5l wody i do tego duzo wody bez dodatkow a 2 godziny przed 0,5l z 10g lub wiecej(bede probowal rozne dawki).

@Ambroziak wychodzi ze dzialanie jest podobne jak kreatyna nawet chyba na twojej stronie czytalem ze gliceryna i kreatyna maja cos wspolnego i nasuwa mi sie pytanie jak zauwazylem ze cala woda ze mnie wyleciala zaraz po treningu to czy dobrze by bylo brac razem gliceryne z jakims mono.
A i jeszcze jedno bede bral to tylko w dni treningowe zeby nie "przyzwyczaic" organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Już gdzieś tu o tym gadaliśmy... Brakuje w tej chwili doświadczenia i konkretnych zaleceń. Można stosować alternatywnie - kurację kreatynową wymiennie z glicerolową. Można spróbować też połączenia obu - w jednym cyklu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6298
Zakupiłem glicerynke , dziś zdam relacje co i jak
Rano przed sniadanie wzialem jakies 5ml , przed treningiem wezme około 8 - 10ml
Zaczynam akurat brac thermo speeda , wiec opinia myśle że się przyda :)
Jeszcze jedno , Gliceryne przyjąć 1h przed treningiem po posiłku , czy lepiej przed posiłkiem jakies 1.5h przed treningiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Raczej chyba większość uważa, że lepiej wyraźnie wcześniej przed rozpoczęciem treningu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6298
Dobra czyli przedtreningowy z 1.5h przed , i gliceryna razem z thermo speedem koło 40min przed , mysle że bedzie optymalnie
Niezauwazyłem zeby ktos ze spalaczem tutaj relacjonował, wiec zobaczymy jak to zadziała :)
Dodam ze z "pomperem" i spalaczem (chociaz uzywam go bardziej jako pobudzacz) to mój pierwszy kontakt wiec moze byc ciekawie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bedziemy ciekawi relacji
choc jestem przekonany ze jesli z dawka nie przesadzisz - bedzie pozytywna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6298
powiem tak M-A-S-A-K-R-A !
Pompa weszła kozacka , ale to mnie tak nie ździwiło jak wytrzymałość
Skonczyłem trening i to z nadmiarami na seriach i dalej mi sie chce cwiczyć
Bic + tric dziś robiony , pompa +3cm na łapie, serie w których było po 12 powt robiłem 18powt , ciezar np. z uginania sztangą 5kg wiekszy niz poprzednio na ostatniej serii. A łapy teraz pieką niesamowicie - piękne uczucie
Trza iść pobiegać bo mi sie dalej ćwiczy chce!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium