SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
to by rowniez tlumaczylo moja 'pustke' w tej dziedzinie
i koniecznosc intepolacji innych badan :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Dziś pierwszy test gliceryny-15ml na 1l wody 1,5h przed treningiem.Trening ładny,mięśnie zmęczone,ale bez typowego przytłumienia bańki(trening od 18.45-19.45)=wytrzymałość na +. Przysiad tydzień temu 4seria 120x4 z zapasem na 1 powtórzenie,dzisiaj 120x7 siła na + Pompy nie ocenię,bo to drugi trening ze zwiększoną ilością powtórzeń na małe partie,więc pompka sama z siebie była.Problemy żołądkowe-absolutny brak. Inne: cały trening miałem sucho w gębie i na ustach.W godzinę poszło prawie 3 litry wody-choćby z tego powodu warto brać glicerynę-jako zmuszenie do picia wielkich ilości wody,gdy będziemy brali monohydrat kreatyny.
Bardzo dziękuję Panie Sławku za ten topic ;)
P.S.Niech pan jeszcze znajdzie jakieś cudo na zwiększenie apetytu i lepsze trawienie.
Pozdrawiam.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wiem ze Slawek pracuje nad podobnymi latwo dostepnymi substancjami
z pewnoscia zaskoczy nas za pewien czas :D


a z doswiadczenia na zwiekszie apetytu i lepsze trawienie
swietnie dzialaja ze wzgledu na kinetyke napoje :D

bialko oliwa owoce ew mleko lub smietana
dostarczaja tony kalorii bez zbytniego tlumienia apetytu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Apetyty i trawienie to też problem i też brakuje tutaj prostych odpowiedzi. Kiedyś pisałem coś na temat przyczyn utraty apetytu przy dietach wysokobiałkowych. Muszę poszukać...
No i polecam tego arta o anabolicznych właściwościach wody, bo wiąże się on bezpośrednio z tym tematem.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Z tego linka jest wejście do dwóch artów o wodzie - mojego i Binia:

http://slawomirambroziak.pl/category/legalne-anaboliki/ 

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Czy ktos już próbował łączyć w cyklu mono i glicerynę?

Panie Sławku co Pan myśli o połączeniu tego na 1-szy cykl?


Pzdr.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Rozpocząłem cykl mono+gliceryna. Na razie pierwszy tydzień więc powstrzymam się z opinią, można się tylko cieszyć z oszczędności finansowych na takim cyklu.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Ale daj mi koniecznie znać za ok tydzień/dwa ;]
ok?

Pzdr.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
ja ostatnie 4 treningi cwiczylem na glicerynie i oceniam poztywynie, aha i jeszcze jedno. Nie rozumiem po co tyle wody dolewacie, widzialem ze tam niektorzy na 10ml lali 1l wody, ja biore 20-30ml gliceryny i 400-500ml wody i jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Ja też stosowałem "pojedynczo" gliceryne. Tzn. samą kilka razy przed trenigiem. Tylko chodzi mi czy jest sens łączenia jej w cyklu.
Mam nadzieję, że pan Sławek się wypowie

ja lałem na 5ml 100 ml wody.

Pzdr.!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium