SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
śledze ten temat i mam małe pytanko jak długo można stosować glicerol (optymalnie)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dluuugo

ale nie pamietam jakis konkretnych badan na ten temat ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Teoretycznie - cały czas, tak jak kreatynę. Już gdzieś pisałem, że (w mojej ocenie) najlepiej chyba przeplatać kuracje kreatynowe - glicerolowymi.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś z rana poszedłem sobie do apteki po glicerol (30 ml -1,75zł) zamówiłem sobie większy na jutro bo dziś niestety nie było na stanie
spostrzeżenia po pierwszym treningu z gliceryną(10ml/1,5l wody 2godz. przed treningiem)
+zwiększona siła w moim przypadku 5-10%
+ dobra pompa :D
- troszke większa ,,suchość''w jamie ustnej;]

mysłe że z czasem będe zwiększał dawke do 15ml zresztą zobczymy jak to bedzię dalej szło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
za malo wody poszlo :D

nawadniac sie trzeba ostro :D

pamietac nalezy o odpowiedniej suplementacji mineralami rowniez :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ale kolejna relacja na plus.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wczoraj przed trenem zmieszałem 1,5 l wody i na oko 10 - 15 ml gliceryny{popijałem tylko w czasie treningu}
i o to moje spostrzeżenia:

+ niesamowita pompa{nigdy wcześniej takiej nie miałem nawet jak stosowałem duże dawki aakg, rozkręciła się w połowie treningu,ale to z pewnością dlatego, że nie popijałem przed trenem
+ brak zmęczenia {zmęczenie nie odczuwalne i to na dodatek miałem przerwe w treningach,więc powinno się pojawić,mogłem spokojnie dłużej ćwiczyć i jest to duży pozytyw
+ siła {zarzuciłem większe ciężary niż dotychczas stosowałem }

- jedyny minus , że pompa spada po trenie

te wyniki są tylko po glicerynie, bo żadnych akurat supli nie stosowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wszystko co piszesz potwierdza to co koledzy raportowali wczesniej

w sprawie pompy po

spobuj popijac gliceryne w dawkach przez caly dzien z duza iloscia wody :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szybkie pytanie:

czy gliceryna to to samo co glicerol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium