SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no wlasnie niektore osoby wspominaly (jelsi nic nie myle) o prawie natychmiastowych efektwch ...
ja ich nie doswiadczylem stad moje pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29554
Przebiłem się przez 100 stron tematu i ciekawe są efekty. Obecnie jestem na masówce i na brak pompy nie narzekam, ale z chęcią obadam jak to będzie dorzucić glicerolu przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Na pewno się nie zawiedziesz. Napisz potem - jak było...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1058
cześć, naczytałem się trochę o glicerynie. mam nadzieję, że nikt się nie obrazi jeżeli zadam tu pytania, na które padły już odpowiedzi - ale usprawiedliwiam to mnóstwem stron (i nie potrzebnych postów) w tym wątku. a więc... czy taka gliceryna się nadaje? http://allegro.pl/gliceryna-roslinna-99-8-farmaceutyczna-0-5l-super-i3693193857.html  ? Czytałem, że stosuję się do 10 gram dziennie. czyli odlewam z tego 10 gram i dolewam zwyczajnej wody do szklanki i wypijam przed treningiem? czy może to mieć jakieś skutki uboczne (poza tymi gównianymi że się tak wyrażę :D) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
mało się naczytałeś, gliceryna którą podałeś nadaje się, proporcje i czas spożycia doczytaj sobie bo było tego pełno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1058
ok poczytałem troche (większość spamu i reklam jakiegoś olimpowskiego massacre :D :D) ale czy tzw "pompa" rzeczywiście w jakimś znaczącym stopniu poprawia regenerację? na tym mi najbardziej zależy. nie jestem kulturystą, ale mam 11 treningów na tydzień (w tym 3-4 typowo siłka, reszta raczej wydolność/kondycja) .
czy większe nawodnienie mięśni powoduje większy/szybszy przepływ substancji odżywczych do mięśni? na czym mniej więcej (prosto mówiąc) to polega?

Zmieniony przez - youngwildandfree w dniu 2013-11-14 06:24:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. zdecydowanie powinines zauwazyc wzrost wytrzymalosci miesniowej
2. mechanizmy dzialania sa omowione w wejsciowych artykulach
wbij na stronie Slawomira Ambroziaka slowo glicerol w pasek wyszukiwania - znajdziesz wiele przydatnych odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1058
dobsh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
pochwale sie jak ja stosuje gliceryne ostatnio - Tylko w DT , na troche ponad godzine przed treningiem 25 ml gliceryny rozpuszczone w litrze wody ;) wg mnie dziala i wcale nie jest to efekt placebo .

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dziala dziala !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium