SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6524
a jakie to są zalecane proporcje ja odmierze 10 ml z mojej buteleczki i dodam do 400 ml wody + porcja knockout + do tego oczywiście 2 x tse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
ja znalazlem kiedys cos takiego

Glicerol zapobiega odwodnieniu, gdyż opłaszcza się na cząsteczkach wody. Ponadto przydaje pełności mięśniom, gdyż odciąga wodę spod skóry i zatrzymuje ją w tkance mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 312 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Witam.Mam pytanie,czy glicerol występuje pod jakaś inną nazwą?Dziś byłem w aptece i gdy zapytałem się o glicerol aptekarka zrobiła minę jakbym prosił ją o heroinę lub tabletki wczesnoporonne dla jej córki.Pierwsze pytanie 'a to tak bez recepty?' Nie wiem czy juz ta substancja niefunkcjunuje pod tą nazwą czy ta aptekarka była jakaś...nieprofesjonalna?


@edit

Z tego co się od niej dowiedziałem:glicerol to stężona gliceryna.Pomijając 'mój cel' w robieniu roztworu z glicerolu,do czego się go jeszcze stosuje?Dość niezręcznie się poczułem w tej aptece;d

Zmieniony przez - Puge w dniu 2010-11-25 20:54:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
gliceryna i glicerol o to pytamy w aptece
a jak nie to Massacra Episode 2

w roznego rodzaju mazidlach stosuje sie gliceryne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6524
Wczoraj 30 minut przed treningiem 10 ml gliceryny dodałem do knockouta i rozpuściłem w 400 ml wody . NO trzeba przyznać że wytrzymałość lepsza brak zmęczenia po treningu , no dość dobra pompa . Dzisiaj chyba zapodam 20 ml do knockouta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zwiekszaj powoli
ale Twoje odczucia NIE sa jedynymi pozytywnymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Widzę, że rodzą się co raz to ciekawsze stacki.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bo to jakby logiczna konsekwencja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Szybko opisze moja wrażenie po Massacra Episode 2. Nie ma żądnych wrażeń. Wziąłem całą saszetkę i nic nie poczułem. Większą pompe mam już po pierwszej Massacrze.
W poniedziałek do Massacra Episode I dorzuce sobie glicerol apteczny i zobacze co z tego będzie.
Pytanie do tych co brali dłużej gliceryne(ponad 1 miesiąc) i wzieli potem kreatyne. Czy kreatyna działała na was tak jak dawniej, przez glicerolem? Bo mi coś nie idzie. Próbuje teraz 2 raz kreatyny po 2 miesiącach glicerolu i jest słabo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ciekawe...! Wygląda to tak, jakby glicerol był silniejszy od kreatyny i uodparniał na nią organizm.

Ciekawe, czy inni potwierdzą te obserwacje.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium