SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Witam.
Niestety w trzecim tygodniu dopadło mnie przeziębienie i musiałem odpuścić suplementacje glicerolem jak i treningi.


wyglądało to tak:

14 IX
DT (trening ok godz. 18)
5ml w ciągu dnia na ok. 1,5l wody + 10ml na 300-500ml wody 1,5godz przed treningiem

DN
5ml w ciągu dnia na 1,5l wody.
+ dodatkowe płyny oczywiście

Po pierwszym tygodniu 2x5ml bardzo ładnie odczuwalne efekty, siła i wytrzymałość na "+"

21 IX
Zwiększyłem dawke. 5ml w ciągu dnia i 10ml przed treningiem, ze względu na przyzwyczajenie sie organizmu. (Nie reagowałem już tak dobrze na dawke 5ml.)
Poczatkowo odczułem lekki "dyskomfort" ze strony układu pokarmowego.


Tylko dwa tygodnie ;) , ale dało się odczuć znaczną poprawe siły jak i wytrzymałości na treningach.
Była to pierwsza moja stycznośc z glicerolem, ale napewno nie ostatnia.
Podejrzewam że świetnie nadawała by się wraz z cyklami kreatynowymi jak i w przerwie między nimi.

Może ktoś jeszcze się podzieli doświadczeniami z dłuższego cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
szkoda ze przeziebienie sie przyplatalo

ale faktycznie nie ma co szarzowac - odpusc, wyzdrowiej
dodoaj 3 dni wznow treningi
oczywiscie jesli przerwa > 10 dni zmniejsz ciezary
i po chwili wroc do suplementacji
a jak sie wiecej uzbiera mozesz sprobowac ME2 - chocby kilka saszetek - zacznij od malych porcji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Dzięki Biniu

Miałem tydzień przerwy, a dziś ruszam z nowym treningiem, wiec narazie poczekam z następnym cyklem na glicerolu.

W kazdym razie jest wart uwagi i nie skończy sie napewno tylko na tym "cykliku"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
Trzeci tydzień, tylko w dni treningowe w zależności o ciężkości treningu 20-30mg z 1000ml H2O: siła na plus, ilość powtórzeń na plus, samopoczucie na plus pompa na plus, brak wyraźnego zmęczenia jak to wcześniej bywało...

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Czyli - same plusy?...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
na to wlasnie wychodzi
(chyba ze ktos przedobrzy)

miales swietny pomysl ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
Nie zauważyłem żadnych negatywnych skutków ubocznych, nawet ze strony układu pokarmowego, ale to samo można powiedzieć o np.: argininie, czy cytrulinie.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
dobra, dopiero na ten temat trafilem

moze ktos w skrócie co trzeba kupowac w aptece i jak sie to zwie, ile tego brac i ile przed treningiem ? wybaczcie ze tam na gotowca przyszedlem ale czytac całe 55stron to troche czasu nie mam

btw. przed treningiem fajnie kopie ignite, ciekawe cudo tylko ze chyba oficjalnie w pl go nie ma

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli wersja apteczna a nie ME2 to

rzuc prosze okiem na pierwsze 3-4 strony
bardzo przydatne posty Mawashiego

ale ogolnie warto presledzic relacje ludzi i ich odczucia bo wszyscy sa bardzo zadowoleni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ME2 mialem

niestety mam za slaby brzuch na to

dzieki poczytam

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium