SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stosował ktoś glicerol gliceryne z apteki z kreatyną

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
stosował ktoś glicerol gliceryne z apteki razem z kreatyną ponoć zapomniany środek stoswoany dawniej przez kulturystów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
stosowal.
jednak celem jest wsparcie dla cyklu, czy jako forma pompera?
osobiscie stosowalem przez dluzszy okres (kilka tygodni) jedynie jako wsparcie okolo treningowe
z dawek 5g doszedlem do dosc duzych iloci. zastosowanie z 200-400l wody przed treningowo daje mega pompe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
wjechałem na cyk z mono i skończyła mi się przedtrenigówka i tak sobie pomyślałem żeby tanim kosztem spompować śie i może by weszło więcej siły i tak słyszałem ze ponoć gliceryna dobrze pompuje i dodaje siły i tak sie pytam czy to nie ściema i faktycznie są efekty po tym i czy nie za szkodzi mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Jelita też fajnie pompuje także uważaj z dawka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
a jak sie mam pytać w aptece o tą glicerynę bo ponoć nie ma 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
tylko jest 85 % jak to mieszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
apteczna nie oplaca sie.
na allegro masz za 12zl 1kg z przesylka za okolo 23-25zl wychodzi

wlewasz do wody i pijesz.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
ale na alegro jest gliceryna-roslinna-farmaceutyczna 99% a w aptece jest 89 % syntetyczna czy obie mozna stosować bez obaw i czy taka samo działają bo 1 bym spróbował tą syntetyczną i sie boje czy nie za szkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
mozna bez obaw, testowalem na wlasnej skorze, bez objawow laksacji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 239 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11895
Daje to naprawde dobra pompę, ale tak jak kolega wczesniej napisal potrafi popedzic na kibelek jak sie z dawką przesadzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
fajnie miksowac wlasnie z argi, jak ktos oczekuje naprawde dobrego napompowania.
gliceryna dziala poprzez zwiekszenie nawodnienia komorki miensiowej, a argi dodatkowo wspomaga synteze tlenku azotu, m.in wplywajac na szybkość przeplywu plynów jak np krew.

oznacza to, ze dzialamy na 2 roznych plszczyznach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze tluszczu

Następny temat

Przedtreningówka

WHEY premium