SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a rzuciles okiem na poczatkowy artykul ?

w badaniach wychodzilo na to ze pozwala na zwiekszenie wytrzymalosci miesniowej
oraz koledzy raportowali rowniez zwiekszenie sily dzieki suplementacji glicerolem
wiec tak - jak pokazuja relacje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jeszcze kilka pytan dotyczacych tego specyfiku xD
Jest to suplement, doping czy jakis steryd ?
Czy jest to wykrywalne w badaniach krwi, moczu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
doping czy jakis steryd

mozna na tym jechac dluzej, powiedzmy rok?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nazwalbym to wspomaganiem - suplementem (patrz sklad Massacra Episode 2)
co do ew skutkow ubocznych temat ten byl juz tutaj poruszany :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak wiem ze nie ma skutkow ubocznych, ale chodzi mi o wykrywanie tego w badaniu moczu i krwii :P - zawody / liga ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
to skladnik pokarmowy :D

alkohol cukrowy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10790
steryd to tłuszcz tak apropo
a doping to właśnie używanie tych tłuszczy ponad to co wyprodukuje organizm

Zmieniony przez - koks127 w dniu 2009-09-23 15:22:30
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 1 regulaminu
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Po pierwszym tygodniu 2x5ml bardzo ładnie odczuwalne efekty, siła i wytrzymałość na "+"

Drugi tydzień: zwiększyłem dawke. 5ml w ciągu dnia i 10ml przed treningiem, ze względu na przyzwyczajenie sie organizmu. (Nie reagowałem już tak dobrze na dawke 5ml.)
Poczatkowo odczułem lekki "dyskomfort" ze strony układu pokarmowego (chyba narazie jedyny od początku tematu ) ale nie skonczyło się to żle w żaden sposób

Zobaczymy jak organizm bedzie reagował w kolejnych tygodniach wraz ze zwiększeniem dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Podejrzewam, że trzeba będzie robić cykle na glicerolu, jak na kretce, bo organizm bezie z czasem słabiej na niego reagował. Albo brać cały czas małe dawki - substytucyjne.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium