SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
osobiscie stosuje zwlaszcza w dnie gorace popijanie przez caly dzien odpowiedniego roztworu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
i jakie odczucia? idzie w ten sposob ograniczyc retencje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
celem jest stale nawodnienie (no i zmniejszenie pocenia) - swietnie sie sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 526 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6494
zapomniana odpowiedz:

TAK - zawsze po czymkolwiek z lukrecja, nawet jesli jest skladnikiem przyprawy jakiejs, mam skok cisnienia - to jakas wada genetyczna pewnie (osobnicza) ...

skoki mam tez po glutaminanie sodu :) choc po soli kuchennej ich nie ma ...

z sola kuchenna mam tak, ze poczatkowo przez kilka minut jest malenki skok o ok. 7-8 jednostek a potem spadek i wzmozona diureza ... z badan wynika ,ze moge meic problem z wazopresyna i trzmaniem wody przy neidoborze jonów sodu....

kardiolog by mnie swoja droga wkonczyl ciagle i ciagle namawiajac do diety niskosodowej ze zwiekszona podaza potasu ... bylem na niej wrecz wykonczony a cisnienie nei chcialo za nic spadac tylko paradoksalnie - roslo ....

na dzis prawdopodbnie mam SIADH, ktory zaczal sie w trakcie krotkiego epizodu z SSRI i SARI gdy walczylem z depresja - neistety stan jest utrwalony i odstawienie tychze swinstw nie wiele dalo

jestem wlasnie w trakcie rozwazania powrotu na tolwaptan albo jakis iny bloker receprotów wazopresyny - neistety z lekarzam iciezko sie gada bo dla nich magicznym sposobem leczenia nadcisnienai sa blokery receptora angio albo konwersji angio, klasyczne diuretyki albo INDAPAMID (po ktorym ja np. mam klasyczne objawy tocznia).... nowoczesnych lekó mozna sie doczekac na ro p ozgonie albo gdy juz do szczetnie zniszcza Ci watrobe/nerki niedzialajacym szitem :P

piszac wprost - polscy lekarze to jest dzicz 100 lat za murzynami - niestety :(

krotki epizod ustabilizowanego cisnienia mialem przez jakies 3 mce gdy sam sobie dobralem leki (aliskren+tolwaptan) - neistety w polsce traktuje sie ludzi jak idiotów i lekarze nei sluchaja tego co sie do nich mowi a jak wychodzi na Twoje to zaden nawet nie ma odwagi przyznac sie do bledu i przeprosic....


swoja droga do tego epizodu z SSRI I SARI moje zwyczajne cisnienie krwi raczej nie czesto dobijalo do 120/80 (zazwyczaj maks. absolutny to bylo 115/75) a od czasu "leczenia depresji" nagle mam skoki do 160/110 ciezkie do kontrolowania .... lekarz co mnei na depresje leczyl gdy mu pokazywalem puchnace nogi z powodu wg mnie trzymania plnów (zle sikalem wtedy) zwalal wszystko na upały :P

upały i puchnace nogi u mlodego faceta bedacego do "terapii depresji" okazem zdrowia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 234 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9293
Panie Sławku, planuje stosować 7500 mg monostearynianu glicerolu w formie gotowego suplementu przed treningiem. Czy taka dawka dla osoby ważacej 80 kg jest odpowiednia? Jest sens suplementować glicerol po treningu i w jakiej dawce?

Póki co dzisiaj pierwszy trening na glicerolu, mimo tego, że stosowałem nieco mniejszą dawkę ok 5000 mg w celu zbadania reakcji organizmu pokusze się o wstępne odczucia. Suplement rałem razem z przedtreningówką, także cieżko określić efekt samego glicerolu ale w porówananiu do treningu na samej przedtreningówce, poprawiła się wytrzymałość i dołożyłem nieco kg, pompa treningowa świetna ( ale jest to zupłenie inny rodzaj pompowania niż ten wywołany typowymi boosterami NO). Jak narazie glicerol zapowiada się bardzo obiecująco, nie wiem na ile jest to efekt placebo, ale zaskoczył mnie zwłaszcza niznaczny wzrost siły i dołożenie albo kilku kg na sztangę albo przynajmniej kilku powt.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wytrzymalosc miesniowa najczesciej raportowana, ale i sila czasem idzie do gory

czy po treningu stosowac ...?
nawodnienei komorek miesniowych sprzyja ich przyrostowi wiec ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 234 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9293
Biniu, czy dawka 7500 mg monostearynianiu glicerolu przed treningiem i 5000 mg po treningu bedzie odpowiednia? Waże 80 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie widzialem aby ktos tutaj raportowal 7,5 g monostearynianiu glicerolu ...
moze ktos probowal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 780
Zmieniony przez - Reg_Park w dniu 2014-07-26 15:39:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7569
Czy naprawde glicerol tak dobrze działa na retencje?
a czy spozywanie jej moze wplynac negatywnie na treningi SW?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium