SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Molder 15 g na litr wody?

Powinieneś raczej robić, a przynajmniej starać się zrobić roztwór 5%



Ja pije jakies 40 minut po posiłku przedtreningowym


15g do 250 ml wody


po 20 minutach kolejne 250 ml wody



i 1,5 l na treningu

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Eee no może masz racje.

Jak pamietam z początkowych stron ( a czytałem już dawno)

to ktoś pisał (chyba Amroziak), że 10 g na litr nawet

to jak to wkońcu? Bedzie dobrze 15 g na 250 g wody? Nie bedzie sraki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
stezenie dostosowujesz pod siebie - na poczatku (ale nie pierwsza strona) chyba Mawashi podal gotowa recepte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Małymi porcjami w ciągu całego dnia - to chyba najlepszy pomysł. W ten sposób mięśnie cały czas dysponują optymalnym środowiskiem anabolicznym. A przecież rosną one nie na treningu, tylko w okresie regeneracji powysiłkowej.

trafilem pod strzechy
trafilem pod strzechy

dodac BCAA Xplode i jak znalazl - co sadzisz Slawku ?

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2009-12-03 20:06:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Hmmm... Muszę chwilę pomyśleć...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Mamy staly doplyw aminokwasow anabolicznych BCAA min ilosc antykatabolicznej glutaminy oraz gliceryny...

ale poczekam na Twoje przemyslenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
witam, przeczytalem artykul Pana Ambroziaka oraz caly topic. Bardzo mnie zainteresowalo dzialanie glicerolu wiec sprobowalem polaczenia okolo 15ml glicerolu z 500ml wody gdzie popilem tym kilka kapsow bcaa,2kapsulki cofeiny 200mg i 3lyzki platków owsianych na okolo godzine przed treningiem oraz 30min pozniej wypilem odzywke bialkowa. jesli chodzi o pompe to bardzo szybko sie spompowalem juz w pierwszych 2seriach po rozgrzewce i zyly byly duzo bardziej widoczne. dzisiaj kupie kilka flakonikow 30mg i bede bral na porcje polowe flakona(15ml) przez jakis czas a pozniej zwieksze do 30ml na porcje.

Jesli chodzi o dzialanie na tkanke tluszczowa glicerolu to jestem ciekawy tego dzialania natomiast juz sam fakt ze pijemy w sumie naraz spora ilosc wody tj 500ml albo wiecej sprawia ze nasza krew zostaje dosc mocno rozrzedzona a to wplywa na to ze organizm reaguje wydzielaniem neuroprzekaznikow noradrenaliny,adrenaliny i w koncu dopaminy ktore maja dzialanie wiadomo jakie.



Zmieniony przez - roberto_83 w dniu 2009-12-04 09:30:48

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Wydaje mi się, że glicerol nie powinien wpływać na przyrost tkanki tłuszczowej. Pomimo, że jest on podstawowym składnikiem tłuszczów zaapasowwych (glicerydów kwasów tłuszczowych), to tkanka tłuszczowa nie może wykorzystywać egzogennego (zewnętrznego) glicerolu do ich produkcji. Tkanka tłuszczowa może produkować tłuszcz zapasowy tylko z glicerolu wytworzonego z glukozy.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
pewnie tak jest jak Pan mowi.. ja chcialem tylko zaznaczyc ze reakcja organizmu na picie duzej ilosci wody naraz (bo przeciez sporo wody pijemy gdy laczymy z nia glicerol) jest uwalnianie hormonow odpowiedzialnych za "spalanie" tkanki tluszczowej.. podobna reakcja wystepuja podczas brania termogenikow..

Zmieniony przez - roberto_83 w dniu 2009-12-04 17:44:45

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Wydaje mi się, że glicerol nie powinien wpływać na przyrost tkanki tłuszczowej. Pomimo, że jest on podstawowym składnikiem tłuszczów zaapasowwych (glicerydów kwasów tłuszczowych), to tkanka tłuszczowa nie może wykorzystywać egzogennego (zewnętrznego) glicerolu do ich produkcji. Tkanka tłuszczowa może produkować tłuszcz zapasowy tylko z glicerolu wytworzonego z glukozy.

Slawku albo sie myle albo zapomniales
ze omawialismy te kwestie duzo stron wstecz :D

i wyszlo nam o ile pamietam ze moze wrecz ograniczac ...:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium