SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 273894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
No to czekamy.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 105 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1778
Jednak trening robilem o ~19:30. Gliceryne wypilem tak o 18:30, czyli na 1h przed treningiem. Elegancko wszystko zwazone 10g gliceryny w 1l wody. Jadlem przedtreningowy i popijalem wlasnie gliceryna. Powiem wam ze mnie tak skrecilo jak zjadlem posilek, ze musialem isc do wc, ale to raczej nie wina gliceryny, poniewaz z rana nie bylo posiedzenia i kiedys to musialo sie stac :D

Na treningu robilem nogi. POMPA MEGA ! i co wazne dlugo sie utrzymywala. Jak robilem wykroki to mnie juz tak dopompowalo ,ze chodzic nie moglem. Potem jeszcze jedno cwiczenie na bok barku i rowniez bylo epicko. Dobrze ze nie wzialem wiekszej dawki skoro 10g tak dobrze na mnie podzialalo. W sobote robie trening lapy to bede mogl cos jeszcze wiecej powiedziec.

a mam takie pytanko jest sens brania gliceryny w czasie masówki ? cos pomoze to nabrac masy, czy raczej nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Spocony, jak najbardziej - przy masie glicerol jest bardzo dobry. Jak znajdziesz chwilę, to przeczytaj artykuł, który rozpoczna tę dyskusję - taj jest to wszystko wyjaśnione.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 105 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1778
dzis trening barkow i lapy. Przed tr 11g gliceryny z okolo 1,2 l.

Barki to nie wiem czy jakas kuntuzje mam czy poprostu tak miesien mi sie spompowal ze odczuwalem bol. Wczesniej tego nie odczuwalem.

Łapa to w ogole masakra.Reka twarda jak skala rowniez z przedramieniem, mimo ze go nie robilem to byl twardy jak kamien na treningu.
W tricepsie musialem uciac 1 serie i zrobilem lacznie 8 zamiast 9. W bicepsie musialem uciac 2 serie i zrobilem 7 zamiast 9. Czulem ze lapa byla juz tak zmeczona ,ze nie bylo sensu trzymac sie ustalonego planu i robic kolejne serie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Czyli tak: większy efekt, mniejszym nakładem środków.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1707
witam, przeczytalem wszystkie 147 stron i i chetnie bym przetestpwac ten specyfik. Mam jedno pytanie do pana Ambroziaka:
czy stosowanie gliceryny aptecznej nie spowoduje jakichkolwiek dlugotrwalych skutkow ubocznych? W koncu nie jest srodek przeznaczony do stosowania doustnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Na tak postawione pytanie trudno odpowiedzieć jednoznacznie. Koledzy biorą i nikt nie zgłasza żadnych problemów. Decyzja należy do ciebie.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zawsze mozna siegnac po forme przeznaczona do spozyci przez ludzi ktora mozna znalezc
w Massacra Episode 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5350
Znacie jakiś dobry sposób na odmierzenie 5g Gliceryny ;? bo zawsze mam z tym problem ;)

CipiS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jeszcze zalezy ilu %-owej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium