SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra chce zrobic roztwor, mam nabrac 10 ml do strzykawki i wlac do 1,5 l wody? ilo procentowy to bedzie roztwor?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16328
policzyłem......



































ale nie wyszlo

a myslałem, ze akurat ta wiedza z chemii nigdy mi sie w życiu nie przyda.


Zmieniony przez - mlody_007 w dniu 2010-07-12 20:52:49

"Today I'm smarter and healthier than yesterday.
Tomorrow I'll be smarther and healthier than today"

Permanent development...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16328
policzylem, lecz nei wiem czy dobrze.

w 10g glicerolu mamy tak naprawde 8,6g bo ten apteczny to roztwór 86%.
so.....

8,6g ---w---> 1500g
xg ---w---> 100g

x= 8,6*100/1500 = około 0,6%.

Więc byłby to roztwór o wartości 0,6% więc < 5% więc spoko.

Aczkolwiek nie wiem czy wynik jest dobry, bo glicerol ma inną gęstość od wody, ale nie wiem czy to robi tu roznice

Zmieniony przez - mlody_007 w dniu 2010-07-12 21:00:15

"Today I'm smarter and healthier than yesterday.
Tomorrow I'll be smarther and healthier than today"

Permanent development...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 303
Panie Sławku
jak przekonac rodzicow do glicerolu? jak tylko slyszą cos o wspomaganiu wysliku to:"nie bierz nic bez zgody lekarza, leki bierzesz!!!" i jak tu tlumaczyc? Art na Pana stronie pokazałem, ale nie chcieli nawet czytać

A na forach medycznych jest tylko napisane ze to przeczyszczajacy środek.


Jak im przetłumaczyć? Czy tłumaczenie na nic się nie zda i muszę kupować sam i ukrywać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ale mam jeszcze jedno pytanie - jak jest z kalorycznością gliceryny?

~4 kcal na gram

Liczy się tak jak przy węglowodanach?

jak widac podobnie

Jeśli tak, to chyba przy większych dawkach należy ją wliczać do bilansu? Szczególnie jeśli ktoś jest na diecie nisko ww i te kilka gram ma znaczenie.

do bilansu TAK
jakos specjalnie na diecie lowcarb nie jestem pewien - o ile pamietam (a wydaje mi sie ze tak) NIE ma wiekszego wplywu na poziom cukru we krwi i co za tym idzie insuliny ...

ale jesli ktos ma 20 g ww w diecie
a dolozy 80 g glycerolu - moze zauwyzy roznice w wygladzie ...?(oczywiscie przypadek przesadzony) !

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2010-07-13 07:55:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40930
Ok, dzięki Biniu ;)

Już popijam 10ml gliceryny rozrobionej w ok. 1l wody, i za godzinke na trening. Potem zdam relacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
do boju !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40930
No więc chyba nie napisze nic nowego ;) wytrzymałość znacznie na + . Mogłem robić krótsze przerwy i po treningu nie czułem aż tak wielkiego zmęczenia, jak ostatnio za każdym razem.

Jakiejś większej pompy specjalnie nie poczułem, choć może przy więszych dawkach będzie ona bardziej odczuwalna, bo w końcu dałem tylko 10g, czyli 8,6g czystej gliceryny.

Nie wiem czy to ma związek z gliceryną, ale na treningu niesamowicie się pociłem. Ostatnio przez te upały potliwość jest znacznie większa, ale dzisiaj dosłownie sie ze mnie lało, pomimo tego że jest nieco zimniej niż w kilku ostatnich dniach.

Jutro dzień wolny, a w czwartek kolejny trening na glicerynie. I teraz Biniu pytanie do Ciebie: czy zwiększyć dawke do 15g, czy dać jeszcze raz 10g? Jak dla mnie te 10g spełniło swoje zadanie, bo na wielkiej pompie mi nie zależy, a wzrost wytrzymałości był znacznie odczuwalny, a o to głownie mi chodziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zostan na obecnej dawce !
na zwiekszenei zawsze przyjdzie czas

moze i ja sie w koncu do apteki wybiore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biniu strach Ci nie pozwala hehe ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium