SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 273891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23067
ale tu sie rozchodzi o to czy apteczny mozna pić. bo np. kroplówki dożylne do picia sie nie nadają (poza glukozą), a w końcu to też tylko jakieś jony i sole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1166 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22272
Spokojnie, to nie jest trucizna ani toksyna, a pompa, czy zwiększenie parametrów siłowych o wiele lepsze niż np. na Aakg.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Nic Ci nie będzie.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a bo ktos zasial kilka stron temu panike :D

choc nie da sie ukryc ze do spozywania przeznaczona jest forma dostepna w ME2 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tys prowda!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Nie zasialem żadnej paniki, tylko przytoczyłem słowa, a raczej głupoty pani magister farmacji!

Ok, kontynuacja:

Dzisiaj poszedłem znowu do mojej ukochanej apteki.

Kupiłem PureWay-C, garlicinu nie było no i uderzam drugi raz o gliceryne

Tym razem inna farmaceutka.

- i jeszcze gliceryne poprosze
<chwila zastanowienia>
- mała, czy większą?
- większą
- a przepraszam na co Panu?
- do płukania gardła
- aha, ok <podaje cene>
<płace kaske>
- ale wie pan to nie jest do picia
- tak tak...


No to teraz powiedzcie, że to nie jest patologia? Pewnie magister powiedziała pracownikom jaka sytuacja była i teraz mówią.

Więc mam pomysł.

Pomóżcie mi odnaleźć/stworzyć sensowne źródło informacji, iż gliceryne można pić i nic się nie stanie. Ja wydrukuje i zaniose to Pani magister, zobaczymy jak zareaguje.

Pomożecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ale masz na mysli badania naukowe ??


i tak do konca nie wiem czy chodzi o 'glupote' kogokolwiek

jesli cos by sie kompus stalo nawet ze strony ukladu trawiennego i ktos uslyszalby ze pani sprzedajaca powiedziala ze mozna pic cos co ma na etykiecie - wylacznie do stosowania zewnetrznego - taka osoba moglaby miec spore problemy

nic wiec dziwnego ze dba o to

Olimp nie daje formy plynnej do suplementow wykorzystujac dopuszczony o SPOZYCIA zwiazek glicerolu - monostearynian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Molder, jako były farmaceuta powiem Ci, że pani musi tak mówić - w zgodzie z etyką zawodową. Farmaceuta nie może polecić innego zastosowania preparatu, niż podaje producent.
Najlepiej nie wdawać się w bezowocne dyskusje - i kwita.

A faktycznie - w produktach Olimpu jest forma gliceryny, przeznaczona do stosowania wewnętrznego.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Najlepiej nie wdawać się w bezowocne dyskusje - i kwita.

choc ostatnio w aptece podyskutowalem chwile z pania za szybka o chelatach i problemie dlaczego polec inne preparaty a nie te oparte wlasnie o nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ale to była dyskusja owocna.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

Wiecej