SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 274765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Esorto, teoretycznie gliceryna przekształca się w organizmie w glukozę. Ponieważ jest to jednak proces powolny i mało wydajny, dlatego najprawdopodobniej nie dochodzi tu do zwyżki poziomu cukru we krwi.

Zresztą, na zdrowy rozum - gliceryna stanowi 1/4 składu tłuszczu pokarmowego. Gdyby więc wpływała znacząco na poziom cukru we krwi, przy dietach ketogenicznych nie można byłoby też jeść tłuszczu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
pytanie raczej głównie do Binia ale inni też się mogą wypowiedziec :)

robie teraz hst i cykl na glicerynie (planuje 8 tyg) mam już za sobą 2 pierwsze mikrocykle i na 2 nasyepne mam zamiar zrobic jeszcze krótki 4-tygodniowy cykl na mono. Także będe miał przez te 4 tyg. mono i gliceryne jednocześnie. Co wy na to? Można tak łączyc?

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak wspomnialem wyzej

oczywiscie ze tak
a jak dodasz do miksu BCAA masz juz prawie full wypas !

inna opcja - Massacra Episode 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
oczywiście bcaa dodaje a Massacry spróbuje jak poczuje przypływ gotówki. Póki co mieszam czynniki pierwsze bo tak taniej wychodzi :)

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14677
siemka,
Przewertowalem pare str tego juz w sumie obfitego tematu w zwiazku z czym mam pare pytan odnośnie glicerynki.
Skoro w początkowych stronach wyszło że 10ml nie jest równe 10g to odmierzac mam to na ml czy na gramy ? Czy może to bez znaczenia ?
I druga sprawa polecano sporządzać na poczatek r-r 5%. No okej, założmy ze nie przekrocze 5% ale co jesli dodam wiecej wody i wyjdzie r-r dużo bardziej rozcieńczony ? Nie zmniejszy to 'cudownych' efektow tego preparatu ? ;p
I tak jeszcze by sie upewnic, gliceryna apteczna ta 86% nie jest czyms innym niz ta na allegro ktorej steżenie wynosi cos tam kolo 99% ? Te 2 r-ry rożnią sie tylko stężeniem substancji tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
Według mnie lepiej by było jeśli będziesz dawki odmierzał w gramach a nie w ml daje to lepszy obraz ilości spożytej substancji! (przynajmniej ja tak mam :D)
Jeśli nie wiesz ile to jest 10g gliceryny to kup w aptece gliceryne np. 50g i podziel ją na 5 równych części za pomocą np. menzurki lub strzykawki 10ml.
8ml to jest ok 10g gliceryny o ile dobrze pamiętam ;P

Dawka gliceryny nie powinna wynosić więcej jak 5% roztworu ponieważ może powodować efekt laksacyjny, więc jeśli wypijesz więcej wody niż trzeba to nawet lepiej bo będziesz bardziej nawodniony, a o to w tym właśnie chodzi.

A co do gliceryny z allegro to nie wiem nie testowałem :P ale zapewne najlepiej będzie po prostu kupić gliceryne w aptece, do niej mam większe zaufanie bo zdrowie jest najważniejsze!

Zmieniony przez - Lisu_89 w dniu 2011-02-26 01:05:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jak mówi Lisu - mniejsze stężenie nie zaszkodzi, przy większym - może być sranko. Ale znam takich, co piją w stężeniu 10% - i też jest OK.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
testowałem glicerynę 86% 10 ml godz przed treningiem, wodę na pewno zatrzymuje pompa jest z tym, że u mnie podnosi ciśnienie i ogólnie samopoczucie jest takie jak przy zatrzymaniu wody solą. Woda zatrzymuje się na ok 18 godz, w najbliższych tygodniach będę testował czy wpływa jakoś poważniej na wzrost siły w wyciskaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14677
No nic, dzieki chłopaki za rady ;) O tym zeby nie przeginac powyżej 5% bo moze przeczyscic to wiem z postów na poprzednich stronach, nie wiedzialem tylko tego o czym wczesniej wspomnialem. Teraz pozostaje zrobic testy na sobie, przezyc, i zdac relacje co i jak :D pozdr ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Polecam glicerynę z allegro 1 litr 99% za 10 zł :) wychodzi tanio i jakościowo tak jak apteczna. Metodą prób i błędów ustaliłem że najlepiej przyjmować ok 20g stężenie do 10 % - ja piję w pracy po trochu około 3-5 h przed treningiem i działa ładnie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium