SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glicerol - anabolikiem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4781
Biniu - czyli nie ma przeciwskazań żeby brać glicerol bez przerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ew u osob wrazliwych - kilka osob wspominalo o tym podniesione cisnienie - choc jak wspomnialem powinno jesli mamy do czynienia ze zdrowym osobnikiem stabilizowac sie

ale podobny problem ew tyczy kreatyny

wiecej niedogodnosci nie widze ...
Slawku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 249
siema wszystkim
przeczytałem cały temat i zachęcony kupiłem dwie buteleczki po 30 ml i postanowiłem zacząć od 10 ml na 700 ml wody
oprócz tego jestem także na cyklu kreatynowym

ale dobra czas na opis

1h przed treningiem do 10 min przed wypiłem te 10 ml zmieszane z 700 ml
pierwsze co mi się rzuciło w oczy to straszna suchość w ustach, ale to mi nie przeszkadza
tylko że po 3 ćwiczeniu zabrakło wody to dolałem sobie kranówki i piłem kranówkę
na treningu poszło koło 2 litrów wody, rano z pół litra i w szkole dodatkowo 1,5 l więc sadze że odpowiednio się nawodniłem

pierwsze ćwiczenie dopompowanie krwi do mięśni na bramie 20,20,15 poczułem lekką pompę jednak nieco słabszą niż tą co miałem na n.o xplode z bsn'u, ale dobra jak an taki produkt było calkiem nieźle
potem ławka skos góra 12,10,10,8
jak zawsze robiłem hantlami ciężar 27/30/30/33, czasem nieco więcej to dziś poszło 30/33/36/39 i wszystkie powtórzenia praktycznie bez większego zmęczenia tylko w ostatiej seri mała pomoc przy ostatnim powtórzeniu.
zaskoczył mnie tutaj ustabilizowany oddech, na boosterze, zawsze dyszałem jak dzika świnia :D, a tutaj normalnie wdech wydech, 0 problemów, ale mimo tego się pociłem
drugie ćwiczenie rozpiętki skos góra 10/10/10 poszedł normalny cięzar nic szczególnego
3 ćwiczenie wypychanie prosta hantle 12/10/10/8
w pierwszej serio poszło lajtowo 33 druga seria 36 jednak w trzeciej załamanie i po 4 powtórzeniach skończyłem i dobiłem 30'stką, po czym 4 zrobiłem dalej 36 jednak dalej zaskoczony gdyż siła znacznie na +
potem jeszcze rozpiętki płaska 10/10/10 też normalny ciężar
i nogi suwnica
15/14/12/10/8/8
na początek 135, 175, 215, 265, 325, 385 i praktycznie ostatnia seria to pobicie rekordu o jakieś 20 kg, ale wszystko szło ładnie, tylko przy ostatnim powtórzeniu, prawie skurcz łydki mnie chwycił

ogólnie podsumowanie
siła na ++++++
wytrzymałość/kondycja +++++
pompa +/- tak średnio
problemy żołądowe uboczne = 0

i mam takie pytanie
mówicie by pić glicerol w ciągu całego dnia
czyli np. mam 3 buteli mineralnej i do każdej dolewam np. po 2 ml glicerolu i pije, o to chodzi?
i przed treningiem np. tak jak wcześniej albo więcej 10/15 ml na 700 ml wody?
jak coś sobie jeszcze przypomne to dopisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Samot, super relacja - dzięki!

A na pytania sam sobie odpowiedziałeś.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 249
jutro możliwe że pomieszam gliceryne z n.o xplode i opisze efekty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84
Postanowiłem, że zrobię 6 tygodniowy cykl z gliceryną. Jestem po drugim treningu i jestem bardzo zadowolony. Po pierwsze po wypiciu gliceryny (10ml do 300ml wody) nabrałem dużej ochoty i energii do treningu. Nawet w dni nie treningowe kiedy popijam sobie ją przez cały dzień czuję się lekko pobudzony :). Co do treningu potwierdzam, że pompa jest bardzo dobra i nie przypominam sobie, aby po jakimś innym suplemencie była ona lepsza. Co do siły, dużo się nie zmieniła. Co pewien czas będę zdawał relację i będę obserwował jak przyrosty masy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Graples, dzięki za relację.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Samot, tylko nie przeginaj z dawkowaniem jednego i drugiego.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 249
wezme połowę dawki n.o i 10 ml glicerolu to nic się stać raczej nie powinno :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
o czym z pewnoscia napiszesz

udanego i spokojnego treningu

z glowa mieszac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Glicerol a anabolizm

WHEY premium