SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dmq92 - z parówy w kabana [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177374

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
700 tydz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35022 Napisanych postów 89919 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940698
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Bm chwile i bioniche potem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35022 Napisanych postów 89919 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940698
Podziwiam, masz zdrowie mnie przy 450 ciśnienie zabija...



Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-04-06 11:43:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No nie mialem problemu o dziwo ale na metce np 50mg i kaplica z cisnieniem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
To juz sa sluszne dawki, ale 27lat to znosisz jeszcze dobrze, z kazdym rokiem coraz trudniej bedzie dlatego nandrolony sam stosuje w nieduzych dawkach.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452

280 W 720 t 60t
1. Kasza manna z owocami i wpc. .
Destroza 40g eaa 20g kreatyna hcl 5g glutamina 10g 8g Cytrulina
2.kasza manna, wpc, maliny i platki
3. Bułka z chlopakami
4. Sernik Mojej
2xGalka lodow i makowiec
5. Tosty z kurczakiem i papryka



Omega 3 3tab Olimp 
Nac 1.5g
Zma sfd 3 tab. 
Chrom 200 mg do 2 pierwszych posiłków wraz z Ala.
Debutir 1 tab
Sanprobi 1tab
Udca 2tab ostatni raz i schodze.
Hepa 2tab

Przedtreningowo
1 tab tussi
200mg mnej porobilo jak mialo.
Szoty przestaje dawac.
beta alanina4g

Z towaru  
Prop 700 bioniche
Novo 40mcg
Masteron p 350 week bioniche
Test i nandro base po 50mg.
Exe 3/4tab ed.


Insa do 3 posilku 10j, preworkout 5j, post workout 15j.
Gh 2.5 iu imperial rano i wieczorem.





Mimo choroby dolozone o dziwo.
Duzo wody trzymam od soboty ale temperatury juz nie ma.

Trening z Grzeskiem, Damianem i Dominikiem.

Grzesiek na zywo robi lepsze wrazenie jest zdecydowanie wiekszy niz wydaje sie to po fotkach. Na 4 lata w weteranach bedzie kozak i tego mu zycze, fsjny pozytywny gosc co tylko się potwierdzilo. Szerokosc plecow robi mega wrazenie, moje marzenie separacja czworek do poprawy o czym dobrze wie i bedzie bajka. Nic tylko dokładać miecha.

Damian i jego nogi mega wrazenie, tutaj bym sobie dwojki wziął bo buły przej**ane ma I jego Narzeczona tez mega wporzadku kobita

Domino mimo problemow z matematyka i proba zabojstwa Grzeska tez dobre wrazenie robi, dobry szkielet nogi dominujace, widac ze kawal miesa siedzi.


Ja zrobiłem swoj push chlopaki lecieli nogi. Samopoczucie slabe u mnie podczas treningu, jak sie obracalem to swiat wirowal Grzesiu mowi ze nie ma zle moge dalej masowac wiec jeszcze 3 tyg masy pociągnie i od dzis 20ww w dt i dnt up .

Skoczylismy na foodtrucki po, wpadla bulka z wolowina i j**iacym serem mniam . Pogadane, mega spoko ekipa i fajny niedzielny wypad zaliczony. Bardzo się ciesze ze sie wyrwalem bo potrzebowalem takiego wypadu i luźnej gatki bo ostatnio z ta budowa i weselem to idzie oszalec i jestem bardzo monotematyczny .


Fotki z rana.













Grzesiu podpowiedział jak z ta dwojka podczas pozowania sobie radzic i jest lepiej ^^



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-04-08 07:29:44
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Mega fajny wypad. Wszyscy oglądający dziennik i oceniający fotki - Tobiasz ich nie umie robić i/lub ma ujowy aparat-stwierdzam stanowczo po tym co widzialem wczoraj. Sam szczerze mówiąc patrzyłem nieraz na fotki i średnio mi się to podobało ale wczorajszy dzień pokazał, że tam siedzi sporo mięsa, jego jakość jest bardzo dobra. Bardzo dobrze to się prezentuje i jeśli redukcja będzie przebiegać za jakiś czas z głową i takim spoko podejściem to spodziewajmy się naprawdę extra sylwetki. Także keep going Tobiasz.
Co do pozowania to sam jeszcze wiele się muszę nauczyć ale przy klatce bokiem już wiesz, że trzeba ją splaszczyc o drugą nogę i zostawić luźną, a kawał Twojej nogi i tak wizualnie będzie ok wyglądał.
Ta buła... To mnie meczyla do wieczora na flakach, pierdy straszne ale smaczna generalnie.
No a Dominik sobie wrzucił 5kg na stronę i siadam Bracie... I ta prawadwójka mnie boli właśnie-znamy winnego ... Ale to żart, problem z nią był już od jakiegoś czasu. Do następnego, piona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dzięki za dobre slowo. Bule trzeba bo brac z wolowina . No z tym ciezarem to grzana byla haha ale serie zrobiles hahaha pozowanie bede soboe cwiczyl, kazda wskazowka mile widziana a efekti po redukcji sam sie nie moge doczekac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest moc
Jak zawsze !
Pozdr
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki testosteron na 1 cykl ?

Następny temat

Wspomaganie po 40..

WHEY premium