SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawajcie tutaj Wasze wsady :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126171

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
ekhhmmmmmm...czemu to spadlo? nikt nie wsadza?? ludzie minelo kilka tygodni wyskoki macie wieksze dawac wsady tutaj

ps. moze ktos nowy chce sie pochwalic...
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
czekamy...

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
Wczoraj zrobilem windmilla pilka do siatki i zaje.biscie malo mi brakowalo zeby zrobic windmilla normalna pilka na normalny kosz z narzutu. Nigdy nie bylem tak blisko. Jak bede mial mozliwosc to sproboje nakrecic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 465
Hmmm.....kurde ja jestem krytyker:P:P...z tych dunków co widziałem wcześniej NIE MA MOWY żebyś zrobił pełnego windmilla tzn. wyskakujesz z podniesieniem ręki na wyskokośc barków i dopiero w powietrzu cały obrót...ale jeśli Ci się uda...to będzie CUŚ!!:D:D

I Try To Be A Better Player...Better Man...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
heh, no ja sam 2 miesiace temu bym nie pomyslal ze to jest mozliwe. ale teraz zaczynam w to wierzyc. w sumie nie ma co gadac, jak zrobie to zamieszcze. czy to bedzie za miesiac czy za 2 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2363
Hmmm a ja to mam taki problem:P Mam 185cm wzrostu i 15 lat na koszu 3.05 łapie sie z miejsca a z nabiegu mam coś koło 25cm zasięgu (ponad dłoń)ale nie zawsze wsadzam:/ bo nie moge dobrze złapać piłki i jak zginam w nadgarstku to mi sie wybija o tył obręczy:/ To musi być technika:/ bo piłką do siatki to łatwizna na 30.5

Tooooooooo wszystko:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
to ladny masz dosiezny ze z miejsca sie lapiesz albo duzy zasieg ja mam 227cm zasiegu dokladnie mierzone i ostatnio na koszu 302 wsadzilem byl on wymiarowy ale lekko go skrzywili a z miejsca tylko doskocze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
pompki na palcach i przed wsadami "wymacaj" sobie pilke po prostu staraj sie ja chytac caly czas i puszczac (troszke ci sie opuszki zaczerwienia ale to nic)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2363
Hmm no zasięgu to mam 2.43.W wakacje sobie palce rozciągałęm na piłce i w sumie mi troche pomogło ale nieznacznie, o i własnie mam tak jakoś dziwnie ze wydaje mi sie ze lewą dłoń mam większą od prawej i lepiej mi sie nią chwyta, ale problem jest taki ze lewą nie bardzo potrafie wsadzić.Jak jest czysta piłka to prawą ją złapie ale brakuje pewnego chwytu bo jak próbuje wsadzić to mi poprostu wypada dlatego musze kłaść na dłoni jak robie wsady ale znowu sie stacza piłka z dłoni i sie wybija.Nie wiem czy to prawda z tymi korkami:Pale ciekawe czy to moze coś szkodzić:).Zobaczymy jak to będzie bo od poniedziałku zaczynam trening SCOTT'S CREATIONS autor obiecuje duzą poprawe wyskoku ale zobaczymy:D

Tooooooooo wszystko:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
jest na to sposob wsadzaj dwoma lapami :)
ja mam 188 cm wzrostu i jakos na wymiarowy jedna reka no problem, moze poprostu masz zwykla gumowa pile, to tez jest wtedy maly problem, bo te pilki to chu.... sa strasznie :)
pozdro

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klasyfikacja wsadów do kosza

Następny temat

ergonometr wioślarski

WHEY premium