SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawajcie tutaj Wasze wsady :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126106

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
@@ bo moze k********* jestem od poczatku tego forum? jak ja konczylem po 2 latach przygode z sfd.pl to o dudku czy o kejt ( z całym szacunkiem )jeszcze nikt niesłyszał. zajrzyj sobie w archiwum i zobacz co wczesniej robiłem , poczytaj posty. mało jest ludzi ktorzy od poczatku byli na sfd. spytaj innych.

Wiem od kiedy jestes. Sam pisalem na tym forum bardzo sporadycznie od 2002 roku pod innym nickiem. I wtedy chyba tez Kejt nie bylo. A Dudek pisal takie glupoty, ze sie w glowie nie miesci. Nie musze nikogo pytac. I wtedy nie byles takim c.h.a.m.e.m. Moze lepiej bylo chodzic do szkoly, a nie na forum siedziec.

@@szacunek okazuje tym ktorzy sa tego warci.

Pewnie. Ale ty nie znasz mnie, a ja nie znam ciebie. Zreszta nie okazalem braku szacunku, bo nie osadzam zbyt szybko ludzi, ktorych nie znam.

@@naucz sie obsługiwac wyszukiwarke

Co jak co ale znam sie na obsludze wyszukiwarki. Zajmuje sie nimi na codzien, nie tylko od strony uzytkownika.

@@ dobrze. niech ci bedzie. jestem chamem i gowniarzem. ulzylo ci? mam umysl dziecka i przerosniete ego. juz idz spac lepiej gnoju j.e.b.a.n.y.

Nie ulzylo. Nie podchodzilem do tej rozmowy emocjonalnie, w przeciwienstwie do ciebie. Nawet gdybys nie wiem jak sie staral nie jestes w stanie mnie obrazic. A slowa gnoju j.e.b.a.n.y to wszystko na co cie stac? Postaraj sie. Moze znasz cos jeszcze. Pokaz jaki jestes prymitywny. Daj upust swoim wiesniackim zachowaniom. Albo zamknij sie jak nic wiecej nie potrafisz pajacu.

@@ i jeszcze ostatnia prosba. dajcie bana albo mi , albo jemu. albo dla nas

Bardzo prosze. Niech jakis mod sie w koncu wypowie co o tym mysli. Na kazdym normnalnym forum posty hansa bylyby dawno usuniete lub wymoderowane jako ewidentnie sprzeczne z regulaminem.

@janu15, 4mario: a czy ja gdzies kwestionowalem wiedze hansa. Sam dawno temu z niej korzystalem, gdy jeszcze przed przerwa cwiczylem ze sztanga. Wszystko czego sie wtedy dowiedzialem pochodzi z tego forum, od hansa i finderxa. Bo to oni nakrecali kiedys merytoryczny poziom tego forum. Wiem, ze ma spora wiedze. Ale to nie daje mu prawa wyzywac mnie. Tym bardziej, gdy nie napisalem nic co mogloby go obrazic. No ale wedlug was pewnie bylo inaczej. Heh. Wiecej nic nie napisze w tej sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
nie o takie wsady a właściwie wtyki i przytyki w tym poście chodziło, a Hans był tu od zawsze

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 198
pobijcie sie najlepiej

PS. ma ktos nowe fajne paki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
hmmm no ja mam paczke chipsow :) a tak na powaznie to by sie cos znalazlo tylko ten SPRZET no, zdeterminowany jestem do nakrecenia filmiku, ale wlasnie ta przeszkoda; mysle, ze teraz to kazdy kto bedzie chcial cos tutaj zamiescic najpierw sie powaznie zastanowi, bo niewatpliwie jest ryzyko jak widzimy :)

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 198
chlopcy teraz powaga moze mi ktos wytlumaczyc ale tak solidnie i uczciwie co to jest dynamika wsadu??
bo pakuje ale tak lajtowo i moze mi cos to da w wtedy wyjade na sfd.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 465
Heh....patrz....jak biegniesz 3 km/h wybijasz się z jednej nogi na 30 cm to nie jest dynamiczny wyskok:P:P...a jak biegniesz SZYBKO , SZYBKO ( dynamicznie ) wychodzisz w powietrze...i nie jesteś jakiś zgarbiony jak ten typ na poprzednich filmikach LOL:D... a do tego nie wyglądasz jak połamany w powietrzu...i we wsad wsadzisz troche siły albo po prostu szybko wrzucisz piłe do obręczy to możemy spokojnie powiedziez że był to dynamiczny wsad;)

I Try To Be A Better Player...Better Man...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Robiąc naskok, próbuj jak najszybciej oderwać nogi od ziemi i porządnie 'wypchnij' sie łydkami. Im szybciej sie 'odczepisz' od ziemi tym skok powinien być lepszy (bardziej dynamiczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 198
dzieki jak macie jeszcze tricki jak sie wybyc ale co do wsadow to piszcie
thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
dynamiczny wsad raczej wyskok w koszu nie jest zbyt czesty, bardziej jest w siatkowce a golnie chodzi o to zeby (powiem to w ten sposob) zrobic szybki zamach rekami i wybic sie z ziemi jak z trampoliny (tak jakbys chcial tupnac obiema ngami w ziemie) o dynamizmie z 1 nogi moge powiedziec tylko tyle zebys w poczatkowej faczie 2taktu lekko wyskoczyl w dalszej zszedl nisko na nogach i w nast kroku sie wybil (nie wiem czy zrozumiale

ps. gdzie jest DUDEK? - usun te "glupie" wypowiedzi bo ludzie to czytaja i pewno nie chce pisac...
ps2. hans to szef szacunek dla niego i zrozumienie bo teraz ma urwanie glowy

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
dynamiczny wsad? hmmm... według mnie:

- szybki dobieg ( krotki, ale szybkie wejsc pod kosz )
- dynamiczny naskok
- efekt koncowy czyli ładne wykoczenie i miły dla oka wsad aż iskry idą

aby to osiagnac trza to wszystko zgrac w jeden grajacy elemnt; nisko na nogach, szybko i energicznie do gory, ruch rak jest tu nie bez znaczenia

pozdrawiam

moderator ogólnorozwojówki

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klasyfikacja wsadów do kosza

Następny temat

ergonometr wioślarski

WHEY premium