SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawajcie tutaj Wasze wsady :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126125

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
nadal nie wierze;aby robic takie wsady na tym koszu musisz miec ok. 330 cm zasiegu czyli prawie metr wyskoku;pisales wczesniej ze dopiero zaczynasz przygode z wsadami i czeka was duuzo pracy;to jestem ciekaw jaki wy***ane dunki chcesz robic za jakis czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 966
a ja nie moge :) , nie wiem jak przekonac. Moge rownie dobrze sfilmowac swoj zasieg, wysokosc, wage, numer korwa stpy a i tak chyba nie uwierzycie . Wiare w ludzi to macie wzorowa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4292
zenon3: To "potrafisz" było najbardziej aktualne niecały rok temu
Może jeszcze uda się zmobilizować, bo faktem jest, że od Kwietnia nie ćwiczyłem wysokoku z powodu problemów z kolanem. Obiecuję poprawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
mam nadzieje bo potrafisz latac jak masz chec
ja tez teraz zaczynam zciczyc bo mialem kostke skrecona :/
szybkiego powrotu mijah zycze i sie doczekac nie moge na jakies wsadziki

ps. szef by tez cos nakrecil (przeciez wyskok i tak troche zostal
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
hehe... dzisiaj po dwoch piwach grałem i z dwoch łapek nawet ładnie poszło0

teraz juz po paru wiecej jestem %-z)



yodek - ty nipie.r.d.o.l. - !!! niepotrawicie skakac widac to po waszej marnej motoryce. kosze sa nisko i basta



pozdro dla kumatych

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 966
hans: ja mowie prawde, nagralem nawet jakis glupi filmik z mierzeniem. Ale co mnie obchodzi zdanie jakiegos smarkacza z drugiej strony polski, ktory tylko krytykowac potrafi, a sam nic konstruktywnego nie zapoda. Ja wiem swoje nikomu nie musze udowadniac :p. Rownie dobrze moge powiedziec ze te twoje zdjecia paczek sa kijowe. W 100% pewnie nie doleciales nawet do obreczy, a co dopiero mowic o wsadzie . Ale jesli rzeczywisice jestes po tylu piwach to mozna ci wybaczyc chwile slabosci .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
faktycznie , przyznaje sie, rozgryzłeś mnie


te zdjecia to fotomontarz


wybacznie wszyscy na sfd.pl ze Was przez tyle lat oszukiwałem. głupio mi.


a ty gnoju je.b.an.y wiecej takich k*********rzeczy niepisz, bo tylko siebie matko***co ośmieszasz. stać mnie jeszcze na to aby tobie udowodnic że p.i.z.da. jestes. takie rzeczy możesz w bravo sporcie wypisywac. wrzuciłeś filmiki ze swojej pseudo gry i każdy widzi jaki z ciebie "gracz".



p.i.e.r.d.o.l. sie szczerze


aha!! niejestem taki jak ty żeby po paru piwach piwach pisach głupoty



jesli modowie tego dzialu uznaja ze kogos obrazilem to prosze o skasowanie tej wypowiedzi.


pozdrawiam

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
i jeszcze jedno jodek


to moze ty cos konstruktywnego wrzucisz?


i niejestem dla ciebie żaden smarkacz!


ty u starego jeszcze sie po jajach obijałeś jak ja na tym forum pierwsze posty pisałem


tak wiec jeszcze raz - p.i.e.r.d.o.l. sie !!!

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4292
W dzisiejszym odcinku Ulicy Sezamkowej: "Konstruktywna krytyka" :-]
Hans ma rację co do tej motoryki. Już Shawn Bradley jest dynamiczniejszy od tego "garbatego" kolegi, który uchyla się po wsadzie jakby miał zahaczyć głową w obręcz. Ile on ma wzrostu?
Abstrah**ąc od faktu na jakiej wysokości jest obręcz, to te wsady "nie wyglądają" właśnie z powodu braku rzeczonej dynamiki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 966
hehe, hans, jesli jestes takim starym wyjadaczem tego forum, to az dziwie sie ze sie zachowujecz tak a nie inaczej. Tak zachowywac sie moze tylko pryszczaty kilkinastoletni szczyl. Wiec jesli nim nie jestes doprowadz sie do porzadku, bo na razie madroscia nie swiecisz...
Ja w zadnym poscie cie nie obrazilem, nie osmieszylem, czego nie mozna powiedziec o tobie. Nie bede zreszta pertraktowal z toba, bo widze ze nie warto.
Kazda krytyke o motoryce, czy innej kwestii moge normalnie przyjac, ale sposob w jaki ty to robisz jest dziecinny. Napisalem tutaj cala prawde, ani jednego klamstwa o wysokosciach koszy i moim zasiegu. Kto chce - niech wierzy. Gowno mnie to obchodzi.
Ten post sie tyczy TYLKO do Pana hansa. Nie ma na celu urazenie kogokolwiek innego.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klasyfikacja wsadów do kosza

Następny temat

ergonometr wioślarski

WHEY premium