SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawajcie tutaj Wasze wsady :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126167

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Fajne fotki, też mi się pierwsza podoba najbardziej. Na zdjęciach wygląda troche wiecej niż 80 cm, ale niestety zdjęcia w każdym przypadku (moim też ) zawsze są lepsze niż w rzeczywistości bo sie wygląda jak wisielec w powietrzu Dam SOGacza za fotki i może to zachęci innych żeby dawali, oczywiście mam nadzieję, że odbijesz

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
dokladnie :D ja to mam na kamerze i powyciagałem klatki poszczegolne i tylko na zdjeciu to tak fajnie wyglada

SOGi poodbijam jak bede miec abona .. (czyt. znajde komorke ojca )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
JUPII mam abona iii odbiłem wam SOGi DUDEK i Adi no i za fotki dałem Finderowi ahh jak miło znow moc dawać SOGi =]]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze nie dzisiaj z tymi zdjęciami. pavlo nareszcie masz abona .
Przed chwilą wróciłem z boiska. Nasz najlepszy był niedysponowany, więc wziąłem ciężar gry na moje barki . Zdobyłem ogólnie 60% punktów mojej drużyny (jestem najniższy ).

No nico, jeszcze się poucze z biologii bo mam jutro badanie wyników a potem spanie.
PAPA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
WOW kozak =]] jesteś najniższy ale rekami sięgasz jak ja hehe (240) z tego co pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To niezbyt dobrze pamiętasz , sięgam 210 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
qrde szukałem i szukałem zeby ci udowodnic ze to jednak ja miałem racje bo byłem w 99% pewien ze to gdzies napisałeś ale tego znaleźć nie mogłem.. a tak swoja droga masz 171cm wzrostu o rece 210cm tak? a ja mam 184cm i 240cm to sorxy ale wzrost 13 cm a rece 30? i to ja mam jeszcze stosunkowo krotkie rece (w porownaniu do qmpli co siegaja wyzej niz ja a sa niżsi) wiec stad takie pytanie... ty masz karłowate rece?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez mi sie wydaje ze powinien miec dluzsze o jakies 10cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4292
Po prostu Dudek podal laczna dlugosc obu rak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
wydaje mi sie ze Dudek przytaczal dane Hansa - te 240 cm - dl na wyciagniete rece

Pozdrawiam - Tomek

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klasyfikacja wsadów do kosza

Następny temat

ergonometr wioślarski

WHEY premium