SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawajcie tutaj Wasze wsady :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126165

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
drżyjcie niewierni !!!

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
łooo czizas

Hansie - gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
back to the routh Hans

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
niebylo mnie miesiac... ,hmmm, chyba w tym temacie na pierwszy plan wyszedl: mod hansa, no i polityka sie wdarla... , ale to nie o to tutaj chodzi moze ja wroce do tematu wsadow odnosnie wsadu yodka, sluchaj gralem dosc dlugo na identyczne kosze, ogolnie mowiac kosze sa mizerne, ale za to grajac na takie mozna sobie zwiekszyc wyskok, wiem to z autopsji pytacie dlaczego? a no chociazby dlatego, ze trzeba znacznie wyzej wyskoczyc, by celnie trafiac, co oczywiscie pozytywnie dziala, troszke zwiekszajac nasz wyskok, mierzylem z kumplami wysokosc identycznego kosza jak u Ciebie na filmiku, bo chcialem sie przekonac na jaki kosz zapakuje, no i prosze wysokosc do obreczy wynosi przynajmniej u nas 314,5 cm, dwoma nie dam rady , ale jedna tak, probowalem 180 zrobic, troszke zabraklo, ale moze kiedys
ps. jak dla mnie to nie musisz poprawiac tego filmiku, by udawadniac jak wysoko jestes w powietrzu, kosz jest na tej wysokosci, a komentarze w stylu, ze wsad byle jaki sa nie na miejscu, stan pod takim koszem to zobaczysz czy wogole sprobujesz zapakowac pozdro

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 465
A skąd Ty wiesz jaki to jest kosz:/...byłeś tam?:/ weź przestań twój komentarz jest bez sensu:] nie mówie że wsady sa złe...chociaż mi się nie podobają...ale z tą wysokościa to przesadzasz:P

I Try To Be A Better Player...Better Man...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
heh sorry, ale wiem co pisze nie bylem tam, ale mamy identyczne kosze u nas na stadionie miejskim, gram na nich i z wysokoscia nie przesadzam! jezeli chodzi o mierzenie to mysle, ze zadna to filozofia odczytac z tasmy odleglosc, czyz nie? pozatym studiuje kierunek zajmujacy sie pomiarami Ziemi i napewno sie nie pomylilem (co za skromnosc... )
pozdro

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Heh, Torfik myślałem że wsadzanie studiujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
dobre

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
Torfik - brak słów a wiesz co? u mnie są podobne , tak więc u mnie bedą np o 3 cm wyżej a co mi szkodzi

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
dawno mnie nie bylo Hans gratulacje zasluzyles na moda a odnosnie wsadow to dam tylko jak zrywam kosza przy wsadzie na koszu 285-290 cos kolo tego za jakis czas postaram sie dac jakies wsadki na 305 tylko nie spodziewajcie sie cudow (zasieg okolo 230)
http://www.megaupload.com/?d=Z78Q0NPN odtwarza sie Quic time
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klasyfikacja wsadów do kosza

Następny temat

ergonometr wioślarski

WHEY premium