SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawajcie tutaj Wasze wsady :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126146

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
niewiem dokladnie nie chce sciemniac
teraz jestem dosc ciezki jak na siebie 178/75kg wiec jest nie najlepiej ale rowniez nie najgorzej
sprawdzalem ostatnio z miejsca bez zadnego dokroku reka 222cm - dloniom wychodze ponad obrecz 290
znaczy sie siedemdziesiat troche bedzie dosiezniaka obecnie - bylo lepiej 5-7 lat temu
z naskoku bedziej juz wiecej - normal a z jednej nogi jeszcze wiecej

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
trzeba odswiezyc sesje Hans'a

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
wlasnie co z Hansem, latawcem nadal ?

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
nie
zasmakowal studenckiego zycia

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może nosi się z zamiarem powrotu na SFD ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
qrde przez piwsko wyskok mu usiadł

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
hmmm... a ja sobie tak rozkminiam jak wam sie lepiej wybija z jednej nogi czy takie cos a'la z 2 z rozbiegu (wiecie takie cuś że sie biegnie stawia jedna noge, dostawia druga i defakto wybija z dwóch) bo ja tak rozkminiam bo jak sie wybije z lini kreskowanej to piłką zahaczam o obrecz i brakuje troche cm do wsadu i to sie wybijam z jednej nogi a jak podbiegne blizej i sie wybije tak jak opisywałem to tez jakos nie zawsze wsadze , a z bliska i z jednej mam taki problem ze mnie te ścięgna przylegające do piszczela bolą jak zaczne grać wiec nie moge za mocno tej nogi urzyc do wybicia w góre(chociaz moze te ścięgna sie jakos wyrobią jeszcze) , wiec jak jest skuteczniej?

P.S - moze dzisiaj bede miec fotke wsadu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to chyba juz indywidualnie, jednym lepiej z dwoch nog a innym z jednej (ja jestem z tej drugiej grupy)
rozciagaj sie i rozgrzej dobrze przed skakaniem, bole piszczeli przejda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4112 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15525
heh, ja dzisiaj wsadziłem na 305 z wyskoczni sportowej

a tak noramlenie to mam na 305 tak 2 cm zapasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe z wyskoczni to ja na 310 robilem dwoma rekami wsady tylem calkiem niedawno
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klasyfikacja wsadów do kosza

Następny temat

ergonometr wioślarski

WHEY premium