SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawajcie tutaj Wasze wsady :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126135

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Jeśli masz mocne kolana na twoim miejscu bym zrobił, ale ten ze strony http://www.vince.e-basket.pl/artykuly_air_alert2.html z rozsądnymi powtórzeniami, jeśli natomiast nie masz za mocnych kolan to lepiej ćwicz na siłowni.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Finderx, macie już ten panel moderatora? Bo się nie mogę tego bolda doczekać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
Adi ile masz wyskoku dosieznego a ile z jednej nogi?

qrde tak zaczełem sie zastanawiac dzisiaj na plyometryka tylko jakby to miało wyglądac jeżeli do tego duzo gram w kosza w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Na tych zdjęciach trzeba mi odjąć 5 cm, bo żeby zdjęcia były udane robiłem je w sposób taki, że odbijałem się od drzwi. Niestety wyżej jeśli przez to skacze to góra jakieś 5 cm :( Ale za to jestem chwilke dłużej w powietrzu, co pozwala na zrobienie lepszej fotki :). Po drugie i najważniejsze musze sie odbiajć żeby nie wylądować ryjem na ścianie/drzwiach Ale za to ten rzut z wyskoku, co niestety za bardzo nie widać skąd się wybijam, jest już robiony normalnie :) A dosiężny i z jednej nogi mi się trudno mierzy, bo dużo zależy od tego czy mam tzw. dzień konia Związane jest to z tym, że lubie dużo słodkiego wpiepszać, a że mam dobrą przemiane materii to tłuszczyku i tak mi nie przybędzie, żebym zjadł słonia z kopytami Więc nieraz maksymalny wyskok jest różny nawet o 10 cm. Za 11 tygodni jak skończe Air Alert to podam dosiężny i z jednej nogi. Choć może sprobuje teraz w jakiś dzień zmierzyć.

Zmieniony przez - Adi_nrXX w dniu 2004-04-27 19:03:28

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
hoho dokladnie jak ja tez kocham słodycze a gruby takze nie jestem heheh u mni emoze nie ma az takiego rozżutu ale moze 5 cm bedzie a to jednak juz cos :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Dudek nie ma sprawy tylko nie wiem czy to mam i gdzie (nie mialem netu 2 tyg)jak sie dowiem to nie ma spr

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Dzisiaj pora nogi pakowac

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
jestem wqty przesladuja mnie kontuzje i mam dni co nie moge wogole naskoku robic (rwie mnie lewe kolano) a jak juz jest dzien co moge to oddam pare dobrych skokow (jak malysz ) i do domu bo zaczyna sie lewe kolana przypominac, Takze jak chce wiecej brac na przysiad to samo i dupa
nie moge sie pogodzic z tym

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spox Finderx . Wiecie może co jest dobre na odciski? Grałem ostatnio w halówkach i mi takie odciski wyszły, że trudno jest mi nawet chodzić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Dudek dobrze radzę nie graj w tenisówkach, znam to z własnego doświadczenia. Jak zaczynałem grać w kosza, najpierw w tenisówkach to mnie napieprzały stopy od biegania i skakania, potem zmieniłem na zwykłe adidasy, już była ulga, ale nadal troche pobolewało, teraz gram w Nike'ach (ok. 150 zł) i nic mnie nie boli.
Nareszcie zmierzyłem mój wyskok, a więc mój dosiężny wynosi 60 cm, a wyskok, z jednej nogi z rozbiegu 85 cm. Jak na 1 kl. gimnazjum chyba nieźle. Po ukończeniu Air Alerta II licze na conajmniej 15 cm. Więc za 11 miechów dosiężny bede miał 75, a z dwutaktu będę mógł się cieszyć metrowym wyskokiem
Wyskok mierzyłem po wpiepszeniu paczki wafelków czekoladowych, ze mnie to kupidyn normalnie

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klasyfikacja wsadów do kosza

Następny temat

ergonometr wioślarski

WHEY premium