SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawajcie tutaj Wasze wsady :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126150

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
hmm w sumie mozliwe ale i tak zalezy od postawy=] qmpel tez wiedział dokladnie co zrobie a i tak nie widział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm and szkoda ze Cie nie bylo w piątek na boisku spoko sie gralo - ale tylko na 1 kosz ://. tyle ze ten metalowy kosz u was jest jakis dziwny :/ ;D peace4all
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pavlo sog dla Ciebie :D - lipa ze dzisiaj nie pogralismy :/ no ale komunia to komunia - no i nadal mi MU nie dzlała ://
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
no tak komunia komunią, mimo ze sie dopiero dzisiaj o niej dowiedziałem , ale tyle co zarcia tam było to chyba nigdy nie wdziałem masakra i ponad połowa została jak wychodzilismy po kilku h ciaglego zarcia

SOGa odbije =]] za to ze nawaliłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
wie ktos gdzie idzie podejrzec te paczke MJ'a gdzie ponoc wybija sie sprzed trumny (ale z bocznej lini) i ładuje do kosza od drugiej strony - ponoc tylko on to zrobil bo Vince nie do konca tak dal rade

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
a i jeszcze byla jakas akcja ze michael 100$ zdejmowal z gorne krawedzi tablicy
wiecie cos o tym ?

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6261
ten motyFF ze ściagnieciem 100 $ z tablicy był w filmie pt. "Earl the "Goat" Manigalt. Gość niby miał tylko 185 cm wzrostu a skakał jak kangoor ... a może nawet lepiej :D:D nie słyszałem jeszcze żeby MJ zrobił ten bajer ze stówka :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja słyszałem że Rodman łapał się tablicy, ale to nie jest pewne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MJ na pewno nigdy nie sciagal 100$ z tablicy. To sa jakies przejaskrawione historie.
Jezeli chcecie widziec wysokie dunki to polecam sciagniecie sobie wsadu Drexlera na podwyzszony kosz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 388 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4216


ta fotke ktorys raz juz wrzucam w sfd

co do filmikoow Michała to sprobuj na www.23.pl albo cos w tym stylu mam stronke off line na plycie i ponad 650mb filmoow jest i wszystko majkela


w koncu se abona kupilem i w koncu sie moge SOGami odwdzieczyc tobie Finderx i reszcie za caloksztalt bo troche tu siedze i sporo razy korzystalem z waszych porad

>>>> I Love This Game <<<<
===== SFD BASKET SQUAD ====
http://www.sbs.friko.pl najlepszy site o streetballu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klasyfikacja wsadów do kosza

Następny temat

ergonometr wioślarski

WHEY premium