SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawajcie tutaj Wasze wsady :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126134

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854


tutaj naskok zakonczone pomyslnie

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854


tu cos w rodzaju pomnika MJ'a z Chicago

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854


.

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
byłoby kozacko gdybym te zdjecia widział :/

dzisiaj jak troche nogi sie pogoiły okazało sie ze wsadzam prawie od kopa w sumie to szczesliwy jestem tylko qrde to jest na troszke odgietym koszu od wieszania heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Też mi się te zdjęcia nie wyświetlają ;[

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Mam swoje nowe fotki, ale u siebie na kompie bede miał je gdzies za około 30-60 minut. Mam tam fotki ułożenia moich rąk od razu po rzucie - wkleje je tutaj tez to mi powiecie co i jak

EDIT: finder twoja ostatnia fotka to taka za***ista, ze az...normalnie cool wygląda jak tak wysoko nad ziemią człowiek jest...az mało realne, choc wiem, ze prawdziwe.

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-04-12 20:42:20

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4292


Witam!

To moje aktualne (wczorajsze) zdjecie, przed rozpoczeciem jakiegokolwiek treningu.
Po pieciu latach (!) wracam do grania w kosza i regularnego uprawiania sportu ogolem, takze miesnie wymagaja reanimacji :)
Pozostaje jeszcze zrzucic nieco kilo (88 kg przy 182 cm wzrostu i 235 cm zasiegu), aczkolwiek przy mojej budowie nie licze na wiecej niz 3 kg mniej.
No i ciekaw jestem rezultatow treningu (bynajmniej nie SD), ktory rozpoczynam od przyszlego tygodnia.

Aha, kosz ma skromne 295, ale mam na nim troche zapasu (czego na zdjeciu niestety nie widac). Jesli bedzie taka mozliwosc, to postaram sie o fotki lotow nad obrecza pelnowymiarowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
finder ile ty masz zapasu do paki??, tak apropo moze bedziesz probował zapakować tyłem na wymiarówce i oczywiscie zdjeciami zapodasz co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dzisiaj dałem pake, na kosz 3.00m , do wymiarowego jeszcze musze troche poczekać, ale jak się uda to napewno się pochwale i umieszcze tu zdjęcie. Byle jak najszybciej, może za miesiąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
na 3.00m tez pakuje w sumie prawie od kopa a ze to 3m to na oko bo mamy na osiedlu wymiarówke a obrecz jest odgieta i tak stawiam ze około 5cm nizej jest po drugiej stronie jest prosty kosz ale tam brakuje jeszcze mi troche pozatym mam wrazenie ze on odgiety troszke do góry
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klasyfikacja wsadów do kosza

Następny temat

ergonometr wioślarski

WHEY premium