SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawajcie tutaj Wasze wsady :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126148

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
sluchajcie mlodzi, troche szacunku dla starszych to jest 1 , a 2 to Hans dawal zdjecia:
https://www.sfd.pl/temat26369/
wyszukiwarka od tego jest

ps. hans ma teraz urwanie glowy
pozdro

Zmieniony przez - zenon3 w dniu 2005-09-13 17:10:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 198
te wsady a szczegolnie 2 cos mi sie nie widza i watpie by dolecial do kosza
jak zapoda fimikiem to moze uwierze tak jak dla yodka i kumpli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 198
ja nie mowie ze hans nie pakuje ...
na jakiej wysokosci jest ten kosz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
@bodymaker: dobre pytanie, nie wiem, ale tak jest i widac to z daleka, jesli nie, to powiedzcie mi czemu mowicie do niego szef ??

@yodek: przekombinowales, odwrotnie waga/kwadrat wzrostu, u mnie":
(90/1,77*1,77)=29 i oznacza nadwage bez otylosci, po latach bez sportu walcze z nia obecnie. Wspolczynnik nazywa sie bodaj BMI

@zenon3: szacunek nalezy okazywac wszystkim, niezaleznie od wieku, ale gwoli scislosci, jestem starszy i od ciebie i od hansa. Poza tym to nie ja okazalem brak szacunku tylko hans. Chyba to widac wyraznie.

@rytekFBI: podzielam twoje zdanie, dlatego spytalem o filmik. Hans odpowiedzial mi "w miare" kulturalnie na maila chwile po tym jak zwyzywal mnie na forum. Nie wiem czemu nie mogl tak odpowiedziec na forum. Moze stracilby na oczach swoich wlazidupow

"Kazaja: nie wiesz ze hans jest teraz bardzo znerwicowany , pozatym skonczyla mu sie waleriana" - a ja takie zachowanie nazywam gowniarstwem i chamstwem, ale wybaczam, bo widze hans mimo swojego wieku ma umysl dziecka i przerosniete ego. Cecha 12-latkow, a nie ludzi doroslyh, no ale co zrobic. No chyba, ze uwazacie, ze zachowal sie normalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 465
A mnie tam nie robi jak sie zachowuje hans:]...bo jak ktoś by tak na mnie jechał to bym miał go po prostu w D.U.P.I.E...a co do pana 65 kg...to jesteś za***iście chudy:]...ja przy wzroście 181 waże 77 kg i po badaniach na zawartośc tłuszczu ( moja matka jest lekarzem mam znajmości:D ) z całego ciała moge schudnąc max 2 kg...ale bym się zdeka wychudził wtedy...a poza tym wzory na wzrost i wage są zupełnie bez sensu...ktoś kto jest maxymalnym spaślakiem może wazym przy takim samym wzroście mniej niż ktoś "napakowany"...mięśnie są dosy dużo cięższe od tłuszczu:] Pozdro...

I Try To Be A Better Player...Better Man...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
fakt, wzory daja tylko ogolne pojecie i tylko dal zwyklych ludzi, na pewno nie dla kulturystow, itp. Poza tym nie uwzgledniaja roznych wariantow budowy szkieletu. Grubosc kosci i wiele innychczynnikow tez wplywa na mase ciala i nie zawsze te rzeczy da sie przeskoczyc. Nie mniej jednak u mnie ten wzor wskazuje lekka nadwage w ostatnim stadium i mam lekka nasdwage w ostatnim stadium. Czyli u mnie dziala. A poziom tkanki tluszczowej tez mozna roznie interpretowac. W sumie do kazdego czlowieka powinno sie podchodzic indywidualnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
sory , ale mi k********* juz rece opadaja
@bodymaker: dobre pytanie, nie wiem, ale tak jest i widac to z daleka, jesli nie, to powiedzcie mi czemu mowicie do niego szef ??

bo moze k********* jestem od poczatku tego forum? jak ja konczylem po 2 latach przygode z sfd.pl to o dudku czy o kejt ( z całym szacunkiem )jeszcze nikt niesłyszał. zajrzyj sobie w archiwum i zobacz co wczesniej robiłem , poczytaj posty. mało jest ludzi ktorzy od poczatku byli na sfd. spytaj innych.

@zenon3: szacunek nalezy okazywac wszystkim, niezaleznie od wieku, ale gwoli scislosci, jestem starszy i od ciebie i od hansa. Poza tym to nie ja okazalem brak szacunku tylko hans. Chyba to widac wyraznie.

szacunek okazuje tym ktorzy sa tego warci.

@rytekFBI: podzielam twoje zdanie, dlatego spytalem o filmik. Hans odpowiedzial mi "w miare" kulturalnie na maila chwile po tym jak zwyzywal mnie na forum. Nie wiem czemu nie mogl tak odpowiedziec na forum. Moze stracilby na oczach swoich wlazidupow

naucz sie obsługiwac wyszukiwarke


"Kazaja: nie wiesz ze hans jest teraz bardzo znerwicowany , pozatym skonczyla mu sie waleriana" - a ja takie zachowanie nazywam gowniarstwem i chamstwem, ale wybaczam, bo widze hans mimo swojego wieku ma umysl dziecka i przerosniete ego. Cecha 12-latkow, a nie ludzi doroslyh, no ale co zrobic. No chyba, ze uwazacie, ze zachowal sie normalnie?

dobrze. niech ci bedzie. jestem chamem i gowniarzem. ulzylo ci? mam umysl dziecka i przerosniete ego. juz idz spac lepiej gnoju j.e.b.a.n.y.



i jeszcze ostatnia prosba. dajcie bana albo mi , albo jemu. albo dla nas

przynajmniej niebede musial czytac takich bzdur


Zmieniony przez - hans jr w dniu 2005-09-13 22:38:41

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
ej...to moze ktos da wsada tak jak jest w temacie a DUDEK pokasuje niektore wypowiedzi ktore tu nie pasuja i bedzie po sprawie, bo sie za nerwowo robi

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
****a i moze dostane bana ale trudno bo mnie w****iacie mi hans pomogl wiele razy i dziekuje mu za to i jest tu na forum od bardzo dawna i mozna powiedziec ze jest legenda i nie wiem czy jest osoba na forum ktora o sportach wie wiecej od niego moze nazwiecie mnie wazeliniazem ale hans jest dla mnie przykladem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
jestem na tym forum od niedawna ale juz wiem ze hans jest posiadaczem nie tylko za***istego skoka ale i wiedzy,ja mam takie wrazenie ze te leszcze i lamusy po prostu ci zazdroszcza tego ze przez PRAWIE wszystkich jestes darzony na tym forum olbrzymim szacunkiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klasyfikacja wsadów do kosza

Następny temat

ergonometr wioślarski

WHEY premium