SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawajcie tutaj Wasze wsady :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126142

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
rutek no co ty w kb sie miezy to tak wazy z 70 kilo bajtow czyli jak pozadny plik w kompie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 966
70 kilo bajtow dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
yodek jak pracowałeś nad wyskokiem jakaś rada ja jestem od ciebie większy o jakieś 5-6cm i zasięg mam 250cm i nie moge zrobić jeszcze wsada lat 17 prawie 18 wziełem się ostro za prace rozciągam się ćwicze air alerta z obciążeniami jem glukozamine dopiero połowe miesiąca robie to wszystko i inne ćwiczenia dużo biegam i skacze... staram się poprostu może jakiś rady co ty robiłeś ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 966
Anm: dam ci kilka rad ktore wedlug mnie moga sie przydac.
1. trening na wyskok robilem 2 tygodnie (zrezygnowalem ze wzgl. na brak czasu). Jesli kto ma checi i czas zawsze to doda kilkanascie cm. Jesli masz dostep do silki to najlepiej tam cwicz nogi. Silka daje najlepsze wyniki.
2. Duzo pakuj. Ja praktycznie cale wakacje codziennie po 1-2 godzinki ladowalem w kolko. Mysle ze to daje bardzo duzo, nie tylko koordynacja ale tez technika i rozwijanie miesni. Pamietaj zeby zawsze przed tym sie rozgrzac i porozciagac miesnie.
3. Glukozamina sztucznie wprowadzana do organizmu jest potrzebna tylko jesli ma sie jej niedobor (czyli w czasie gdy duzo cwiczysz biegasz itp). Jesli nie odczuwasz boli mozesz zmiejszyc jej ilosc, a gdy bole nastapia zwiekszyc. Z ta glukozamina to jest tak, ze jesli ja jesz w trakcie gdy masz ja w normie, organizm przyzwyczaja sie, ze dostarczasz mu glukozamine i sam przestaje ja produkowac. Gdy przestanieszja dostarczac mozesz mie wtedy niedobory. Ale to tylko taka moja teoria :)
4. psychika, wbrew pozorom tez wazna. Uwierz w siebie, a zaczniesz latac!

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 198
o kur z takim zasiegiem z miejsca mozesz ladowac na kosz np 295 wiem cos o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
hehe wiesz mi ledwo dotykam tablicy na 3.05 :P

dzięki yoozek za rady ja bende tylko ćwiczył teraz bo nie ma jak robić wsadów o takiej porze za zimno się robi rozciągać się zaczne regularnie wieczorami i rano... a glukozamine mam zamiar kupić może coś da ?? przez jeden miesiąc se pojem zauwarzyłem też że kolagen jest tańszy od glukozaminy... no i narazie zostaja mi cwiczenia silowe

ciekaw jestem jakbys ocenil przysiad z hantlami na barkach [bo nie mam sztangi] odpowiedania ilosc kg i do tego jak juz zejde na dół wybijam się w góre z tym ciężarem i potem znowu przysiad...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 966
hehe, nie jestem yoozek tylko yodek
Przysiady dobra rzecz. Tylko uwazaj z iloscia powtorzen oraz z poczatkowa iloscia kg. DObrze jest robic roznego rodzaju cwiczenia na nogi, nie tylk przysiady. No i pamietaj o odzywianiu, czyli wpieprzaj Cottage Cheese, owoce i kielbache a bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
e tam jem dużo rzeczy różnych teraz se winogrona zjem :P a pozatym przysiady robie rozsądnie serie po 20 powtórzeń z 15 kg narazie a potem zwiększać bende do 25 itd a potem już też w góre obciążenie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
No aNm to ty warunki masz, wystarczy 65cm i sie łapiesz obręczy, a ja żeby sie jej złapać musze 95, no ale wszystko jest do zrobienia choć narazie jest mi do tego daaleko
A glukozamine biore ( Arotreum )od paru dni tylko po jednej tabletce dziennie, sprzedawczyni powiedziala ze tak moge brac w tym wieku, noi... po 3 tabletkach jest obrót o 180 stopni. Może przyczyna jest inna ale ostatnio czułem je dość intensywnie a od 2 dni, wogule nie odczuwam odpowiedzi z nich strony .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
hehe myśle że w lutym tu coś zamieszcze ;) z trudniejszych wsadów dzięki za opinie o warunkach ;) powodzenia innym :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klasyfikacja wsadów do kosza

Następny temat

ergonometr wioślarski

WHEY premium