SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawajcie tutaj Wasze wsady :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126129

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.basketsession.com/video/dunkalicious.wmv
zobaczcie sobie ten link, typ ma z 180cm i nalezy do francuskie grupy dunkalicious, coś w rodzajum młodej wersji slamnation. Naprawde dobry materiał, polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
qrde a mi ten film nie działa mimo najnowszych codeckow i nie wiem czemu lipa straszna ostatnio z tymi filmikami mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest plik .wmv (windows media video) to może spróbuj zainstalowac sobie coś z tego: http://www.microsoft.com/downloads/search.aspx?displaylang=en&categoryid=4 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
mam WMP ale nie chce mi działac, albo jest szary obraz albo nie rusza wcale :/


dzisiaj dopiero droga dedukcji wyszło mi ze tamte kosze maja 2.70 a nie 2.60m (tamte małe co pisałem kiedys )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj mój stary przywiózł kwadratowe rurki, we wtorek będę miał już kosza u siebie , HURRA!!! Jaka tablice mi radzicie? Na pewno nie będę kupował, ale zrobie sam. Sklejka jest słabo wytrzymała (miałem właśnie takiego wcześnie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
drewnianą tablece napewno =]] wiecej ci nie powiem bo sie nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Dudek na ile wieszasz obrecz (wysokosc?)

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Normalnie 3.05, może uda mi się zrobić regulowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Dudek rob z regulacja jak mozesz
bedziesz terenowal i gral one on one na 305cm
a jak nie bedzie widzial to znizasz i sadzisz paki (albo jak laska perzyjdzie zasadzisz tomahowk dunk albo sprzed skroconych trzech sekund sie wybijesz )

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Joł jooooł Widze, ze nowe fotki - sogi zaraz rozdam. Coraz wiekszy ten temat i oby tak dalej

Dudek a jak ty mowisz, ze idziesz na kosza, a potem jak wracasz to piszesz, ze zdobyłes 60% wszystkich punktów swojej druzyny to co to za mecze są - jakies z kumplami czy co ? ze takie obliczenia prowadzicie

Co ?

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klasyfikacja wsadów do kosza

Następny temat

ergonometr wioślarski

WHEY premium