SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawajcie tutaj Wasze wsady :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126144

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
no dzieki za pochwaly :)
co do kolegi...no on ma 199cm wzrostu<wysoki.- ma warunki-troche zazdroszcze..> a wyskoku nie wiem ile ma niestety....
ja mam 183-184cm....zaisęg 245cm. a wyskok licze sobie na cos kolo 80cm bo nad obrecz wyskakuje troche wiecej niz nadgarstkiem...
wkleje jeszcze jeden kumpla wsadzik..ladny..podoba mi sie..a swoich juz nie mam;/ bylo tego wiecej ale to byly nie udane albo slabe;] <jesli chodzo o te numerki 002np. > a nastepne nie wime kiedy bedą bo nie mam wlasnego sprzetu:( ale bede sie staral :)
POZDRO...

ciesz sie tym co masz - bo jak stracisz to -to poznasz ile było to warte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
http://s35.yousendit.com/d.aspx?id=2S6VMZTHQ1EOA3NZW6ONBBAD4F

prosze.... sprawdzcie to :D

ciesz sie tym co masz - bo jak stracisz to -to poznasz ile było to warte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
No kolega ma warunki do wsadów.

A trochę mnie dziwi Twój zasięg. Chyba trochę przesadziłeś albo masz te 245cm w jakichś wysokich butach.

A....i kolega niech popracuje nad równowagą po wsadach

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 465
Hahahahahaha...o jaka beka:) dawno tak nie beczałem ze wsadów:D:D....a raczje ze wsadu...ten twojego kolegi jest przekomiczny:D...jakby nie miał 2m to by moze było fajne;P:P....a co do twojego...no to juz wyższa szkoła jazdy:P...Wreszcie ktoś ma dobry naskok:)
Kolega może i warunki ma ale wygląda to średnio:D:D...
Ps. chyba nakręce cos podobnego:D...moze jutro;)

Zmieniony przez - scheady w dniu 2006-01-31 21:07:52

I Try To Be A Better Player...Better Man...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
nie no na "live" ten dunk wyglądal naprawde spoko ,moze z iinej perspektywy bardziej byscie go docenili:)<nie ppatrzcie na upadek..kazdemu moze sie zdazyc..a to tylko jeden z wiellu wsadow jakie robi..jest niezly wg. mnie oczywiscie jest wysoki ale docencie tez jego koordynacje ja na te 2metry bez 1cm. jest naprawde dobrze>

POZDRO

czekamy na wsady!!!!

ciesz sie tym co masz - bo jak stracisz to -to poznasz ile było to warte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
No kolega nie jest zły, nie kazdy wyżeł potrafi wsady robić, tylko ze mógłby troche nad sylwetką popracować, albo zabieraj go czasem do domu na obiad, moze w domu mu jesc nie dają , a co do upadku to ja jestem mały a czesto sie wywalam wiec u niego mnie to nie dziwi zbytnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 465
No sam upadek to dużo nie robi:)...ja się czesto przy reversach w.y.p.i.e.p.r.z.a.m. :P... na rozgrywkach ( poza tym że moja druzyna rozjechała wszystkich jak narazie:D:D ==> średnią mam 17 pkt na mecz;p, nawet ze 3 wsadki były:) ) kumpel mi wyrzucil na alleya od deski ale za daleko i za wysoko, ledwo ją złapałem i rzucilem z takiego pół reversa z alleya a potem przejechałem na plecach 5 m po podłodze:P:P
PS. co prawda to prawda nie każdy 2 metrowiec umie ładować:)...ale zobaczcie se skład prokomu z poprzedniego sezonu albo dwóch i sprawdzcie Mariusz Redek:P:P:P...ogólnie to mój sasiad jest i fajne dunki wali:D:D np. nademną

I Try To Be A Better Player...Better Man...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 132
mi tam jakos udaje sie unikac upadkoow po wsadach moze przez to ze duzo na dworze gram, tam sobie nie przejade 5 metroow jak na parkiecie

ZIOMA5 <---- moj stary nick moze ktos pamieta jeszcze pozdro @LL :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
e tam gleba na asfalcie to jest to. pamietam jak mialem z 14 lat i usilowalem pierwsze paki robic i jak wyskoczylem z jednej nogi i zlapalem sie za obrecz. nogi mi polecialy do przodu i sie nie utrzymalem na koszu. dobrze ze na banie nie upadlem bo by mnie juz to nie bylo . pozdro dla wszystkich dunkujacych na asfalcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
scheady to widze ladny z ciebie zawodnik <a ile ty masz latek? >po 17pkt. na mecz i jeszcze wsady na meczu.. no no ladnie... ja jeszcze sie nie doczekalem zeby zrobic na meczu;/
<ale pochwale sie ze w tym sezonie pobilem swoj rekord 30pkt w meczu:D>

no scheady to czekam-y na jakies filmiki z twoimi wsadami :)
pozdro!!

ciesz sie tym co masz - bo jak stracisz to -to poznasz ile było to warte

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klasyfikacja wsadów do kosza

Następny temat

ergonometr wioślarski

WHEY premium