SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawajcie tutaj Wasze wsady :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126116

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja teraz mam taką zajawke na skakanie, jakiej nigdy nie miałem, do tego jeszcze dzisiaj zdałem mature i jest zaje...cie. Rano wybijam na kosha na domowe boisko i masakruje sobie nogi. Halla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
zajawke na skakanie mam juz od dawna ale nog juz takich sprawnych nie mam (czyt. piszczel) a wlasnie nie rozumiem jego jakim cudem niektorym sie lepiej skacze z takiego nabiegu naskoku cyz jakto tak niz z jednej nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
qrde a ja jestem przybity juz teraz.... naprawde ten piszczel mnie dobija.. nie wiem co z nim zrobic .. nie chce przestać grac na jakis czas bo sie panicznie boje ze mi wyskok siądzie ( ) i qmpel bedzie lepszy ale znowu ze zdrowa noga czuje ze moze noga bedzie mocniejsza i lepiej sie skakac bedzie...qrde poszedlbym do lekarza ale w sumie wiem co on powie.. "nie graj przez XXX" ale jednak sie chyba zdecyduje.. do tego wszystkiego but mi sie rozwala i nie dlugo na przymus bede miał przerwe bo nie bedzie w czym grac hyh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Wyskok nie zmniejsza sie tak nagle Ja mysle, ze przerwa dobrze ci zrobi, a przy okazji nie bedziesz miał butów to sie dobrze składa

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja na początku skakałem tylko z jednej nogi, ale jak zaczołem robic przysiady ze sztangą to od razu zaczeło mi się lepiej skakać z dwóch nóg. Jeszcze plusem naskoku jest to że mam problemy z lewym kolanem, przypuszczam że własnie przez skakanie z lewej nogi. A przynaskoku jest mniejsze obciążenie na kolana. Ale z drugiej strony z jedenej nogi już nie umiem się dobrze wybić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Tez mam jeszcze problemy ze skakaniem z jednej nogi, ale według mnie z jednej nogi jest wazniejsze skakanie niz z dwoch, bo nie traci sie czasu na naskok, tylko z biegu skaczesz.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ja na filmach zauwazyłem ze z jednej nogi skaczą z dalszej odległości np MJ z osobistego sie wybija z jednej =] a z podkosza zawsze z dwoch , zauwazyłem tez takie cos ze jak skacze do bloku to zawsze z dwoch nog takze moze poprostu pewniejszy skok jest z dwoch ... i tak jak mowi Carmelo - NIE PRZECIĄZA NOG bo ja na poczatku skakałem z takiego nabiegu a potem nie wiedziec czemu zaczełem skakac z jednej i skakałem wyzej i to tak o poł dłoni =] a teraz z nabiegu ledwo obreczy dotkne... pewnie kwestia przyzwyczajenia... czyli polecacie pod sztange tak?.... skad ja ją wezme hyhy dysponuje 2x 4kg hantle

a teraz bede tylko fristajlował puki beda buty =]]

Zmieniony przez - Pavlo w dniu 2004-05-29 13:52:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840


tak wyglada u mnie podeszwa po 3 miechach... i ciekawe ile jeszcze pociagnie... bo juz wlasciwie sama gume ścieram czy co to tam jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sog, za dobre zdjęcie buta. Tak to bywa jak się gra w streetball-a. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
qrde Carmelo z ta sztanga dobry pomysł tylko ... ja nie mam sztangi a na siłke dla samego kija nie bede chodził bo drogo...dysponuje jedynie 2x 4kg hantle i obciazniki o wadze bodajze 2kg czyli łacznie max 12kg :/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klasyfikacja wsadów do kosza

Następny temat

ergonometr wioślarski

WHEY premium