SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawajcie tutaj Wasze wsady :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126138

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
fakt obuwie jest ważne ja polecam jakis buty za kostke (łatwo skrecic ;/) tak dzisiaj na wfie drugim sobie skakałem dosieżny mam 66cm z miejsca doskakuje troszke nad obrecz a z jednej nogi jakies 82cm i na lajcie wsadziłem piłke do recznej (bo innej nie miałem pod reka a wczesniej jak gralismy w kosza nie moglem piłki dobrze chwycic )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to piknie skikacie. Dzięki za radę o butach. Obecnie w mojej "kasie" znajduje się 10zł i 28gr. więc narazie poszaleje w zwykłych adidaskach.

Kurde, właśnie dla czego zwykłe sportowe buty nazywane są adidasami? Przecież to jest nazwa firmy (ale głupie pytanie, nie ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
hmmm.... w sumie tez sie nad tym zastanawiałem ale moze firma adidas jako pierwsza zaczeła produkowac tego typu buty i tak juz zostało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4292
O ile sie nie myle, Adidas to firma niemiecka. A wiec wiazalbym geneze takiego nazewnictwa z sytuacja przed rokiem 90, kiedy mogly to byc zagraniczne buty majace niemal monopol na naszym rynku lub po prostu cieszyly sie ogromna popularnoscia. Wiadomo, ze o Nike`ach w owym czasie mowy byc nie moglo. Oczywiscie to tylko teoria, bo w 20 lat temu mialem zadna orientacje w kwestii obuwia sportowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No fajnie by było, jakbyś teraz mówili "a ubierz sobie zwykłe najki a nie mi tu w trampkach paradujesz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
nieno my mamy taki nawyk gadać najkasy zamiast adidasy tak na złosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
qrde zajawka dzisiaj dałem paczke na 297cm z prawie z lini przerywanej o dlugosc buta ja przekroczyłem ale i tak zajawka we wtorek powinienem miec zdjecia =]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Cholera ja tez chce tak ! Dzisiaj ide na trening około 20:00 pewnie.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 377
JAk moge tutaj jakies filmiki podrzucić???????? mam nagrane 360 na normalnym koszu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrzuc na jakis serwer albo na e-dysk i podaj haslo albo wrzuc link
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klasyfikacja wsadów do kosza

Następny temat

ergonometr wioślarski

WHEY premium