SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze sukcesy sportowe w szkole i poza nią :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Witam Szanownych Kolegów i Koleżanki. W tym poście piszcie o swoich dokonaniach sportowych jakie odniesliście na szczeblu swojej szkoły i wyżej.
Dobra...napierw podam swoje sukcesy choć ich wiele nie ma(dopiero będą)
Indywidualnie to nie jestem jakoś specjalnie dobry w jakiejś dziedzinie...i np. zająłem w tym roku szkolnym 5 miejsce w gminie na 800m, kiedyś w podstwówce byłem 4 w gminie na 60m. A jeszcze z dyscyplin troche innych to wygrałem konkurs wiedzy o Mistrzostwach Europy(tez sportowa dyscyplina)
Druzynowo to trochę więcej tego było. Razem z kumplami w 6 klasie podst. wygraliśmy szkolny turniej piłki nożnej i zdobyłem tytuł króla strzelców.
Także w 6. klasie zdobyłem z druzyną wicemistrzostwo powiatu w piłce nożnej(oczywiście byłem podstawowym zawodnikiem)
Ostatnio razem z kumplami z klasy(w 3 gim) zdobylismy mistrzostwo szkoły w siatkówkę. Dodam że nasza szkoła jest dość liczna(ok 800 osób). Opiszę Wam ten turniej trochę bliżej. W finale gralismy z klasą z którą mieliśmy wf przez 3 lata i ani razu nie wygralismy z nimi w siatkę(przed tym turniejem oni mieli juz złoto w pilkę nozną i kosza). I w finale ich ogralismy w każdym secie 26:24. Sami nawet nie wierzyliśmy w to zwycięstwo, ale udało się.Przez cały turniej nie starcilismy nawet seta. Nawet organizator wyczytał nas jako "największą niespodziankę sezonu".

Teraz Wasza kolej...pochwalcie się

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
hehehe, bylo to troche temu

2 miejsce w Memoriale im. Obuchowicza - siatkowka
3 miejsce w licealiadzie mlodziezy w siatkowke
2 miejsce w turnieju noworocznym Krakowskich Liceow w siatkowke

awans do 3 ligi (PLS) - siatkowka

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
Jożech wygrał z klasą zawody międzyszkolne w kosza w 1kl. liceum a przedwczoraj zakwalifikowałem się do pierwszej szesnastki w Tekkenie piątce. Pozatym wygrywamy z chłopakami triobascety . A z indywidualnych to jeszcze z tatą na ręke wygrałem.

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
hmm
4 klasa podstawowki - 1 miejsce w sztafecie przełajowej (rejon)
gimnazjum -
2 miejsce w rejonie w koszykówce , 5 miejsce w krakowie (2 klasa gimn)
2 miejsce w rejonie w koszykówce , 5 miejsce w krakowie (3 klasa gimn)
2,2,3 miejsce w skoku w dal (rejon)
1 miejsce w rejonie w piłce ręcznej, 3 miejsce w krakowie (3 klasa gimn)
3 miejsce w sztafecie 4x100m (2 gimn)
zespołowe to -
1 miejsce w trojboju (60m, kula, skok) (w kuli mialem najlepszy wynik w 60m i skoku jedne z lepszych na tych zawodach) (3gimn)
2 miejsce w trojboju (2 gimn)
2 miejsce w ogólnej klasyfikacji na najbardziej usportowioną szkołe :) (2,3gimn)

tytuł sportowca roku za osiagniecia w 3 latach gimnazjum :)

mam nadzieje ze nie zapomniałem o niczym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Bardzo dużo masz tych osiągnięć Pavlo. Gratulacje

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
Ja to jeszcze wygrałem z Miłoszem i Mateuszem w ISSa i ze starszym bratem w Hirołsów 3 i z młodszym w Def jam fight for Ny na ps 2. Swego czasu to w T 3 łoiłem tez ludzi z osiedla heniem aż płakali A w tamte wakacje to z chłopakami w noge. Ja byłem z Pawłem, Miłoszem, dumcią i ponczkiem i rozgromiliśmy drużyne zbysia, jaja jak berety nie??? A ze Zbysiem to Heniek był a un to w noge jest prze as i w klubie nawet gra, i kania też był z nimi, równiez dobry zawodnik i Mateusz jeszcze. Poza tym ciopka w karty i na obozie kiedyś z wisły to oskara w pokera na 15 zł bo klocek rozdawał na moją korzyść za 40% wygranej. I z szeryfem w osobistych. A jek byłem na obozie kadry w kosza to miałem 2 miejsce w rzutach za 3. To nie wszystko ale reszty napisze potem jak mi sie przypomni.

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
elwisio - malo smieszne...

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
Jak napisał kolega, sukcesy w szkole i poza nia, a moje są poza nią, i dobrze że nie są śmieszne.

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Ja tam raczej nie mam...
W podstawówce to :
2 miesjce (druzynowo)w recznom,kosza, i noge (bramkarz).

A teraz w gimn. to tylko to ze doszlismy w lekkoatletycznych zawodach do województwa ( Samsung Athletic Cup ), jednak tam byliśmy najmniejszym miastem , i praktycznie nie mieliśmy warunków do niczego ( sala jak świetlica doslowsnie ) dopiero od wrzesnia zaczniemy cwiczyc na nowej super salce .
A na tych zawodach indywidualnie to egzekwo( niewiem jak sie pisze ) 3 miesjce w swoim roczniku w skoku wzwyż ( Byłem najmniejszy ze wszystkich startujących wiec nie miałem wiele szans, a było ich gdzies 30 z II i III gimn. )

Zmieniony przez - Wojtkov w dniu 2005-07-11 20:59:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
swoich nie wypisuje bo nie pamietam wszystkich i nie
chce tez zle napisac - jakbym cos przekrecil bo by to
bylo nieuczciwe dla tamtejszych przeciwnikow

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
ja nie pisze, bo nie mam czasu ale jak będe miał 4 godziny wolnego czasu to napisze

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2573
Srebrny medal na mistrzostwach Wawy szkół srednich w sztafecie plywackiej 4x50m.
Ja plynąłem klasycznym
69 miejsce na mazowieckiej olimpiadzie - bieg przełajowy na 3000m

najważniejsza jest determinacja!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałośc

Następny temat

Pytanie o rower za cene ~1200 zł

WHEY premium