SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT_IronWoman_redukcja_podsum.str.17,28,46

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
To już niestety ostatni z treningów dla świeżynek, kurcze, jakoś się do nich przywiązałam i tak mi szkoda troszku

Rozglądam się za następnym, bo w czwartek chce rozpocząć nowy cykl z gotowym już treniem Tak, jakoś myślałam o dalszej kontynuacji
TRENING NR 2 by Obliques, tylko obawiam się pewnych ćwiczeń (pogrubione)..., a i jeszcze pytanie, na jak długi czas obrać sobie nowy cykl, oraz czy ilość serii/powtórzeń stosować tj. jest napisane 3x10 od samego początku do końca trwania cyklu

Trening A. wszystkie ćwiczenia 3x10
1. przysiad przedni z push press 3x 10 60sek przerwy
2a. wejście na ławkę ze sztanga lub sztangielkami (10xnogą słabszą + 10xmocniejszą)
2b. wiosłowanie sztangielka w oparciu o ławkę
3a. wypady
3b. pompki jak dajesz rade
4a. plank 3x max
4b. woodchoper 3x 10

Trening B. wszystkie ćwiczenia 3x10
1. Martwy ciąg Sumo
2a. wyciskanie sztangielek na ławce skośnej
2b. ściąganie drążka górnego do klatki
3a. wznosy z opadu
3b. snatch jedna ręka
4a. brzuszki 3x20-25
4b. odwrotne brzuszki
4c. "brzuszki" leząc na boku z nogami zgiętymi

Trening A:


Czuje progres w każdym mięśniu

Miska:

Warzywa: pomidor, ogórek, cukinia, czosnek, cebula, szczypior.
Przyprawy: cynamon, pierprz cayenne i czarny, bazylia,oragano, sól
Napoje: woda, zielona, pu-erh, rooibos
Suple:omega3, Mg z B6+potas








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Cykl zależnie od samopoczucia to 8-12tygodni. Tak, cały czas tyle samo powtórzeń i serii. Z resztą ilość serii i powtórzeń możesz zawsze zmienić w trakcie
A co do ćwiczeń to wójek gugiel i jutjub jeszcze działają z tego co mi wiadomo a tutaj masz post w filmikami może tam znajdziesz to czego szukasz -> https://www.sfd.pl/Ćwiczenia__filmy-t729352.html

I na zakończenie tego treningu mam kolejne uwagi Powiedz mi czy naprawdę masz klatę tak samo silna jak nogi? Jak nie to albo coś źle robisz w wyciskaniu albo nie przykładasz się do przysiadu.
Już lepiej z progresem ale nadal - dlaczego nie dołożyłaś w drugiej serii a tylko w ostatniej?

Będzie jakieś podsumowanie?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
o właśnie podsumowanie z chęcią bym poczytała
Ja też zmieniam już trening, ale ten co Ty wybrałaś jest dla mnie jakiś monotonny, bo robiłam go przez tydzień i zdecydowałam się na inny. Mam jednak nadzieję, że Tobie przypadnie do gustu

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Arphiel z przysiadami już wyjaśniam sprawę, otóż nie mam stojaka na sztangę i wcześniej robiłam tylko z MC, podrzut, prostowanie nad głową i zakładanie na ramiona. Teraz się wzięłam na sposób (sztangę ubieram w kilogramy opierając ją o dwa rowerki na spinning ), w końcu Polak potrafi i masz rację, mogę znacznie.
więcej Myślę, że wypróbuje nowy trening i jeśli coś mi nie będzie odpowiadać będę go w trakcie modyfikować pod siebie, aby było, jak najlepiej i cisnę z progresem

kama, ciekawa jestem swoich odczuć po pierwszym tygodniu tych ćwiczeń, zobaczymy, czy mi się spodobają

Kompletne podsumowanie jutro,z dowodami naocznymi

DNT
Organizm domagał się wolnego, za to nie omieszkał przypominać się o jedzeniu, kolacja za mną z kupą warzyw podsmażanych na masełku, a tu burczy, więc pomidor 300g poszedł w ruch, potem 4 ogóry kiszone i na koniec 4 ogórki gruntowe, czuję się zaspokojona

Miska:
Warzywa: 1t cukinii, 2t ogórów różnych, pomidory, papryka czerwona, jak i tego same koloru cebula, czosnek, sałata, marchew
Przyprawy: cynamon, bazylia, oregano, rozmaryn, pieprz cayenne-ziołowy-czarny, sól
Napoje: woda, zielona, czerwona,
Suple: omega3, Mg z B6+K








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
IronWoman brak stojaków do przysiadów, to istna tragedia, mi koledzy podają sztange na plecki Przypomniałaś mi, że miałam kupić pomidory właśnie na wieczorne głody, bo mimo że wstaję wcześnie (7-8), to zasypiam po 2 w nocy i mnie ssie... a wczoraj jak w łóżku leżałam, to tak sobie myślałam, że na taki nocny głód, to właśnie sałatka z pomidorków i cebulki z odrobinką jogurtu naturalnego w sam raz uwielbiam ten smak A dzisiaj sklepy zamknięte! Może w żabce cosik dostanę

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
PODSUMOWANIE II CYKLU REDUKCYJNEGO 18.06.-13.08.2012

Początkowa błoga euforia w spadkach po zakończonym treningu dla zielonych, wprawiła mnie w bojowy nastój do dalszych ćwiczeń. Niestety pojawił się kryzys żywieniowy, który odbił się na jakości treningów, dlatego postanowiłam wydłużyć sobie cykl o tydzień, aby poprawić technikę oraz mieć poczucie, że porządnie się do nich przyłożyłam. Wpadka pokazała wzmiankę również w obwodach, które zmieniły się na niekorzyść z wiadomych przyczyn. Od tamtej pory nie odnotowałam u siebie żadnych odstępstw, wzięłam się na sposób z kompulsywnym jedzeniem od strony psychicznej. Cały czas nad tym pracuję i czuję się coraz silniejsza, z poczuciem, że wyłącznie JA jestem w stanie zapanować nad sobą i tylko JA decyduje o swoich zachowaniach w danej chwili. Bez słodkiego ni huhu, nie mogę się obejść, to też własne wypieki są zdrowszą oraz bezpieczniejszą alternatywą, na dodatek, jak się okazało pod niekontrolowaną kontrolą. Zrozumiałam, że treningi siłowe, porządna zdrowa miska to nie tylko machanie hantlami, czy wyliczanie kcal…, to sposób na przezwyciężenie siebie samej od strony fizycznej i psychicznej, który kreuje pogląd na samego siebie, że dla chcącego nic trudnego, pod warunkiem, że systematyka oraz łamanie barier staje się Twoim nieodłącznym elementem życia, nie zaś obowiązkiem, którym trzeba/muszę odbębnić, by osiągnąć swój cel.

Ruszam z kolejnym nowym planem nie tylko na ćwiczenia ale i swoje życie

Dziękuję Wam dziewczyny za odwiedziny, słowa wsparcia, dobre rady ale i opyerd**, kiedy trzeba to niezwykle mobilizujące oraz dające otuchy w słabszych chwilach, kiedy dopada zwątpienie. Czuje wtedy, że nie jestem sama i mogę liczyć na zrozumienie w tym co robię

Fakty, choć dvpy nie urywa.
Waga 63kg.
<Brat wczoraj stwierdził, że mniejsze kokosiki są znacznie fajniejsze i tak jakoś do góry Ci poszły. Poza tym, "siora bary Ci urosły, ale i pupa, taka okrąglejsza się zrobiła"















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
IronWoman
Zrozumiałam, że treningi siłowe, porządna zdrowa miska to nie tylko machanie hantlami, czy wyliczanie kcal…, to sposób na przezwyciężenie siebie samej od strony fizycznej i psychicznej, który kreuje pogląd na samego siebie, że dla chcącego nic trudnego, pod warunkiem, że systematyka oraz łamanie barier staje się Twoim nieodłącznym elementem życia, nie zaś obowiązkiem, którym trzeba/muszę odbębnić, by osiągnąć swój cel.

święte słowa

Poza tym gratuluję wyników jakie osiągnęłaś w cm i w wyglądzie jak dla mnie brzuszek ładnie się wyrobił i udka wyszczuplały
Nic tylko brać Cię i wyrywać
Jeszcze raz gratuluję

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Iron, wymacamy się wzajemnie

Zmiany są bezcenne, przede wszystkim te psychiczne i gratuluję z całego serca, że się odnajdujesz w tym co robisz. Zresztą jak jest to obie wiemy Masz ciałko idealne do mięśnia i po odpoczynku weżmiemy się za rekomp hej hooo

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
wyciągnęło Ciebie tak jakby w górę no tak, zeszło ładnie z brzucha, talia bardziej wycięta, nogi wyszczuplały i z ramion też fatu zeszło

Myślę, że redukcja zakończona?

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Ironko, pięknie jest wssałaś się że tak to ujmę, pupcia podniosła cudaśnie jest

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia, zdrowsze jedzenie i ... prawie zerowy efekt

Następny temat

Trening na mase - FBW - do oceny

WHEY premium