SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT_IronWoman_redukcja_podsum.str.17,28,46

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Lejjla przeważnie wychodzę z siłowni masakryczne spocona, chyba, że może być jeszcze gorzej

Ruda nic, jak tylko iść w Twoje ślady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Trening pod okiem kolegi, z którym biegnę Rzeźnika(bieg jest w parze). Zabrał mnie w cudowne miejsce, a że dzisiaj był trening siłowy, czyli podbiegi, jeszcze nie wiedziałam co mnie czeka, dopóki nie zobaczyłam górki KILLER. Pan W. nie oszczędzał mnie i wpierw poszliśmy trasą mojego treningu, abym psychicznie nastawiła się co mnie czeka(taki koleżeński gest z jego strony ). Krótki opis: górka KILLER ma ok.500m i składa się z dwóch podbiegów, pierwszy łagodny, potem delikatne wyrównanie terenu, kiedy nierozdziewiczony przez nią biegacz prawie jest przekonany, że podbieg nr 1 już zaliczył, u jego szczytu wyłania się widok podbiegu nr 2,znacznie dłuższego i bardziej stromego I co taki biegacz sobie myśli na jej widok-jedno słowo Jakby było mało same podbiegi są męczące a tu trza skipowanko zrobić,moje"ulubione" Pozwolę sobie przytoczyć słowa Rudej "Nie ma srania po gałęziach", które dzisiaj wiele razy słyszałam od W. i samej siebie. Wrażenia nie zapomniane, na pewno zdążymy się polubić z górką KILLER przez pewien czas Był pot, kilka ciepłych słów pod nosem i na głos oraz sapanie, pewnie całe miasto mnie słyszało

Miska dzisiejsza:





Zmieniony przez - IronWoman w dniu 2012-04-28 23:59:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Aż się zaśliniłam ... Sister i kto tu dla kogo przykładem Zresztą widać po pomiarach Twoją cudną pompę w nogach

POTWIERDZAM: całe miasto słyszało

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No i dobszzz jest, i nie trza psuć

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Fajna ta górka musi być

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
mis pompa w nogach aby tylko za bardzo się nie rozrosły od tych górek

Lejjla przyjeżdżaj pohasamy razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Wczorajszy trening(niedzielny) wb=15km, strasznie parno i gorąco, spocona wróciłam, jak młoda kurka oraz zakręcona od biegania w kółko po bieżni

Miseczka:







Zmieniony przez - IronWoman w dniu 2012-04-30 21:40:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Trening:

Na rozgrzewkę 10min rowerek.

1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej (1-2seria:5,5kg)
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej (1-2 seria:5,5kg)
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem
(1seria:25kg; 2seria:25kg-6powtórzeń i 30kg-6powtórzeń)
4. Wyciskanie sztangielek siedząc (1-2seria:5,5kg)
5. Prostowanie tułowia na ławeczce (1-2seria:5kg)
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne)(1-2seria:5,5kg)
7. Prostowanie ramion na wyciągu (1seria:20kg; 2seria:25kg)
8. Prostowanie nóg siedząc (1-2seria:20kg)
9. Uginanie nóg leżąc (1seria:5kg; 2seria:6kg)
10.Przywodziciele (1seria:35kg; 2seria:45kg)
11.Odwodzenie(1seria:45kg; 2seria:55kg)
12.Wspięcia na palce siedząc(1-2seria:10kg)

Zakończenie 5min biegania, 10 min rowerek. Rozciąganie.

Jedzonko:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Ja nie wiem jak Ty dajesz radę w tą pogodę na świeżym powietrzu biegać, bo ja chyba się przerzucę na 6-7 rano z 21, bo cholernie gorąco jest. Pełen podziw 15 km nonon ja dzisiaj przy 5 km sapałam jak głupia, bo duszno strasznie było A bieg katorżnika super sprawa

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
kama Katorżnika w następnym roku, teraz w czerwcu mam Rzeźnika
Ranki są zdecydowanie chłodniejsze i bardziej przyjaźniejsze dla biegaczy zwłaszcza o 5 rano, też się fajnie biega
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia, zdrowsze jedzenie i ... prawie zerowy efekt

Następny temat

Trening na mase - FBW - do oceny

WHEY premium