SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT_IronWoman_redukcja_podsum.str.17,28,46

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Witaj,
Z racji biegu do którego się przygotowujesz będe odwiedzac Sylwetka na start b. ładna

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Postaraj się zwiększać obciążenia na każdym treningu, z serii na serię oczywiście na pierwszym miejscu zawsze stawiaj technikę.
https://www.sfd.pl/[Art]_Progres_jako_podstawa_treningu-t831133.html

Wspięcia możesz robić nawet na schodku, obciążenie np. do rąk. Możliwości jest sporo

Magnez wybierz dobry jakościowo. Polecam Olimpu chela mg.

Mięso możesz - nie tylko chude

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-04-11 09:37:41

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Lejjla, sylwetka bez rewelacji,widać nieodpowiednie nawyki żywieniowe oraz miłość do słodyczy odłożona w talii. Odnośnie przygotowań do biegu, doping oraz odwiedziny bardzo się przydadzą

Ruda, było podejście do 5kg hantli, ale mam za słabe mięśnie, niestety trening siłowy to zupełnie co innego od areobowego. Jeśli jest ciężarek, że można zmieniać obciążenia to gryf również doliczamy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Dzisiejszy trening siłowy wyglądał następująco:

Rozgrzewka 18min biegu.

1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej (1-2seria:2,5kg)
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej (1-2 seria:2,5kg)
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem(1seria:20kg; 2seria:25kg)
4. Wyciskanie sztangielek siedząc (1-2seria:2,5kg)
5. Prostowanie tułowia na ławeczce (bez obciążenia)
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne)(1-2seria:2,5kg)
7. Prostowanie ramion na wyciągu (1seria:20kg;2seria:25kg)
8. Prostowanie nóg siedząc (1-2seria:20kg)
9. Uginanie nóg leżąc (1seria:5kg;2seria:4kg)
10.Przywodziciele (1-2serie-35kg)zamiast ginekologa (który okazał się maszyną tylko i wyłącznie do rozciągania)ćwiczyłam na maszynie z obrazka robiąc przywodzenie ud.
11.Odwodzenie(1-2serie:55kg) również na w/w maszynie.
12.Wspięcia na palce siedząc(1-2serie:10kg) [okazało się, że taka maszyna jest]

Na koniec orbitrek 5min. Rozciąganie.

Moja druga wizyta na siłowni lekko wyprowadziła mnie z równowagi. Poprosiłam Pana aby sprawdził czy wykonuje dobrze technicznie ćwiczenia, a tenże Pan powiedział,że powinnam zacząć od zapoznania się z każdą stacją (najlepiej po 4 stacje na każdą wizytę w siłowni), bo jestem zielona aby wykonywać trening, który mu pokazałam.
A jak już poznam cały dostępny sprzęt to wtedy mogę zacząć ćwiczyć wg swojego planu. Grzecznie wysłuchałam mówiąc,ze to jest plan dla świeżynek i dam sobie radę,bo będę go realizować przez kolejne 8 tygodni, tylko chodziło mi aby spojrzał fachowym okiem, czy robię wszystko bez fuszerki do kurzej dupy! Swój trening i tak zrobiłam
Odnośnie hantli niestety nie ma 3kg, ćwiczę na okrągłych krążkach 2,5kg, które dorzuca się do innych maszyn,by zwiększyć obciążenie.
Hantle są tylko od 5kg. Czy zamiast ginekologa mogę wykonywać zastępcze ćwiczenie na przywodzenie i odwodzenie ud?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Miska na dziś:


Mam dostęp do prawdziwego miodu nie papranym cukrem, czy mogę się w niego zaopatrzyć? Podczas długich wybiegań obowiązkowo biorę ze sobą coś(do niedawna izotonik) do picia aby uzupełnić elektrolity i cukier w organizmie, mogłabym robić własnej roboty napój z miodu,cytryny,szczypty soli i wody, bo sama mineralna to za mało. Jeśli macie inne pomysły bądź propozycję jestem otwarta






Zmieniony przez - IronWoman w dniu 2012-04-12 16:12:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Iron, a gdzie na siłowni byłaś? Ja ćwiczę w domu, ale jak czytam o tych wszystkich specach to żal

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
misworld na swoim osiedlu.Siłownia ma niezły sprzęt, dużo maszyn ale ciężarki 3-4kg chyba będę musiała sama zakupić... Oponie o specach lepiej pozostawię dla siebie ;) Mis masz własną siłkę w domku? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Siłka z rana,jak śmietana

Rozgrzewka 8min na bieżni.

1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej (1-2seria:2,5kg)
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej (1-2 seria:2,5kg)
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem
(1-2seria:25kg)
4. Wyciskanie sztangielek siedząc (1-2seria:2,5kg)
5. Prostowanie tułowia na ławeczce (bez obciążenia)
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne)(1-2seria:2,5kg)
7. Prostowanie ramion na wyciągu (1-2seria:25kg)
8. Prostowanie nóg siedząc (1seria:15kg;2seria:20kg)
9. Uginanie nóg leżąc (1seria:4kg;2seria:5kg)
10.Przywodziciele (1-2serie-35kg)
11.Odwodzenie(1seria:45kg;2serie:55kg)
12.Wspięcia na palce siedząc(1-2serie:10kg)

Na koniec 10min na bieżni. Rozciąganie.


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia, zdrowsze jedzenie i ... prawie zerowy efekt

Następny temat

Trening na mase - FBW - do oceny

WHEY premium