SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT_IronWoman_redukcja_podsum.str.17,28,46

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Dziś ze względu na nieprzewidziany zmiany planu dnia mogłam sobie jedynie pozwolić na wieczorny jogging, a raczej biegową katastrofę z licznymi przystankami, ze względu na mocne bóle mięśnia płaszczkowatego łydki, mój"bieg"przypominał taniec kulejącej babci na dwie nogi z licznymi epitetami pod nosem
Jutro zrobię trening siłowy.

Trening biegowy:
10km
Tętno: 168HR

Dziś moja miska jest karygodna, ze względu na 10godzinną pracę polegającą na lataniu z taczką, kopaniu za pomocą motyki,pieleniu oraz cięciu krzewów, nie było słodko, poczułam gorzki ból ciężkiej pracy fizycznej, 30min a obiedzie była, już glodna Banana z twarogiem zjadłam, jak wróciłam z biegania, tylko nie bijcie

Miska:
Warzywa:papryka żółta, pomidor, kalafior
Przyprawy:cynamon, majeranek, koncentrat pomidorowy, pieprz czarny, sól
Napoje: woda, pu er
h



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ironko, ale przecież wszystko gra: rozkad, nabiał, fruktoza, produkty - to w czym rzecz?
.. że banan późno to nic - po bieganiu był, więc jak najbardziej wskazany

I mam wrażenie, że powinnaś była odpocząć wczoraj, a nie się po nocach wypuszczać Kortyzol nie śpi

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
mis masz rację, chyba narzuciłam sobie za szybkie tempo, w panice,że nie widzę żadnych zmian, mimo, że centymetr pokazuje co innego, jakoś ostatnio coś we wrzątku jestem gotowana Potrzeba mi kubeł zimnej wody, by doopa zbytnio się nie rozszalała

Coś mi tabelka mała wychodziła, próbowałam 3 razy, więc wkleję normalnie,bo dziś nie mam sił na zabawę.

Trening B:


Rozgrzewka: 5min rowerek

1. martwy ciąg ( 1seria:10x30kg; 2seria:10x35kg; 3seria:10x35kg)
2. wyciskanie sztangi stojąc (1seria:10x17,5kg; 2seria:7x17,5kg, 3x15kg; 3seria: 10x15kg)
3. ściąganie drążka dolnego do brzucha (1seria:10x33kg; 2seria:7x33kg i 3x26kg; 3seria10x33kg)
4. wypady (1seria:10x8kg; 2-3seria:6kg)
5. uginanie nóg leżąc (1seria:10x10kg; 2-3seria:15kg)
6. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń: 14; 2seria:9; 3seria:10
Nie zdążyłam zrobić areobów i stretchingu, bo siłownie zamykali, jak ja nie lubieeeee czuć nad sobą presji czasu i gonić, w obawie, że się nie wyrobię

Miska:
Warzywa:kalafior, pomidor, ogórek, sałata masłowa, papryka żółta
Przyprawy:cynamon, pieprz ziołowy i czarny, sól
Napoje: woda, pu-erh




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
IronWoman u mnie wczorajszy dzień też pod tytułem bólu i braku sił na cwiczenia! też stwierdziłam, że za szybkie tempo narzuciłam... jak z łydką? już wszystko w porządku? i jak po siłowym, bo u mnie dzisiaj wolne

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
kama, człowiek chciałby najlepiej wszystko od razu, już i teraz
Z łydką, już wszystko w porządku, sprawuje się dobrze,dziękuje za zainteresowanie Siłownia nieźle daje w dupencję, ale i powoli"cuś"się zmniejsza, ujędrnia, troszkę uwypukla, także jest ciężka praca, są malutkie efekty, które motywują do dalszego działania

Trening biegowy:
10km
Tętno: 163HRmax

Cała mokra wróciłam z wieczornego biegania, nie miałam skurczów, kolek itp. Ogólnie pozytywnie zadowolona, bo w domu czekał na mnie deser w postaci kolacji, czyli lody na bazie twarogu, banana, cynamonu oraz odrobinkę tłuszczu kokosowego.

Miska:
Warzywa:papryka czerwona, ogórek, sałata masłowa, pomidor
Przyprawy:cynamon, majeranek, pieprz czarny, sół
Napoje: woda, pu-erh, zielona




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Trening A







Zmieniony przez - IronWoman w dniu 2012-08-05 02:58:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Miska:
Warzywa:
papryka czerwona, ogórek, sałata masłowa, pomidor
Przyprawy:cynamon, majeranek, pieprz czarny, sół
Napoje: woda, pu-erh, zielona


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Trening biegowy:
10km
163HRmax
Teren boisko osiedlowe.

Miska:
Warzywa:papryka czerwona, ogórek, sałata masłowa, pomidor, ogórek, brokuł, szczypiorek
Przyprawy:cynamon, majeranek, bazylia, musztarda, pieprz czarny i ziołowy, sól
Napoje: woda, zielona





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Uprzejmie dziękujemy Ovejce za ten jakże cudowny przepis

Będę naciskać na dołożenie do michy

edit; biegałam dzisiaj

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-08-06 21:10:59

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
mis przyłączam się do podziękowań
O to pięknie, choć dziś biegać to hard core na maxa!!!
A myślisz, żeby podbić tłuszcz kosztem węgli, czy np. w DNT zmniejszyć węgle np. do 150 a podbić masełkiem?


DNT

Miska:
Warzywa: ogór, pomidor, brokuł, sałata
Przyprawy: cynamon, majeranek, pieprz, sól
Napoje: woda, pu-erh, zielona



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia, zdrowsze jedzenie i ... prawie zerowy efekt

Następny temat

Trening na mase - FBW - do oceny

WHEY premium