SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT_IronWoman_redukcja_podsum.str.17,28,46

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez obliques z działu Ladies droga do formy i edukacja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Witam

Z niesamowitą ekscytacją, jak małe dziecko,które dostało cukierka natrafiłam na dział Ladies, nie mogę się naczytać wszelkich informacji odnośnie sposobu odżywiania, treningów oraz zmagań i ciężkiej pracy dziewczyn zdecydowanych zmienić w swoim życiu nie tylko sylwetkę ale przede wszystkim jak odpowiednio układać swój jadłospis sluchając swojego organizmu. A przy okazji również moją uwagę zwróciła III edycja konkursu Przemiana Sylwetki 2012, na który mam chrapkę,aby się zmierzyć przede wszystkim sama z sobą i ze swoimi słabościami.

ANKIETA:
Wiek : 25
Waga : 64
Wzrost : 168
Obwód w biuście(1) : 100
Obwód pod biustem : 83
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 78
Obwód na wysokości pępka : 88
Obwód bioder (3): 101
Obwód uda w najszerszym miejscu: 58
Obwód łydki : 38
W którym miejscu najszybciej tyjesz : biodra, brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : j.w.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: bieganiex5tyg.
Co lubisz jeść na śniadanie: grahamka z twarożkiem+pomidor/ogorek, musli z mlekiem +owoc
Co lubisz jeść na obiad : makaron z sosem warzywami, piers z kurczaka z kasza gryczana/ryz+surowka, kotlety mielone,kasz+sałatka
Co jako przekąskę : jogurt, banany,wafle ryzowe/pieczyw chrupkie,zbozowe batony,zelki
Co jako deser : CZEKOLADĘ i wszystko co jest słodkie
Ograniczenia żywieniowe : nie mam
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : nie biorę tabletek, ale okres mam w cały świat,nieregularny
Preferowane formy aktywności fizycznej :areobowy
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : wszystkie jakie dotychczas wymyslono


DIETA:
Czasem myślę, że zanim się urodziłam to już się odchudzałam ;)
Spożycie energetyczne ,do tej pory zwracałam głównie na kaloryczność produktu a nie je go podział B/T/W.A jak miało dużo tłuszczu to już w ogóle było be be. Od roku staram się spożywać duże ilości węglowodanów czasem do 5g/kg m.c.(pieczywo,makarony,kasze,płatki fitness;owsiane,czy miód,czekolada gorzka,sezamki,żelki) , ze względu na treningi biegowe 5xtygodniu. Niestety jak to z dietą różnie to bywa… Uwielbiam nabiał mogłabym jeść tonami zwłaszcza ten chudy,0% i wszystkie lighty jakie tylko są możliwe (psychika wtedy nie cierpi,tak sobie tłumaczę). Niestety mam strrrrrrrrrrasznie długie żeby do mięsa,kurczaczka zjem tak 3-4xtyg, oprócz tego dorzuce coś w bonusie z wędlin do kanapek rano bądź wieczorem. Strączki praktycznie zero. Bakalie mile widziane,ze względu na dużą zawartość cukru potrzebnego do treningów. Owocki to głównie banany,jabłka,pomarancze. Warzywa wszystkie i w każdej postaci, nacisk na ziemniaki. Ryby świeże bądź wędzone 1xtyg. Tłuszcze:olej słonecznikowy,oliwa,margaryna,masło,siemię lniane. Wystrzegam się smażonych(preferuje gotowane,grillowane bądź smażone na teflonowej patelni bez tłuszczu), tłustych potraw, majonezu, Fast Foodów i Chinoli, ale słabość do słodyczy mnie zabija. Potrafię wciągnąć nosem 300g czekoladę! Nawadnianie: woda mineralna, izotoniki(przy długich wybieganiach),herbaty:zielona,czarna
(miód/słodzik+cytryna),biała,owocowa,ziołowa oraz czerwona od,której jestem mocno uzależniona,bez niej dzień dla mnie nie istnieje.

TRENINGI:
Trenuje 5xtygodniu o różnej intensywności. Dokładnie od 16.04. rozpoczynam nowy plan treningowy pod kątem przygotowania do udziału w Biegu Rzeźnika, czyli obowiązkowo wybieganie 25-30km 2xtyg.,15kmx1tyg.podbiegi, a reszta to siła i sprawność.

OCZEKIWANIA:
-porządnego kopa w dupencję
-bacika nad sobą (przyda mi się)
-wsparcie dobrą radą czy też słowami zawsze mile widziane

CEL:
-prowadzenie zdrowego, dobrze zbilansowanego jadłospisu
-poprawa sylwetki
-redukcja wagi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Przykładowy jadłospis DT:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Śniadanie do kosza, II śnidanie w zasadzie też, BATON na posiłek potreningowy????????? , kolacja również do kosza

Poczytaj Ty lepiej co jedza Lejdis

Wstaw zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Heeeeeej
Czytnij sobie linki z regulaminu

Jesteśmy w tym samym wieku, mamy ten sam wzrost, różnimy się w zasadzie tylko udem i jesteś z Łodzi. Syjamie, nie zwiewaj stąd!

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-04-05 08:32:09

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Zdjęcia mojej obecnej sylwetki...







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Spróbuj ułożyć miseczkę tak:
ok. 130 g białka, 65 tłuszcze, 190 ww
i wrzuć do kontroli

Tu nie ma z czego chudnąć, to trza umięśnić

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
curara-dzięki za info:) Nie zdawałam sobie sprawy, jak śmieciowe jedzenie w siebie wrzucałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
misoworld-czytnęłam i żem zgupła od wiedzy,teraz nic jak tylko zastosować ją w praktyce :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Ruda_29-dziękuję za wyliczenie BTW:]
A oto moja propozycja odnośnie miski,a raczej michy
Umięśnić, oj przyda się, ale kurka co z tymi nieszczęsnymi boczkami z nad dupą?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ło boszz, tyle to chyba Hubert je na redukcji Skąd takie wielkie wartości?

Przeczytaj i popraw: https://www.sfd.pl/[art]_Co_jedzą_Ladies_SFD_-t752315.html

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-04-05 23:00:23

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
O LOL połączyłam jadłospisy z dwóch dni w jeden
jeszcze raz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia, zdrowsze jedzenie i ... prawie zerowy efekt

Następny temat

Trening na mase - FBW - do oceny

WHEY premium