SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT_IronWoman_redukcja_podsum.str.17,28,46

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jakie jeść mniej? Podziel na mniejsze porcje, na wieczór zostawiaj rzeczy, któe ciążą Tobie na żołądku. Kombinuj

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Iron, znasz Rudzką? Jest hmmm.. niezła i chciałam spytać czy te Twoje górki, to porównywalne są?

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Ruda dzięki za podpowiedź, tak zrobię

Nawiązując do tematu, znajomy postanowił zwiększyć swoją masę mięśniową, razem wyliczyliśmy ile powinien spożywać kalorii z podziałem na BTW, po dwóch tygodniach usłyszałam, że jest za ciepło, mało czasu i nie chce mu się jeść, poza tym trochę za dużo tych kalorii, jak dla niego 89kg chłopa Tłumaczę, że mięśnie by rosły potrzebują nie tylko siłowni ale także papu, ale widać są mądrzejsi, którzy chcą przybrać na tkance beztłuszczowej z powietrza Zresztą dla chcącego nic trudnego

mis czyżbyś poczuła miętę do górek Niestety nie kojarzę na Rudzkiej ni w ząb tam żadnego podbiegu( jaka tam jest nawierzchnia asfalt, czy pod cross podchodzi?), trzeba się wybrać



Zmieniony przez - IronWoman w dniu 2012-05-11 13:17:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Górka dość okazała jak dla mnie Chłopaki na jednośladach to tam szaleją, a ja wczoraj jak schodziłam, to myślałam, że się sturlam To znaczy ja to jestem strachliwa i płochliwa, więc może i przesadzam, ale jak już się ogarnęłam z emocjami, to pomyślałam o Tobie i Twoich podbiegach No i też byłam ciekawa czy te Twoje są podobne, bo jeśli tak i gorsze, to ŁoJezusie
To jest przed Portem kilka kilometrów

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
mis obiecuje wstawić zdjęcia przy najbliższych treningach z podbiegami (z górki Śmieciówki i Killera) będziesz miała porównanie Ja też mam obawy przy zbiegach, tzn.rozpędzić do zawrotnej prędkości, jakoś nóg nie mogę puścić luźno aby same galopowały swoim rytmem, boję się, że nie wyrobie na zakręcie

Zmieniłam siłownie(ze względu ma okazję tylko) chodzę do masówki.

Trening:

Na rozgrzewkę 8min bieżni,11km/h.

1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej (1-2seria:6kg;3seria:8kg)
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej (1-2-3 seria:6kg)
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem
(1-2-3seria:16,3kg)nie wiem,dlaczego ale tylko tyle mogłam podnieść i dziwne są te obciążenia z końcówką
4. Wyciskanie sztangielek siedząc (1-2-3seria:6kg)
5. Prostowanie tułowia na ławeczce (1seria:bez obciążenia; 2-3seria:10kg)
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne)(1-2-3seria:6kg, w tym 5x8kg)
7. Prostowanie ramion na wyciągu (1-2-3seria:13,7kg)
8. Prostowanie nóg siedząc (1-2-3seria:15kg)
9. Uginanie nóg leżąc (1-2-3seria:5kg)
10.Przywodziciele (1seria:35kg;2seria:45kg;3seria:55kg), bez kombinacji,jak wcześniej na zastępczych maszynach, na tej siłce jest ginekolog
11.Odwodzenie(1seria:35kg;2seria:45kg;3seria:55kg)i j.w.-ginekolog
12.Wspięcia na palce siedząc(1-2-3seria:12kg)

Zakończenie 5 min rowerek. Rozciąganie.

Piątkowa micha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Dzisiejsza miska ma 7 posiłków,częściej a mniej. Zobaczymy, jak będzie to wyglądało w praktyce




Zmieniony przez - IronWoman w dniu 2012-05-12 12:10:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
to ja czekam na wieczorną relację

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Niedzielny poranek z porządnym śniadaniem. Wczoraj udało się zrealizować zamierzony cel i jeść mniej a częściej nawet będąc w pracy
Faktycznie dobrym jest rozwiązaniem spożycie mięsa wieczorem w moim przypadku

Miska na dziś, w 5 posiłkach ale pewnie rozłożę je na raty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 269 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6134
ech, jak ja Ci zazdroszczę tylu węgli... ;)

od "wszystko jest do zrobienia, prócz niemożliwego" do "impossible is nothing" :)

http://www.sfd.pl/DT/redukcja/cascada_-t850570-s3.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
cascada zapraszam do biegania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia, zdrowsze jedzenie i ... prawie zerowy efekt

Następny temat

Trening na mase - FBW - do oceny

WHEY premium