SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT_IronWoman_redukcja_podsum.str.17,28,46

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
DNT

Ciotka się zapowiada z wizytą i chodzę taka podkurv****, jakby mnie coś ugryzło, nie ma faceta, nie ma się nawet na kim wyżyć Do żelastwa nie pokrzyczę, ale jutro trenio mnie ratuje

Miska, ochota na tłuszcz była masakryczna dzisiaj, co prawda kosztem węgli, a kolację zjadłam już o 16

Miska:
Warzywa: pomidor, ogórek, cukinia, papryka czerwona, czosnek, cebula, szczypior.
Przyprawy: cynamon, pierprz cayenne i czarny, bazylia, sól
Napoje: woda, zielona, pu-erh, czarna-karmelowa
Suple:omega3, Mg z B6+potas




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Ja za to przyszłam z opierdzielem czemu od około 3 tygodni kręcisz się z podobnymi ciężarem w przysiadzie i MC, a gdzie progres?
W jednej czy dwóch seriach dodałaś ale później zeszłaś, czemu? Jak dałaś radę zrobić zadaną liczbę powtórzeń z danym ciężarem w serii to w następnej dodaj ciężaru Jak zrobisz mniej powtórzeń to na następnym treningu progresujesz powtórzeniami a nie ciężarem.
Spróbuj inaczej rozłożyć sobie ciężary w seriach np. przysiad 15/25/27,5 czy nawet 30 jak będziesz czuła się na siłach - i już masz progres
Technika jest bardzo ważna ale, żeby ćwiczyć technikę potrzebny jest ciężar, technikę też ćwiczymy kiedy ciężar jest wyzwaniem.
Będę zaglądała (i pilnowała )

aaa i przepis na drin, zielona+imbir+cynamon+kurkuma+cytryna proporcje na oko

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2012-08-11 14:54:02

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
IronWoman no to wypoczywaj na tym DNT
A co do tych kapci, to ja jestem przekonana, że specjalnie to zrobiłaś, żeby pobudzić nasza wyobraźnię, bo one to się jednoznacznie kojarzą

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Arphel masz oczywiście rację, cosik się przywiązałam do tych 35 kg w MC i przysiady, toż to karygodne i do doprogresowania rzecz jasna. Nic tylko lać i patrzeć, aby puchło
Łoooo, a gdzie alko, w końcu drin Nie no, żartuje dziękuje za przepis skorzystam na pewno

kama, bo lubię jajca i kiełbachę nie tylko w misce

Trening biegowy:
10km
Tętno:183HRmax

Trening B:
Tutaj tak sobie wzięłam słowa "cioci Arphel"^^ do siebie, że przy wyciskaniu byłam w takim amoku, iż nawet nie zauważyłam, że nałożyłam 27,5kg i idę zacięcie w swoje miejsce, podrzucam i nie mogę (cały czas byłam przekonana, że mam 17,5kg), drugie podejście, myślę kurczę wymęczyłam łapki pewnie po MC, więc zdejmuje sobie 2x1,25kg, więc było 25kg (w tab. jest błąd!). Podrzuciłam i wycisnęłam 1 raz, kiedy położyłam sztangę dopiero, wtedy się zorientowałam, że dodatkowo o 10kg zupełnie nieświadomie sobie pofolgowałam Tak, właśnie działa dopingująca moc Lejdisek i ich komentarze Człowiek spina zad na maksa!!!

Miska:
Warzywa: cukinia, pomidory, ogórki, papryka czerwona, papryczka chili, cebula, czosnek, koper, szczypiorek,
Przyprawy: cynamon, koncentrat pomidorowy, bazylia, rozmaryn, oregano, pieprz czarny i cayenne, sól, koper
Napoje: woda, zielona, czerwona
Suple: omega3, Mg+B6 z K







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Masło sezamowo-orzechowe - to Twój wyrób?

Dokładaj, dokładaj, bo to tylko złudne przeświadczenie, że więcej nie dasz rady - silne baby jesteśmy

Mam nadzieję, że u Ciebie luźniej

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
z serii Ciocia Arphiel radzi
Iron, dobrze dodałaś ciężaru ale dlaczego przez cały trening jedziesz tym samym. Powtarzam jak seria nr1 poszła tak jak trzeba to w serii nr2 dodajesz ciężaru. Progres ma być nie tylko z treningu na trening ale z serii na serię

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
IronWoman to sie tak wydaje, ze czlek nie pociagnie, a pozniej jak po trochu dodajesz z serii na serie to i mozna zrobic spokojnie wage ciala w MC a nawet wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Bunia popieram

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
mis mało mojej roboty, ale młynek dvpny, bo sezam nie zmielił na pył. Ale w smaku nawet całkiem niezłe. Kocham tłuszcz
Jak najbardziej, powiedz tylko kiedy Ci pasuje śr,pt,sb?

Arphiel i ponowne zjyebki Zapamiętam raz na zawsze i będę już się pilnować z seriami i ciężarami Dziękuje za bacika

Bunia, Kajtek problem jest taki, że mam sztangi, gdzie od razu jest narzucona ilość kg z tego co pamiętam największa to 45kg i tak tacham z wolnych do drugiego pomieszczenia. Myślę, że potem pójdzie w ruch gryf 20kg ze stojaka i dokładane krążki, aby tylko Koksy mi pozwoliły

Trening biegowy-interwały:
11km, 15x100m
Tętno:190/167HRmax sprint/trucht

Micha:

Warzywa: tona cukinii, papryka czerwona, pomidory, cebula czosnkowa,
Przyprawy: cynamon, koncentrat pomidorowy, kakao, oregano, bazylia, pieprz ziołowy i czarny, sól
Napoje: woda, zielona, pu-erh
Suple: omega3, Mg z B6+K




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Baba konkret, lubię takie

Środa wolna, to może pomyślimy?

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia, zdrowsze jedzenie i ... prawie zerowy efekt

Następny temat

Trening na mase - FBW - do oceny

WHEY premium