SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT_IronWoman_redukcja_podsum.str.17,28,46

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
kaczuszka rządzi ubawiłam się tym opisem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
mis rozpiska zrobiona
Znalazłam hantle, okazało się, że są na koksiarni 12,14,16kg itp.
Spróbuję z tymi inventami, ciekawa jestem, jak mi pójdzie, czyli wiosłowanie odpuścić ?

Kajtek, trzeba wypróbować namacalnie, która opcja będzie lepsza. Nie ma to, jak sztanga

katlak,opis fajny Ale cała sytuacja z moimi żelaznymi udami nie za bardzo

07.09.2012 Trening biegowy: 10km. Tętno:172HRmax
08.09. Trening B

Uzupełniam miski:
Wiem, że za jadłospis z 7 i 8.09. należą mi się baty...jeszcze cały czas się uczę..















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Nie, to zostań w takim razie przy wiośle

Baty to Ci się należą za ten brak progresji Walczymy nieustannie, w związku z tym, kilka moich uwag :
-MC sumo: jak plecki i łopatki?
-wyciskanie: to jest wyciskanie leżąc?
-wznosy tułowia: to robisz na maszynie do tego przystosowanej? Pytam, bo to tyra nieziemsko bez obciążenia
-o reszcie się nie wypowiem, bo na ściąganiu drążka czy na snatchu się nie znam

Ironko, nie chcę żeby to wyglądało, że się wymądrzam, ale ta progresja jest serio istotna. Bez niej z siłowania robi się areo, a od tego mięśnie nie wychodzą Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości, to pytaj. Jak Tobie zawsze odpowiem tak jak będę umiała, a i Mądre Głowy stąd, też z pewnością doradzą

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
mis każda uwaga jest dla mnie cenna, a ostatnią myślą byłoby, że ktoś się wymądrza, absolutnie tak nie jest. Wręcz odwrotnie, cieszę się, że fachowym okiem otrzymuje informację i czuję, że mam baciczka nad sobą, w pozytywnym znaczeniu
Dziękuję, że jestes :*
-MC Sumo, strasznie dziś dokuczały mi plecki, zwłaszcza dolna część, nie czułam nóg ani pupy..
-wyciskanie na skośnej ławeczce
-wznosy, na maszynie, gdzie nogi blokuje i robię opad tułowiem do dołu wypinając dupkę
-INVERY, tu mnie sponiewierało nieźle, mam słabe ramiona, że szok!!! zła byłam, że nawet jednej serii bez przerwy nie zrobiłam

Trening biegowy(południe):
10km
Tętno: 175HRmax

Trening A(wieczór)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Miska:
Warzywa: pomidor, cukinia, ogórek konserwowany, brokuł, marchew, pietruszka, sałata masłowa, papryka i cebula czerwona
Przyprawa: cynamon, czubryca zielona,prowansalskie pieprz ziołowy i czarny, sól
Napoje: woda, zielona, czerwona,
Suple: omega3


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Uffff Póki co nie jest nam dane poćwiczyć razem, to wirtualnie postaram się Ciebie nakierowywać Oczywiście proszę o kontrolę moich wpisów żeby nie wprowadzać Iron w błąd

-MC sumo: zdecydowanie zmniejsz ciężar. Ta 50 właśnie wydała mi się podejrzanie wysoka. Trzeba Ironko zadbać o technikę, bo bez tego progresowanie też nie do końca będzie udane. Przede wszystkim pamiętaj o ściągnięciu łopatek, tak jak z konarem robiłyśmy Głowa patrzy przed siebie, tyłek w tyle i to już nadaje kręgosłupowi prostoty Poćwicz też przed lustrem z kijem od miotły, to wtedy można patrzeć w bok Jak trzeba zejść tyłkiem niżej żeby postawę utrzymać, to w porządku.
-przedni+pp: ostatnio poszło 20x10. Co tutaj się stało? Łapki po invertach wysiadły? Ja wtedy o nich wspomniałam wymiennie z wiosłowanie hantelki, ale chyba namieszałam Proponuję żebyś wróciła do dawnego planu, a wiosłowanie hantelką zamieniła na sztangą. To też uczy pozycji do MC
-wznosy z opadu: to wiesz co, ja bym olała obciążenia jakiekolwiek (niemałe je miałaś), a postawiła na ciężar ciała i robiła głęboko i mega wolno Tak jest bezpieczniej a i nie wiem czy nie efektywniej.

To ja póki co lecę do pracy Jak o czymś zapomniałam, to dodam później

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
Mis sieje postrach i ustawia do pionu
kiedyś tak jak Ty w każdej serii robiłam jednym prawie maksymalnym ciężarem (na daną liczbę powtórzeń) i ciężko mi było progresować z treningu na trening. jak zmieniłam i z serii na serię zaczęłam dodawać np po 5kg (zależy też od ćwiczenia) polepszyło się, no i siła szybciej się urealniała do rzeczywistych możliwości. spróbuj kiedyś
50kg w mc sumo to chyba by mi żywcem przywodziciele powyrywało

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
mis metodą prób i błędów, kiedyś perfekcja zostanie osiągnięta
Dziekuję mój dobry efie za czuwanie nade mną

Agueda, masz rację, chyba za bardzo ambitnie skupiłam się na ciężarach a technika, gdzieś uciekła i kuleje..trzeba popracować, zmniejszę ciężar i będę progresować stopniowo, zobaczę, jak piątki, które stosowałaś się sprawdzą Dziękuję za cenne wskazówki

TYDZIEŃ WYJĘTY Z ŻYCIA, CHOROBA MNIE DOPADŁA..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Ironko...zdrówka

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Zdrowiej szybko

Musimy się spiknąć, absolutnie Ile jednorazowy wjazd na Twoją siłkę?

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-09-14 11:12:03

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia, zdrowsze jedzenie i ... prawie zerowy efekt

Następny temat

Trening na mase - FBW - do oceny

WHEY premium