SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UNKNOVVN/szlifowanie pupy podsum. str 41

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Witam Was drogie Lejdis
Na początku się przyznam bardzo się stresuję...
Nazywam się Ola. Od dłuższego czasu pragnęłam do Was dołączyć, ale musiałam zebrać w sobie trochę więcej siły aby tego dokonać i nie należę do tego „noworocznego wysypu” .

Tak więc… Wyczytuję Was od czerwca 2011, wtedy też dostałam kopasa w dupasa i postanowiłam się zdrowo odżywiać. Ćwiczyłam, ale nadrabiałam wszystko słodyczami, ale to przeszłość bo już słodyczy nie lubię. Myślę, że dużo już zdziałałam, ale czytając artykuły zrozumiałam, że wciąż źle ćwiczę (każdą partię osobno) , a także nie wiem jaki rozkład BTW byłby dla mnie idealny, mniej więcej jadałam 1500-1700kcal, w zależności czy to dzień treningowy, a także od zmiany bo z tym też mam problem .





KILKA SŁÓW...

Pracuję w kasynie, zmiany trwają 12h 6-18 , 18-6 , nie mam zielonego pojęcia jak jeść w dni kiedy zaczynam dzień od 10 idę na siłownie, a na 18 idę do pracy na 12h (czyli na nogach od 10 – 6) za to po nocce gdy wstaję mój dzień trwa od około 13 do 22 eh… bo nie wiem czy jeść więcej gdy mój dzień jest dłuższy i odwrotnie(już biorę zwykle 3 posiłki do pracy), nie wspominając, że chodzę na siłownie przed pracą lub po nocce :D Robię mniej więcej 12-16 zmian na miesiąc, reszta wolne.
Z tego powodu też wspomagam się kofeiną.


Co do treningu wiem, że powinno się wykonywać ćwiczenia na całe ciało, ale jest jeden problem. Mała siłownia, mało sprzętu wszystko, czekanie na wolną ławeczkę, sprzęt – ale to oczywiście zmienię, jak będę wiedziała jaki trening powinnam wykonywać. Do teraz trening dzieliłam na partię: dół i góra.

Dół: MC , przysiad (izolowany :/ ), suwnica, prostowanie nóg siedząc, uginanie nóg leżąc, oraz wspięcia na palcach (maszyna, gdzie ciężar opiera się na barkach) 4 serie po 10-12 powtórzeń

Góra: wyciskanie na ławce, rozpiętki na ławce, unoszenie sztangielek bokiem w górę, wiosłowanie, podciąganie 4 serie po 10 powtórzeń

Do tego właśnie hiit na bieżni 30s trucht (10km/h) 30s max (15-16km/h) tak zależy od zmęczenia od 5 do 10 razy, jak bieżnia (tylko jedna tam jest :x) zajęta to rowerek. Czasem unoszenie nóg w zwisie, tabata 5 - 7 min lub bieg w terenie. W ćwiczeniach pomaga mi chłopak, tak naprawdę on mnie zapoznał z SFD bo korzysta z niego od 6 lat, dłużej już trenuje, więc mogę liczyć na jego pomoc.

CZYTAM ZE ZROZUMIENIEM!
Za to potrzebuję nakierowania na dietę i trening, a ja oczywiście będę prowadziła codzienne wypiski 


CEL: dokokszenie pośladów bo to ich nie lubię, jędrna i proporcjonalna sylwetka

Chciałabym też podziękować szefowym i gronie LADIES za pomoc w straceniu nadwagi, mimo, że nie wiedziałyście ja bardzo Wam dziękuję!






Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-01-15 14:52:22






jestem w trakcie @, więc czuję się trochę opuchnięta

ahh ten stres...


Zmieniony przez - 4nn w dniu 2012-04-26 20:31:40

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Ola widziałam, że chcesz skakać na skakance w wytrzymce zamiast sprintu nawet o tym myślałam ale dla mnie 2 min były zabójcze a wyczytałam, że trza skakać pińć min
rowerek 800 x 3 czyli 2400 i jeszcze był wioślarz ale nie pamiętam

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bezstresowego i przynoszącego radość prowadzenia dziennika życze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64241
Fajnie, że się "ujawniłaś" Będę kibicować, zwłaszcza, że jesteś swój człowiek pod względem wzrostu Powodzenia

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie masz czym się stresować, sądzę, że wiele osób tu Ciebie kojarzy.
Cieszę się, że postanowiłaś założyć dziennik, no i podziwiam, że dopiero teraz - ja bym się nie powstrzymała.
Fajna sylwetka wyjściowa, będziesz laska!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Bardzo dziękuję za kibicowanie już trochę ochłonełam

też chcę uprzedzić, że jutro będę na nogach 24h (z rana na szkolenie z pracy w Opolu, od 18 - 6 nocka) więc wypiski niestety nie będzie dam znać czy przeżyję

dziś niedziela, więc zapewne nie otrzymam zaleceń co do diety i treningu, więc po prostu będę trzymała czystą michę jutro, byle bym głodna nie była

we wtorek planuję pójść na siłownie

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-01-15 16:57:17

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-01-15 18:25:08

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Witaj - sylwetka wyjściowa ładna, będzie pięknie! Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chudo!

Powiem szczerze, że ja bym Cię teraz widziała namin. dwu-tygodniowej wyższej kaloryczności, bo już długo się odchudzasz. Powiedzmy 1800 kcal, 120g białka, 150g węgli i 80g tłuszczu A trening... Może w formie zabawy weźmiesz sobie trening z konkursu na pupę? Jak podniesiesz kaloryczność, to zadek urośnie Zmodyfikujemy pod względem możliwości sprzętowych i dorzucimy coś na górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
hej dzięki za odpowiedź Marta właśnie wróciłam po 24h w pracy i "pocieszyła" mnie jeszcze wiadomość, że dziś znów idę na noc mam już seryjnie dość tego syfu.. zastosuję się do zaleceń i chętnie zjem więcej , jak wstanę to zrobię amciu na dziś wg. zaleceń... co do treningu, też myślałam nad nim ale rozumiem że też powinnam mieć jakiś trening na całe ciało, nie tylko pupcia, jest może coś co mogłabym podłapać?
w środę siłownia obowiązkowa bo przez tą pracę się zapuszczam.

mój rekord.. 24h w butach na obcasie.. umieram...

Tak jeszcze spojrzałam, na siłowni nie posiadam piłki, w gumę mogę się zaopatrzyć jeśli trzeba, mam też problem z przysiadem, bo nie ma odpowiedniego haka pod sztangę, jest tylko maszyna z firmy hes.

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-01-17 07:35:10

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz robić przysiad plie ze sztangielkami między nogami





Na górę coś tam pokombinuję dla Ciebie, ale raczej nie dziś, bo mamy duzo roboty z konkursem

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-01-17 09:52:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
HEJ WAM
nie wyspana, ale trzeba się do pracy wyrobić.. boli mnie głowa, kostki od obcasów i ogólnie czuję się jak po jakimś masakrycznym treningu eh..
Dzięki wszystkim za podnoszące na duchu komentarze!

Więc zaczynam 2 tygodnie:
BTW 120/80/150 1800kcal DNT - praca

myślę, że podwyższenie kalorii dobrze mi zrobi, bo czuję brak energii

MISKA:
- CIASTO FASOLOWE z przepisu lajdies
- sadzone jajka z łososiem + pomarańcza + marchewki
- zmiksowane płatki + jajo + odżywka
- posiłki w pracy karkówka grilowana z ryżem + fasolka szparagowa 450g
suplementy: omega 3, skrzyp, plusssz active
będzie ok. 2l wody + wpadnie pewnie kawa z ekspresu w nocy z odrobiną mleka



Co do jutrzejszego treningu, wiem, że jest tutaj sajgon z tym konkursem więc poczekam cierpliwie, natomiast jutro spróbuję wykonać trening:
1. Przysiad 2 serie rozgrzewkowe + 3x 6-8 - zastąpić przysiadem plie?
2. RDL 2 serie rozgrzewkowe + 3x 6-8
3. Suwnica, nogi wysoko i szeroko 3x 15
4. Uginanie nóg leżąc 2/1 (uginamy obiema nogami, opuszczamy jedną) 3x 15 powt. na nogę
5. Unoszenie prostej nogi leżąc na piłce (można uzywać ciężarkow na kostki) 3x 15 powt. na nogę - tego nie wiem czym najlepiej zastąpić

i czy powinnam ciągnąc aeroby po siłowym? nie ukrywam mojego zamiłowania do domęczania się
zakupię gumę w najbliższym czasie



Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-01-17 15:20:11

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-01-17 15:23:06

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Dobryyy

Wstało mi się o 15 z bólem głowy i z ciężkim sercem musiałam opuszczać łóżko

Dzisiejsza micha:
1800kcal btw 120/80/150



- mix płatków, odżywki i jaja
- jaja sadzone + nerkowce do pochrupania
- indyk smażony na kokosowym z ryżem + warzywa + owoc
- mój ulubiony łosoś wędzony z biedronki + kalarepa

suplementy: kofeina, vita-min plus, omega 3

dziś siłownia szkoda też, że nie mam ustalonego trenia jeszcze, ale coś się pobawię poprostu

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-01-18 15:46:57

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-01-18 15:55:07

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-01-18 15:58:53

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-01-18 16:00:55

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROKSANNA1/redukcja, podsum str.24/str.35

Następny temat

me2 w dążeniu do sportowej sylwetki

Wiecej