SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/shrimp2 / redukcja/ podsumowanie 6m s.81, rok s.189

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230285

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
krewetko, całym serduchem gratuluję
sprawdź pw, coś napisałam

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!
efekty bombowe!!!

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059




super krewetko, tak tu sobie cicho wklejasz treningi, miski i tabelki, i czasem coś napomkniesz ze ktoś zauważył, żeś schudła, ale teraz się cała naga prawda odkryła i efekty są powalające!!
ogromne zasłużone gratulacje!!

fajny pomysł z tymi obrysami

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Bardzo się cieszę, że się ze mną cieszycie

twoja determinacja i odwaga byly dla mnie zacheta zeby tez sie tu 'zapisac'
leah, nawet nie wiesz jaką mi radość sprawiasz
Chyba tylko w ten sposób mogę oddać choć część tego co tu dostaję komuś następnemu. To takie swoiste "dziękuję"

Dzisiaj:





plus 110 pięter
Miało być 50, ale mam jedną strasznie dla mnie ważną i cholernie ciężką sprawę, z którą się nie mogę zmóc i znów poszłam z losem na układy A sprawa wielowątkowa i zagmatwana, więc trochę musiałam naobiecywać
Z kasą się kiedyś udało, to może i teraz

I mała lekcja, żeby nie wpadać w samozachwyt i tak nie puchnąć z dumy po tym co piszecie:
Zjeżdżam windą po 8 dziesiątce chyba, otwieram drzwi, przed drzwiami stoi sąsiad. Ja uśmiech od ucha do ucha - cześć, on - cześć (oczy jak spodki, mina co najmniej mocno zdziwiona). Myślę: albo mi ten entuzjazm tak na urodę wpłynął, albo nowy fryz (byłam dzisiaj skrócić, żeby je trochę wzmocnić) i cała w skowronkach poleciałam na górę robić 9 dziesiątkę, a potem kolejną i ostatnią. Zziajana dopełzłam do domu, spojrzałam w lustro i już wiem, że kolega nie był zachwycony mą wątpliwą urodą, a raczej zaskoczony rozmazanym po całej twarzy za pomocą potu i koszulki makijażem
Na swoją gapiowatą obronę mam tylko to, że bardzo rzadko się maluję, a zwłaszcza w wakacje, no i zapomniałam, że akurat dzisiaj miałam fantazję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Gratuluję nagrody, ale jeszcze bardziej cierpliwości i samozaparcie, zdjęcia i obrysy rewelacyjne.

Na mnie też sie ostatnio dziwnie patrzyli. Okazało się, że podczas biegu do spoconego czoła przykleiło mi się 10 małysz muszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
agak oryginalna ozdoba
Choć w sumie nie mam się co dziwić, w liceum przecież nosiłam muchy w uszach zamiast kolczyków - zrobiłam z przynęty wędkarskiej i szpilek

czwartek





Owocowo
Malin nie planowałam, ale koleżanka zadzwoniła że mam przyjść, bo specjalnie dla mnie urwała i przywiozła z działki

W ramach ruchu wieczorny spacer z aparatem. Raz że @, to bieganie sobie odpuściłam, dwa że aparat nowy i muszę się go w końcu zacząć uczyć. Myślałam, że intuicja wystarczy, ale niestety nie :-/

Na dobre sny zostawiam 3 obrazki:

na prawo most





na lewo most





pomiędzy jakieś trele

...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Shrimp2
piękne podsumowanie, piękne ---> rewelacyjne efekty końcowe!!!!!! GRATULUJĘ
cyferki powalają, ale zdjęcia miażdżą! jakbyś zmiejszyła się o połowe
rzeczywiscie jak sie czyta Twoje przemyślenia z podsumowania to łapie za serducho i wzrusza
masz zdrowe podejscie i tryskasz optymizmem - oby tak dalej, zawsze!!!

gratuluję rowniez nagrody

życzę kolejnych sukcesów!!!!
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Nie bywam tu na codzień w dziale, szykuję redukcję dla mamy. Waga podobna do twojej początkowej, wzrost też - także wzorzec jest, teraz trzeba tylko brać przykład

obliques napisała żeby pokazać to starszej jako MOTYWATOR. Pomyślałem "taa, jasne, pewnie troszkę poleciało i mają radochę"

Patrzę i SZOK. Pierwsze co: o ****a Super przemiana, gratulauję efektów, zaparcia Gigantyczna praca

shrimp2 Będziesz teraz motywatorem dla mojej mamy


PS: jak zrobiłaś te fajne obrysy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3651
shrimp2

rewelacja
duże zmiany
gratuluję wytwalości i siły walki
i nagród też
brawo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile średnio stracę na wadze, jeśli ograniczę do zera spożywanie słodyczy?

Następny temat

belle24// ćwiczenia+dieta

WHEY premium